Menu

Jazykové pobyty

Proč na jazykový pobyt s jazykovým centrem English4all?

Naše jazykové centrum se převážně specializuje na zajištění jazykových pobytů v anglicky, německy a španělsky mluvících zemích, postupně ale rozšiřujeme naši nabídku a jsme schopni zajistit pobyty i v jiných destinacích dle Vašeho přání. Tým English4all se skládá z bývalých studentů, kteří osobně studovali v zahraničí nebo se zúčastnili krátkodobých jazykových pobytů v destinacích a školách, které nabízíme, ať už to jsou jen krátkodobé pobyty nebo studium na střední či vysoké škole. Ze svých zkušeností víme, že peníze investované do vzdělání jazyků jsou ta nejlepší investice do budoucnosti. Nejenže poznáte novou zemi, její kulturu a tradice, ale také nové přátelé z celého světa, budete v kontaktu s jazykem po celý den, obohatíte si slovní zásobu a upevníte gramatiku, naučíte se sebevědoměji reagovat na otázky, ale hlavně, odvezete si nezapomenutelné zážitky! Většina klientů pokládá jazykový pobyt jako součást dovolené, kdy dopoledne studují a odpoledne tráví u moře nebo po výletech. Školy pořádají ve volném čase mnoho aktivit, do kterých se mohou studenti zapojit, nudit se určitě nikde nebudete.

3020-EINerja-Nerja-3 1485086_10202410962868361_1035601883_n 2760132309_24e6697c99_o

Jelikož jsme i my nároční a chceme klientovi nabídnout kvalitu za rozumnou cenu, vybíráme takové školy, které jsou akreditované, věnují se pečlivě studentovi, jsou oblíbené mezi studenty z celého světa a učí zde kvalifikovaní učitelé. Zájemcům o jazykový pobyt tak pomůžeme úplně se vším, vysvětlíme veškeré detaily, cestu, poradíme jak a na čem ušetřit nejen při cestě. V případě zájmu Vám také pomůžeme zajistit letenku. Spolupracujeme s agenturou Zaleť si (www.zaletsi.cz), kde Vám pomohou najít a zajistit tu nejlevnější letenku. Budou Vám k dispozici na telefonu v případě problémů před nebo po letu.

logo

Chcete se už konečně rozmluvit v anglickém, španělském či jiném jazyce a máte pocit, že se Vám to v prostředí, kde jste obklopeni svým rodným jazykem, nikdy nepodaří? Vyjeďte s námi na zahraniční pobyt a uvidíte, že po návratu si kromě skvělých zážitků sebou zpět přivezete nejen větší slovní zásobu a ujasníte si tak nudná ale potřebná pravidla gramatiky, ale určitě ztratíte ostych v komunikaci v cizím jazyce a budete tak sebevědomější.

Nejsme cestovní kancelář. Nechceme Vám tu sáhodlouze popisovat, proč jet studovat právě do Irska, na Maltu nebo do jiných destinací. O krásách jednotlivých destinací si můžete přečíst všudemožně na internetu. My bychom Vám chtěli pomoci při výběru školy. Je velmi důležité, aby se student cítil dobře nejen ve škole, ale i v místě přechodného ubytování a v dané destinaci všeobecně. Každý dává přednost něčemu jinému. Od toho tady jsme, abychom Vám Vaše požadavky co nejblíže splňili.

Jste rodič, který chce, aby jeho děti měli konečně větší jazykové znalosti než ty, které dosává na našich školách? Ruku na srdce, jazyková výuka v českých školách je často daleko od ideální. Spousta rodičů přihlašuje své děti na jazykové pobyty v zahraničí, aby ztratily ostych, rozmluvily se a mohly tak zazářit nejen ve škole, ale i disponovat kvalitními jazykovými znalostmi. Držíme se hesla, že peníze vložené do vzdělání je jedna z nejlepších investic. Pokud se tedy s námi chystáte vyslat třeba Vaše děti, nemusíte se obávat, že by o ně nebylo dobře postaráno. Všechny školy poskytují 24 hodinovou asistenční službu.

Mezi našimi klienty je také spousta dospělých studentů, kteří v našich pobytech vidí spojení příjemného s užitečným – co byste řekli například letnímu pobytu na některém z maltských ostrůvků, kde se budete dopoledne věnovat studiu jazyka a odpoledne vyrazíte nabyté znalosti procvičit na místní pláže?

Co se destinace týče, tak jsme schopni zařídit jazykový pobyt kdekoliv na světě. Na náš web se všechny jazykové školy a země bohužel nevejdou, pokud máte tedy zájem studovat v zemí nebo ve škole, kterou zatím v nabídce nemáme, pošlete nám svůj tip! Rádi o Vás uslyšíme a uděláme, co bude v našich silách, abyste byli spokojeni.

V naší nabídce naleznete jazykové školy, na kterých jsme sami studovali nebo je dobře známe. Preferujeme menší školy, které kladou důraz na osobní přístup jak ve výuce, tak i v místě ubytování, kde se za chvíli budete cítit jako doma. Z vlastní zkušeností ze studia v zahraničí víme, že se nám tento osobní přístup osvědčil nejlépe.

V rámci zařizování jazykového pobytu také poskytujeme kompletní servis. Postaráme se Vám o veškerou dokumentaci či letenky – budeme na příjmu i v době Vaší cesty do cílové destinace. Samozřejmostí je, že se na nás můžete kdykoliv během pobytu obrátit, budeme Vám vždy k dispozici.

Jazykové kurzy probíhají po celý rok. Začíná se vždy v pondělí a na délce studia záleží jen na Vás.

Chybí Vám další informace? Neváhejte nás kontaktovat na info@english4all.cz

Těšíme se na Vás. Tým English4all.