Menu

Malta

Maltská republika je okouzlující souostroví Středozemního moře. Malta je ideální pro ty, kteří si rádi užívají sluníčka, moře a nočního života. Také stojí za zmínku její bohatá historie, Malta se může chlubit prehistorickými chrámy nebo krásnými barokními městy. Pokud dáváte přednost přírodním pokladům, můžete navštívit skalnatá pobřeží a zaplavat si v průzračném moři.

Pohrajte si s naší interaktivní mapu a podívejte se, kde se nachází naše partnerské školy. 
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.) 

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat. Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli 😉
Tyto jazykové školy níže pokládáme za nejlepší na Maltě a z vlastní zkušenosti doporučujeme.

Gozo – IELS
Spojte dovolenou s jazykovým pobytem a prozkoumejte tento malebný ostrov. Ve třídě bude maximálně 10 studentů ve skupině a můžete si vybrat z kurzů všech úrovní.
Sliema – IELS
Místní škola vás zaujme velmi kvalitní výukou v krásném prostředí a svou pestrou nabídkou kurzů, nabízí i kurz pro studenty 40+. Kromě angličtiny vás nadchne i bohatý odpolední a večerní program.
St Julian’s – EC Malta
V této větší moderní škole s profesionálními lektory si každý najde ten „svůj“ kurz, škola nabízí kurzy i pro studenty 30+. Kromě toho vás zaujme bohatou nabídkou volnočasových aktivit, takže nudit se rozhodně nebudete.
St Julian’s – Sprachcaffe Plus Kvalitní škola s velkým bazénem, který je vám ve volných chvílích k dispozici, vyhledávána především milovníky rušného večerního života. Jen 15 minut od hlavního města Vallety!
Valleta – Easy School of Languages
Pokud chcete zažít atmosféru hlavního města Malty, tato škola umístěná v jeho centru je pro vás to pravé ořechové. Navíc má v nabídce řadu zajímavých výukových programů a výuku vám zpříjemní i velmi moderní učebny.

 

Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů s jazykovými pobyty na Maltě: 

Aneta – Sprachcaffe Plus Tereza – Sprachcafee Plus Olga – Sliema

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Pohled na bazen OLYMPUS DIGITAL CAMERA