Menu

EC Londýn

 20120601_ec-london_374 toronto_30_photos_1_0 20120601_ec-london_381
 
Historie, kultura, zábava a nákupy – Londýn nabízí vše! V tomto živém a rušném kosmopolitním městu se setkáte s kulturou, historií a významnými památkami na každém kroku. Bujné parky, zahrady a zelená prostranství osvěží vaše odpoledne a po setmění vám prostředí příjemných hospůdek, restaurací a barů dá ochutnat pravého londýnského nočního života. Není divu, že se právě Londýn stal volbou číslo jedna pro studenty anglického jazyka.
 
Tato unikátní škola je výhradně určena pro studenty 30+, kteří chtějí sdílet své zážitky se svými dospělými vrstevníky. EC London 30+ je krásná a moderní škola v samém srdci Zóny 1, tedy v samém centru města, hned vedle zastávky Euston s bezkonkurenčním přístupem do všech částí Londýna.
 
Studenti EC London 30+ pochází z celého světa a to znamená, že budete komunikovat se svými spolužáky pouze anglicky. Seznámíte se také s jinými kulturami, rozšíříte si obzory a vytvoříte dlouhodobá přátelství při příjemném procvičování a učení se angličtiny.
 
Základní informace o škole
1.  Minimální věk pro studium: 30
2. Počet studentů ve třídě: v průměru 11 (max. 14)
3. Celková kapacita školy: 224 studentů
4. Počet tříd: 8
 
Škola poskytuje
1.  Přístup k 6 počítačům připojených k internetu
2. Wi-Fi zdarma v celé budově
3. Knihovnu, studovnu, salonek pro studenty
4. Interaktivní tabule
5. Kavárnu v přízemí školy
 
Aktivity
Získejte to nejlepší z této destinace a nejefektivněji využijte svůj čas. Jako student jazykové školy EC London 30+ budete pozváni na uvítací večírek (zdarma) a budete si moct vychutnat pestrou nabídku společenských a odpočinkových aktivit během vašeho pobytu. Do hlavních aktivit patří například: Whitechapel Gallery se skupinkou, Dinner Club/Tea Club každý týden (zdarma), nejrůznější výlety (Greenwich, Chelsea, Portobello Market a další), Camden Market, kde můžete nakupovat jíst a pít na tomto známém živoucím místě a mnohé další aktivity, které pro vás tým školy EC připraví.
 
dsc_0028_29_30 EC Covent Garden_Lifestyle_0210 dsc_0058_59_60

 

Hlavní nabídka kurzů

Kurz všeobecné angličtiny
Úroveň: začátečníkpokročilý
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 20 lekcí/týden, 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz je určen pro studenty, kteří si chtějí nabýt sebejistoty ve všech oblastech anglického jazyka a pro ty, kteří chtějí zvýšit plynulost svojí angličtiny. Kurz dbá na praktické pochopení a využití jazyka a zahrnuje 4 oblasti, na které je kladen důraz: čtení, psaní, konverzace a poslech.

 
Intenzivní kurz
Úroveň: začátečníkpokročilý
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 30 lekcí/týden (20 lekcí/týden všeobecné angličtiny) + (10 lekcí/týden volitelných předmětů), 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz je určen pro studenty, kteří chtějí věnovat studiu více času a tudíž udělat velký pokrok ve svých jazykových schopnostech. Kombinace všeobecné angličtiny a volitelných předmětů umožní studentovi se zaměřit na oblasti, které si přeje zdokonalit co nejvíce a nejrychleji.
 
Volitelné předměty:
 
– Comparative Culture & Communication: Rozviňte své povědomí a pochopení různých kultur a studujte, jak se mezi nimi liší komunikace.
– Academic Techniques in Practise: Zaměřte se na zlepšování dovedností, které opravdu potřebujete. Psaní prací, poznámek a příprava prezentací.
– Global Citizenship: Učte se specifickou angličtinu, kterou potřebujete k projednání problémů životního prostředí, kulturní diverzity, rovnoprávnosti, industrializace a globalizace.
– The Language of Music: Objevte různé hudební žánry, kultury a éry a učte se jazyk potřebný k diskuzi o tomto tématu.
– Get Talking: Zlepšete svoje analytické schopnosti studiem různých sdělovacích prostředků, oddělováním skutečnosti od názoru a dekonstrukcí významu.
– Write Now: Rozvíjejte své dovednosti v psaní pro různé cílové skupiny s použitím vhodného jazyka a stylu.
– A world of Worlds: Získejte slovní zásobou pro studium a diskuzi o světových problémech a světové geografii.
– Survival English: Rozvíjejte své praktické znalosti angličtiny a aplikujte tyto nově nabyté znalosti v každodenních situacích.
– Grammal in Real Contexts: Podívejte se blíže na to, jak je anglický jazyk strukturován, s důrazem na význam a vhodnost jeho užití.
– Basic Writing Skills: Zvyšte své dovednosti a sebedůvěru v psaném projevu.
– Film Studies: Rozvíjejte své kritické schopnosti sledováním a analýzou různých typů filmů. Naučte se vyjádřit své myšlenky a názory po jejich zhlédnutí.
– Media Studies: Zvyšte svoje analytické schopnosti studováním širokou škálou médií.

 
Obchodní angličtina
Úroveň: mírně porkočilý – pokročilý
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 30 lekcí/týden (20 lekcí všeobecné angličtiny) + (10 lekcí obchodní angličtiny), 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz určen pro ty, kteří chtějí zahájit svoji kariéru v mezinárodním prostředí. Dále pro studenty, kteří požadují rozvinutí jazykových dovedností ve svém současném zaměstnání, pro ty kteří mění kariéru a chtějí posílit svůj životopis. A v neposlední řadě pro studenty, kteří si potřebují vylepšit znalosti angličtiny na pracovišti. Kurz se zaměřuje na užití angličtiny na dnešních pracovištích, kurz rozvíjí plynulost a sebejistotu studenta při užití angličtiny a zvyšuje přesnost a specifickou komunikaci, kterou student potřebuje ve svém zaměstnání.
 
Kurz zahrnuje studium a přípravu v těchto oblastech:
– Vyjednávání a uzavírání smluv
– Management a lidské zdroje
– Projektový management
– „Branding“ a reklamní strategie
– Foremní rozpočet
– Obchodní etika a společenskou odpovědnost firem

 
 
Angličtina ve městě
Úroveň: všechny úrovně
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 30 lekcí/týden (20 lekcí všeobecné angličtiny) + (10 lekcí angličtiny ve městě), 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí zapojit do chodu města a výuky jazyka mimo třídu. Pro ty, kteří mají zájem o výuku angličtiny pro každodenní interakci s místními obyvateli a pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o historii a kultuře Londýna.

 

Ubytování

– Hostitelská rodina

– Studentská rezidence

                 

                                                                 Aktuální ceník naleznete ZDE:

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Londýnem či Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.