Menu

Sprachcaffe – St. Julian’s

249106_482574185092883_1608192858_n Sprachcaffe Malta_034 226095_280336908738843_83261389_n

Pokud přemýšlíte, že byste chtěli spojit dovolenou s výukou angličtiny, tak je pro vás Malta ideální destinací. Sprachcaffe International/Languages PLUS je velmi známou a oblíbenou jazykovou školou, která nabízí kurzy po celém světě. Středomořský ostrov Malta je oblíbenou nejen letní destinací turistů z celého světa. Vedle maltštiny je zde úředním jazykem i angličtina. Sprachcaffe PLUS nabízí jazykové kurzy v nádherném přímořském městečku St Julians pro mladistvé, dospělé a seniory. St Julians, který leží severně od hlavního města Malty, Valletta, je ideální destinací pro ty, kteří mají rádi moře, teplé počasí, noční život, procházky krásným městem nebo potápění, tato jazyková škola nabízí i kurzy potápění. Ve městě se nachází velké množství barů, restaurací, diskoték.

Jazyková škola je v moderní klimatizované budově, kde je k dispozici připojení k internetu, dále zde můžete využívat knihovnu, společenskou místnost, venkovní posezení v zahradě a hlavně největší bazén na Maltě, který je chloubou této jazykové školy. Výuka probíhá v malých skupinkách, v letních měsících, kdy je zájem o jazykové kurzy největší, je ve skupině max. 15 studentů, 1 vyučovací hodina trvá 45 minut.

Škola se sice nachází v tiché části města, avšak do centra Malty, Sliemy, se dostanete pěšky asi za 15 minut. Nedaleko školy se nachází také skalnatá pláž. Pokud dáváte přednost písečným plážím, dostanete se k nim snadno autobusem, který jezdí několikrát za hodinu.

Kurzy v St.Julian’s pro dospělé i mladistvé probíhají po celý rok.

Kde se škola nachází?

MapMaltaStJulian

Kurzy pro dospělé

Standard Course

Obecné informace
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Počet lekcí/týden: 20
Minimální věková hranice: 18 let
Úroveň: začátečníci až pokročilí
V kurzech se budete věnovat gramatice, konverzaci, poslechu, čtení a rozšíříte si slovní zásobu. Lekce probíhají vždy dopoledne, takže si odpoledne můžete užívat volného času.

 


 

Intensive Course

 

Obecné informace:
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Počet lekcí/týden: 30
Minimální věková hranice: 18 let
Úroveň: začátečníci až pokročilí
V kurzech se budete aktivně věnovat konverzaci, gramatice, poslechu, čtení a rozšíříte si slovní zásobu. Díky intenzivnímu kurzu se v angličtině zdokonalíte za velmi krátkou dobu.

 


 

Business Course

Obecné informace
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Počet lekcí/týden: 30
Minimální věková hranice: 18 let
Úroveň: středně pokročilí až pokročilí
Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří potřebují angličtinu pro obchodní komunikaci. Kurz je kombinací Standard Course se dvěma hodinami denně navíc obchodní angličtiny.

 


 

One-to-one Course

 

Obecné informace:
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Počet lekcí: 2, 4 nebo 6 lekcí denně
Minimální věková hranice: 18 let
Úroveň: začátečníci až pokročilí
Individuální kurz je tím nejintenzivnějším kurzem, kde můžete rychle pokročit a vypilovat si angličtinu. Vyučovací lekce jsou flexibilní, takže tento kurz můžete kombinovat i s jiným.

 


 

Elective Course

Obecné informace
Máte na výběr ze čtyř specifických kurzů pracovní angličtiny:
Job applications & interviews (kurz začíná každé první pondělí v měsíci)
Sales & marketing (kurz začíná každé druhé pondělí v měsíci)
Business negotiations (kurz začíná každé třetí pondělí v měsíci)
Rhetoric & presentations (kurz začíná každé čtvrté pondělí v měsíci)
Počet lekcí/týden: 10
Tento kurz můžete kombinovat s jiným běžným kurzem angličtiny.

 


 

Communication Afternoon

Sprachcaffe Malta_034

 

Obecné informace:
Tento kurz je zaměřený především na konverzaci.
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Počet lekcí/týden: 10

 


 

FCE, CAE, IELTS, TOEFL Exam Preparation

Obecné informace
Délka kurzu: 10/12 týdnů
Počet lekcí/týden: 20
Kurz vás připraví k mezinárodně uznávaným jazykovým zkouškám Cambridge, IELTS a TOEFL.

 


 

University Pathways

226095_280336908738843_83261389_n

 

Obecné informace:
Délka kurzu: minimálně 12 týdnů
Počet lekcí: 20, 30 nebo 40
Úroveň: začátečníci až pokročilí
Pokud si zatím nejste jistí, co studovat po střední škole, tak využijte jedinečné příležitosti jet za studiem do zahraničí. Studium v zahraničí není jen skvělým zážitkem, ale také vás připraví do vašeho budoucího profesního života.

 


 

Ubytování

Studenti si mohou vybrat mezi ubytováním v hostitelské rodině, studiu, sdíleném apartmánu nebo na kampusu. Výhodou ubytování v rodině je, že poznáte i místní zvyky a kulturu. Všechny rodiny bydlí max. 30 minut od školy.
Další variantou bydlení je kampus, tzv. Club village, který se nachází přímo u školy. Vybrat si můžete mezi jednolůžkovým, dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem. U kampusu se nachází velký bazén, který mohou studenti kdykoli využívat. Také je zde k dispozici recepce, která je otevřená 24 hodin denně. Den příjezdu je vždy neděle, den odjezdu je sobota.
Ubytování ve studiu vám zajišťuje maximální soukromí, pokoje jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové vybavené vlastní koupelnou a kuchyní. Ve sdíleném apartmánu budete bydlet s ostatními studenty, každý apartmán je vybaven kuchyní a koupelnou. Můžete si vybrat mezi jednolůžkovým nebo dvoulůžkovým pokojem.


 

Reference

Tereza na Maltě
„Snad poprvé mě bavilo chodit do školy. Profesory jsem měla za 3 týdny dva a oba byli skvělí. Měli skvělou angličtinu a nádhernou výslovnost. Samozřejmě musím také zmínit noční život na Maltě. A musím říct, že to tam vážně žije! Takže jsem byla spokojená ze všech směrů, co to šlo. Pobyt bych stoprocentně doporučila a zaručeně přes English4all, jelikož vám vše zařídí a nemusíte mít starosti….“ Více zde: Tereza na Maltě 

Aneta na Maltě
„Po loňském jazykovém pobytu v Irsku, který mi zajistilo centrum English4all, jsem si nechala poradit a znovu jsem se jela zdokonalit v angličtině díky tomuto jazykovému centru, tentokrát do teplých krajin. Nemusela jsem se o nic starat, zařídili mi vše včetně letenky, což bylo strašně pohodlné….. Děcka a crew jsou tam super a možná je to i tím, že je to u moře a je tam více volného času, všichni se baví se všema a vůbec se mi nechtělo zpět domů!“ Více zde: Aneta na Maltě 

Reference z jiných jazykových pobytů si přečtěte třeba zde: Co říkají naši klienti?


 

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!