Menu

Pobyty pro dospělé

Pojeďte s námi na jazykový pobyt! Chcete se naučit nebo rozmluvit v anglickém, německém, španělském či jiném jazyce a máte pocit, že se Vám to pořád nedaří? Přemýšlíte o tom, že byste spojili příjemné s užitečným, kde byste se dopoledne věnovali studiu jazyka a odpoledne byste nabyté zkušenosti procvičili při cestování nebo sportovních či kulturních aktivitách, které jazykové školy organizují? Vyjeďte s námi na jazykový zahraniční pobyt a uvidíte, že po návratu si kromě skvělých zážitků s sebou zpět přivezete nejen větší slovní zásobu a ujasníte si tak nudná ale potřebná pravidla gramatiky, ale určitě ztratíte ostych v komunikaci v cizím jazyce a budete tak sebevědomější.

Chtěli byste se dozvědět více informací? Nevíte, kterou zemi či jazykovou školu si zvolit? Nebo jste nenašli na našich webových stránkách konkrétní školu? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Co nabízíme navíc?

Před odletem na jazykový pobyt do zahraničí nabízíme ZDARMA klientům z Brna a okolí 60 minutovou individuální lekci daného jazyka (při koupi 1-2 týdenního jazykovém pobytu), během kterých probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci v průběhu celého jazykového pobytu– orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. Při koupi 3 a více týdnů nabízíme 90 minutovou lekci jazyka. Klientům, kteří nejsou z Brna a okolí nabízíme  knižního průvodce dané destinace.

Angličtina

Velká Británie

Irsko

Jersey

Malta

Kanada

USA

Spojené státy americké

 


Španělština

Němčina

Španělsko

Rakousko

Německo

 

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu! Poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků. Zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz. Náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci a samozřejmě se na nás můžete obrátit po celou dobu Vašeho pobytu.

** POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI VÁM PORADÍME.