Menu

Firemní kurzy v Brně

Bez jazyků boss? Narazíš si nos. 

V našich firemních kurzech se vždy přizpůsobujeme požadavkům našich klientů. Potřebujete u svých zaměstnanců zlepšit znalosti obchodní angličtiny, němčiny či španělštiny? Chcete, aby si značně zlepšili komunikační dovednosti, byli tak sebevědomější a uměli lépe v cizím jazyce prezentovat Vaši firmu či Vaše produkty?

Velmi dobrá znalost cizích jazyků je dnes v obchodním sektoru jedním z hlavních předpokladů pro úspěch. Kromě angličtiny se v Brně věnujeme také výuce němčiny a ruštiny, po angličtině se jedná o jedny z nejčastěji používaných cizích jazyků v obchodním kontextu České republiky.

V rámci našich kurzů se zaměříme (ale nelimitujeme) na následující témata:

– Emailová a telefonická komunikace –  Interakce a jednání s klientem – Poptávky, objednávky a nabídky – Vedení obchodního jednání – Prezentace firmy, projektů a produktů – Nejčastěji používaná terminologie v obchodní angličtině.

Ceník výuky:

  45 minut 60 minut
     
Český lektor 370,-Kč 470,-Kč
Rodilý mluvčí 490,-Kč 570,-Kč

 

Ceny jsou platné pro výuku v našich prostorách na Josefské 8 v centru BrnaMimo naše prostory se k ceně výuky účtuje příplatek :

  • v rámci centra Brna +30 Kč,
  • mimo zonu 100 účtujeme příplatek +50Kč
  • za výuku mimo Brno se hradí cestovné lektora dle individuální domluvy a vzdálenosti firmy od Brna

 

Ceny učebnic nejsou zahrnuty v ceně výuky, učební materiály Vám rádi na požádání zajistíme.

Pozn.: Dle § 57 zákona o DPH je výuka, které je zaměřena na přípravu pro vykonání standardizovaných jazykových zkoušek uznaných MŠMT, osvobozena od DPH.

Zaujala Vás naše nabídka? Pro vytvoření specifické cenové nabídky pro Vaši firmu nás, prosím, neváhejte kontaktovat!