Menu

EC Toronto 30+

 10625090_830986826946399_6596602661755718366_n ec_covent_garden_class_0235_2 20120420_ectoronto-classroom_060
Toronto je největším městem Kanady a především jeho finančním centrem. Toto multikulturní místo je vytvořeno z unikátních čtvrtí a má toho hodně k nabídnutí: hudba, umění, sport, muzea a mnohé další. Toronto leží na jezeru Ontario, na jehož nábřeží najdete místa jako Harbourfront Centre a Ontario Place. Dále pak můžete nedaleko města navštívit například Niagárské vodopády, jednu ze světově nejvyhledávanějších přírodních atrakcí.
 
EC Toronto je přátelská, prostorná a moderní škola nacházející se přímo v centru města. Pyšní se velkými prosvětlenými třídami a moderním zázemím. Budete se tu cítit jako doma díky profesionálnímu a ochotnému personálu, který se postará o to, abyste si domů odvezli zážitky, na které nezapomenete.
 
Během studia budete obklopeni studenty vrstevníky z celého světa, kteří budou brát studium stejně vážně jako vy. Během lekcí se dozvíte o kultuře vašich spolužáků a poznáte je osobně. Zatímco si budete procvičovat jazyk, uděláte si tak nové mezinárodní přátele. Kurzy jsou záměrně upravené pro studenty 30+, kteří mají už větší zkušenosti ze života a v oblasti práce. Prostřednictvím konverzace, poslechu, čtení a psaní se budete vzdělávat v oblastech, které jsou pro vás důležité a relevantní.
 
Základní informace o škole
1.  Minimální věk pro studium: 30
2. Počet studentů ve třídě: v průměru 11 (max. 15)
3. Počet tříd: 30
 
Škola poskytuje
1.  Přístup počítačům připojených k internetu
2. Wi-Fi zdarma v celé budově
3. Knihovnu, studovnu, salonek pro studenty
4. Interaktivní tabule
5. Kavárnu
 
Aktivity
Získejte to nejlepší z této destinace a nejefektivněji využijte svůj čas. Jako student jazykové školy EC Toronto budete pozváni na uvítací večírek a budete si moct vychutnat pestrou nabídku společenských a odpočinkových aktivit během vašeho pobytu, které jazyková škola EC Toronto zajistí.

10665155_830987196946362_2892510246802600636_n 10592623_801833653195050_4326700504795679700_n 20120421 ectoronto-lifestyle 050-w2500-h2000

Hlavní nabídka kurzů

Kurz všeobecné angličtiny
Úroveň: začátečníkpokročilý
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 20 lekcí/týden, 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz je určen pro studenty, kteří si chtějí nabýt sebejistoty ve všech oblastech anglického jazyka a pro ty, kteří chtějí zvýšit plynulost svojí angličtiny. Kurz dbá na praktické pochopení a využití jazyka a zahrnuje 4 oblasti, na které je kladen důraz: čtení, psaní, konverzace a poslech.

Intenzivní kurz
Úroveň: začátečníkpokročilý
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 30 lekcí/týden (20 lekcí/týden všeobecné angličtiny) + (10 lekcí/týden volitelných předmětů), 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz je určen pro studenty, kteří chtějí věnovat studiu více času a tudíž udělat velký pokrok ve svých jazykových schopnostech. Kombinace všeobecné angličtiny a volitelných předmětů umožní studentovi se zaměřit na oblasti, které si přeje zdokonalit co nejvíce a nejrychleji.
 
Volitelné předměty:
 
– Comparative Culture & Communication: Rozviňte své povědomí a pochopení různých kultur a studujte, jak se mezi nimi liší komunikace.
– Academic Techniques in Practise: Zaměřte se na zlepšování dovedností, které opravdu potřebujete. Psaní prací, poznámek a příprava prezentací.
– Global Citizenship: Učte se specifickou angličtinu, kterou potřebujete k projednání problémů životního prostředí, kulturní diverzity, rovnoprávnosti, industrializace a globalizace.
– The Language of Music: Objevte různé hudební žánry, kultury a éry a učte se jazyk potřebný k diskuzi o tomto tématu.
– Get Talking: Zlepšete svoje analytické schopnosti studiem různých sdělovacích prostředků, oddělováním skutečnosti od názoru a dekonstrukcí významu.
– Write Now: Rozvíjejte své dovednosti v psaní pro různé cílové skupiny s použitím vhodného jazyka a stylu.
– A world of Worlds: Získejte slovní zásobou pro studium a diskuzi o světových problémech a světové geografii.
– Survival English: Rozvíjejte své praktické znalosti angličtiny a aplikujte tyto nově nabyté znalosti v každodenních situacích.
– Grammal in Real Contexts: Podívejte se blíže na to, jak je anglický jazyk strukturován, s důrazem na význam a vhodnost jeho užití.
– Basic Writing Skills: Zvyšte své dovednosti a sebedůvěru v psaném projevu.
– Film Studies: Rozvíjejte své kritické schopnosti sledováním a analýzou různých typů filmů. Naučte se vyjádřit své myšlenky a názory po jejich zhlédnutí.
– Media Studies: Zvyšte svoje analytické schopnosti studováním širokou škálou médií.

 
Obchodní angličtina
 Úroveň: mírně pokročilýpokročilý
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 30 lekcí/týden (20 lekcí všeobecné angličtiny) + (10 lekcí obchodní angličtiny), 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz určen pro ty, kteří chtějí zahájit svoji kariéru v mezinárodním prostředí. Dále pro studenty, kteří požadují rozvinutí jazykových dovedností ve svém současném zaměstnání, pro ty kteří mění kariéru a chtějí posílit svůj životopis. A v neposlední řadě pro studenty, kteří si potřebují vylepšit znalosti angličtiny na pracovišti. Kurz se zaměřuje na užití angličtiny na dnešních pracovištích, kurz rozvíjí plynulost a sebejistotu studenta při užití angličtiny a zvyšuje přesnost a specifickou komunikaci, kterou student potřebuje ve svém zaměstnání.
 
Kurz zahrnuje studium a přípravu v těchto oblastech:
– Vyjednávání a uzavírání smluv
– Management a lidské zdroje
– Projektový management
– „Branding“ a reklamní strategie
– Foremní rozpočet
– Obchodní etika a společenskou odpovědnost firem

 
 
Angličtina ve městě
Úroveň: všechny úrovně
Délka kurzu: min. 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Hodinová dotace: 30 lekcí/týden (20 lekcí všeobecné angličtiny) + (10 lekcí angličtiny ve městě), 1 lekce = 45 minut
Další informace: Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí zapojit do chodu města a výuky jazyka mimo třídu. Pro ty, kteří mají zájem o výuku angličtiny pro každodenní interakci s místními obyvateli, kteří se chtějí dozvědět více o historii a kultuře Toronta.

 

Ubytování

– Hostitelská rodina

– Studentská rezidence

 

aef

! Nabízíme kompletní servis k  jazykovému pobytu !

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.

– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz – náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.

– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

 

Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:

– klientům z Brna a okolí 60 minutovou lekci angličtiny (při koupi 1-2 týdenního jazykovém pobytu), během kterých probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. Při koupi 3 a více týdnů nabízíme 90 minutovou lekci angličtiny.

– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás 1 týdenní jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Kanadou. Pro ty, kteří si u nás zakoupí 2 a vícetýdenní jazykový pobyt, nabízíme velkého knižního průvodce Kanadou.

POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI VÁM PORADÍME.