Menu

Pobyty pro dospělé

Pojeďte s námi na jazykový pobyt! Chcete se naučit nebo rozmluvit v anglickém, německém, španělském či jiném jazyce a máte pocit, že se Vám to pořád nedaří? Přemýšlíte o tom, že byste spojili příjemné s užitečným, kde byste se dopoledne věnovali studiu jazyka a odpoledne byste nabyté zkušenosti procvičili při cestování nebo sportovních či kulturních aktivitách, které jazykové školy organizují? Vyjeďte s námi na jazykový zahraniční pobyt a uvidíte, že po návratu si kromě skvělých zážitků s sebou zpět přivezete nejen větší slovní zásobu a ujasníte si tak nudná ale potřebná pravidla gramatiky, ale určitě ztratíte ostych v komunikaci v cizím jazyce a budete tak sebevědomější.

Chtěli byste se dozvědět více informací? Nevíte, kterou zemi či jazykovou školu si zvolit? Nebo jste nenašli na našich webových stránkách konkrétní školu? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Přečtěte si také více o jazykových pobytech zde: Proč jet na jazykový pobyt s námi?

Angličtina

Velká Británie

Irsko

Jersey

Malta

Kanada

USA

Spojené státy americké

 


 

Španělština

Němčina

Španělsko

Rakousko

Německo

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu: – poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce poptávané destinace či města.


 

Co říkají naši klienti?

Olga na Maltě
„Letos v říjnu jsem vyrazila přes jazykové centrum English4all si zdokonalit angličtinu na jazykový pobyt 40+ na Maltu do Sliemy. Od začátku jsem si pochvalovala s nimi výbornou komunikaci, ochotu a snahu mně vyjít vstříc.e…“ Více zde: Olga na Maltě 
Pavel v Torontu
„První měsíc jsem měl 38 hodin vyuky za týden, druhý měsíc jsem měl už „jen“ 30 hodinovou výuku, kde jsem opravdu komunikoval anglicky jak to jen šlo a cítil jsem obrovský pokrok každým dne. Školu ILAC velice doporučuji!!! Jediné, co bych na tomto pobytu změnil, je jeho délka… chtělo by to více než jen 9 týdnů…:)“ Více zde: Pavel v Torontu 

Další reference jsou dostupné zde: Reference od klientů.