Menu

Mentoring pro lektory

Jsi lektor/lektorka cizích jazyků? Cítíš, že bys na sobě chtěl/a pracovat, být zajímavou/zajímavým, kreativní/kreativním a žádanou/žádaným lektorem/lektorkou, ale nechceš chodit do velkých metodických skupinových kurzů pro učitele či začínající lektory?

• Máš náročné klienty/studenty, kteří chtějí stále víc?
• Dochází Ti nápady, nadšení pro výuku a kreativita?
• Chceš prostě učit jinak a nebýt jak učitelkou/učitelem ve škole?
• Cítíš na sobě, že už nemáš ve výuce co nabídnout?
• Nebaví tě učit z učebnic?
• Chceš být oblíbeným lektorem, který se odlišuje?

Vyučuj jinak! 😉 Přijď za námi do našeho jazykového centra English4all, kde nabízíme One-to-One metodický mentoring pro lektory cizích jazyků pro ty, kteří chtějí na sobě opravdu makat a být jinými lektory. Pro ty, kteří mají vystudovanou VŠ pedagogického, filologického či filozofického oboru v daném jazyce, chtějí zužitkovat své vzdělání a chtějí naučit své studenty jinak než pomocí učebnic a biflováním a nabídnout jim opravdu kvalitu.

Mentoring img

Zajímá tě, proč majitelky jazykového centra English4all Hanča a Janča mají stejnou klientelu již několik let a nově příchozí k nim chodí přes reference? Je to proto, že za svou 15letou praxi ve výuce jazyků mají zmáknuté aktivity, metody, pomůcky a celkově výuku tak, aby pro studenta učení nebylo mučením, aby se necítil jak ve škole před učitelkami, ale aby si výuku užil jak student, tak lektor, aby spolu zažili i legraci v hodinách a vzájemně se vždy těšili na další lekce.

My se s tebou chceme podělit o naše „know-how“, které jsme si dlouho a nelehce získávaly (a co si budeme povídat, stále získáváme) a díky němuž se do našich kurzů studenti rádi vrací a výuka je baví. Troufáme si tvrdit, že víme, co funguje na skupinky, co na individuální kurzy, co na ženy, co na muže, co na náročné klienty či nemotivované studenty.

Přijď k nám na náš metodický koučink/mentoring s Jančou nebo Hančou. 😉 Ukážeme ti, jak učíme, jaké aktivity, pomůcky a praktiky ve výuce používáme (nenajdeš tu učebnice!), co pomáhá, aby ve výuce panovala sranda, uvolněnost a příjemný pocit z dobře vykonané práce. Také se dovíš, co se nám určitě neosvědčilo dělat, co nedoporučujeme a čemu se ve výuce vyhýbáme.

Kdo tento mentoring povede?

Jana  

S jazykovými pobyty vám v našem jazykovém centru ráda pomůže Janča. Jazykové školy i jejich majitelé zná osobně, o každého klienta se stará tak, aby byl spokojen jak s výběrem školy tak s průběhem jazykového pobytu. Janča studovala obor Filologie – Angličtina na VŠ v Opavě  a v irském Limericku. Ráda se dosud sebevzdělává. Také učí v  našem jazykovém centru angličtinu. Vedle všeobecné angličtiny s ní můžete probrat obchodní, zdravotní či letištní angličtinu. Její vášní je cestování, hory, volejbal, psychologie a  učení se cizím  jazykům (právě pilně piluje irštinu).  Miluje Irsko a vše irské :). S ní poznáte, že angličtina je krásná a nemusíte se jí bát. (jak angličtiny, tak Janči :-)). Svoji práci si vysnila, její vnitřní spokojenost se odráží na jejím přístupu ke studentům a ke klientům. Více vám sama řekne osobně –  ať už byste měli zájem o jazykový pobyt či o výuku angličtiny s ní. 😉

 

Hanka

Ať už potřebujete individuální lekce či zajištění výuky pro celou firmu, Hanka je tou pravou osobou, na kterou se u nás můžete obrátit. Vystudovala obor Učitelství angličtiny a tělocviku na MU v Brně, a výuce jazyků a její organizaci se věnuje již více jak 10 let. Vlastní certifikát CPE a DELE C1. Kromě všeobecné angličtiny se zaměřuje na výuku lékařské angličtiny, vede přípravné kurzy na Cambridgeské zkoušky a sem tam si střihne i nějakou tu lekci španělštiny. Miluje sporty (vyzkoušela snad vše od jogy až po crossfit), pejsky a cestování. Z každého výletu se ale vždy těší domů, protože Brno je Brno. 🙂 A jaké jsou její lekce? Určitě se nebudete nudit, pokud máte rádi hry a blbinky (na ty je Hanka expert), užijete si spoustu opakování, dokud se to prostě nenaučíte 🙂 a když ani opakování nefunguje, zabere „metoda teček“ – ale to už se dojděte podívat na vlastní oči. 🙂

 

Můžeš si vybrat ze:

– zaměření na individuální lekce One-to-One
– zaměření na skupinové lekce

Máš otázky, nápady, plán a nevíš, jak ho realizovat? Dej vědět, sestavíme ti mentoring dle tvých představ 😉

Chceme se vždy intenzivně věnovat pouze jednomu lektorovi, proto je workshop vždy jen pro 1 osobu.
Cena 900Kč/70 minut.
Čas a den je na domluvě.

Kolikrát se s námi budeš chtít sejít, záleží jen na tobě. Jsme otevřeni i tomu, že ti dáme zpětnou vazbu při výuce „nanečisto.“ Pokud se nám „zalíbíš“ a byl by zájem oboustranný, nabídneme ti práci lektora/lektorky v našem jazykovém centru. 😉

Jdeš do toho? 😉 Napiš nám na info@english4all.cz nebo brnkni na +420 722 713 281.

Těšíme se na tebe!
Janča a Hanča