Menu

Individuální výuka v Brně

 DSC_0453 DSC_0459 DSC_0466

Rádi bychom, aby pro Vás výuka v jazykovém centru English4all nebyla pouze nutným zlem. Troufáme si tvrdit, že Vás angličtina, němčina či španělština začnou bavit a že Vás budeme schopni motivovat k lepším výkonům. Student a jeho přání jsou pro nás vždy na prvním místě. Naší prioritou je individuální přístup, trpělivost a především to, aby se student na lekcích cítil příjemně, pohodlně a odcházel z nich s dobrým pocitem, že se opravdu něčemu naučil.

Neučíme striktně podle učebnic, výuka je postavena z převážné většiny na konverzaci. Vždy v úvodní lekci zjistíme, který student by potřeboval co procvičit, každý ze studentů řekne své požadavky, co by potřeboval a chtěl v kurzu procvičit, naučit se, zlepšit a podle toho chystáme materiály na další výuku.

Ceník výuky:

  45 minut 60 minut
Český lektor
370,-Kč 470,-Kč
 Rodilý mluvčí 490,-Kč 570,-Kč

 

Ceny jsou platné pro výuku v našich prostorách na Josefské 8 v centru BrnaMimo naše prostory se k ceně výuky účtuje příplatek :

  • v rámci centra Brna +30 Kč,
  • mimo zonu 100 účtujeme příplatek +50Kč
  • za výuku mimo Brno se hradí cestovné lektora dle individuální domluvy a vzdálenosti firmy od Brna

 

Pozn. Dle § 57 zákona o DPH je výuka, které je zaměřena na přípravu pro vykonání standardizovaných jazykových zkoušek uznaných MŠMT, osvobozena od DPH.

Ceny učebnic nejsou zahrnuty v ceně výuky, učební materiály Vám rádi zajistíme.

Pokud máte zájem o více informací či zarezervování místa v kurzu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.