Individuální výuka v Brně

 DSC_0453 DSC_0459 DSC_0466

Rádi bychom, aby pro Vás výuka v jazykovém centru English4all nebyla pouze nutným zlem. Troufáme si tvrdit, že Vás angličtina, němčina, ruština či španělština začnou bavit a že Vás budeme schopni motivovat k lepším výkonům. Student a jeho přání jsou pro nás vždy na prvním místě. Naší prioritou je individuální přístup, trpělivost a především to, aby se student na lekcích cítil příjemně, pohodlně a odcházel z nich s dobrým pocitem, že se opravdu něčemu naučil.

Neučíme striktně podle učebnic, výuka je postavena z převážné většiny na konverzaci. Vždy v úvodní lekci zjistíme, který student by potřeboval co procvičit, každý ze studentů řekne své požadavky, co by potřeboval a chtěl v kurzu procvičit, naučit se, zlepšit a podle toho chystáme materiály na další výuku.

Ceník výuky:

  45 minut 60 minut
1 osoba 320,-Kč 400,-Kč
2 osoby 170,-Kč/za studenta 220,-Kč/za studenta
3 osoby 130,-Kč/za studenta 160,-Kč/za studenta

Pozn. Dle § 57 zákona o DPH je výuka, které je zaměřena na přípravu pro vykonání standardizovaných jazykových zkoušek uznaných MŠMT, osvobozena od DPH..

Ceny jsou platné pro výuku v rámci Brna. Mimo zonu 100 účtujeme příplatek 50Kč.  Za výuku s rodilým mluvčím příplatek 100,-Kč k výše uvedeným cenám. Za výuku mimo Brno se hradí cestovné lektora dle individuální domluvy a vzdálenosti firmy od Brna. 

Ceny učebnic nejsou zahrnuty v ceně výuky, učební materiály Vám rádi na

POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ ČI ZAREZERVOVÁNÍ MÍSTA V KURZU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI VÁM PORADÍME.

Uložit

Uložit