Menu

Irsko

Irsko je samostatný stát součástí EU, a i když se jedná o menší zemi, co se rozlohy a počtu obyvatel týče, můžeme Vám zaručit, že Vás tato ostrovní republika okouzlí. Ne nadarmo má Irsko přezdívku Zelený nebo Smaragdový ostrov, kde je příroda po většinu roku zelená a zimy jsou velmi mírné. Hrdost tohoto malého národa se projevuje i tím, že si do dnešní doby udržují vedle zvyků a kultury i svůj původní jazyk – irštinu, kterou můžete vidět vedle angličtiny po celé republice společně s kulturními tradicemi vycházejícími z bohatých keltských tradic.  Irové jsou velmi přátelští, vřelí k návštěvníkům a velmi ochotní. Pokud se rozhodnete pro studijní pobyt v této zemi, určitě budete nadšení vstřícností obyvatel a rádi se do této krásné země vrátíte.

K moři nebo do vnitrozemí? 
Pohrajte si s naší interaktivní mapou a podívejte se, kde se nachází naše partnerské školy: 
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.)

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat. Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli 😉
Tyto jazykové školy níže pokládáme za nejlepší v Irsku a z vlastní zkušenosti doporučujeme.

 

Bray – ATC
Toto přímořské městečko s krásnými plážemi se nachází jen 20 km jižně od Dublinu. Kromě kvalitní výuky angličtiny vás taky určitě zaujmou odpolední workshopy zdarma.
Cork – Cork English College
Zdokonalte si angličtinu v tomto historickém městě, kde budete navíc potkávat irské tradice na každém rohu! Určitě vás potěší i transport z dublinského letiště zdarma.
Donegal – Donegal English School
V této rodinné škole moc Čechů nepotkáte – i to je krok k tomu, jak si angličtinu zlepšit rychleji. Užijete si také krásnou panenskou přírodu a zajímavé aktivity – surfování, kajakování nebo jízdu na koni!
Dublin – Atlantic Language
Škola Atlantic Language vás zaujme moderní a dynamickou výukou a třeba i svými speciálními rodinnými kurzy. Volné chvilky vyplníte zajímavými volnočasovými aktivitami nebo prozkoumáváním hlavního města Irska! 
Dublin – ATC
Stejně jako v Bray máte i v dublinské pobočce jazykové školy ATC možnost zúčastnit se odpoledních workshopů na různá témata, která vás posunou jazykově ještě dál. Kromě toho můžete volné chvilky vyplnit objevováním irského hlavního města nebo výlety po okolí!
Dublin – Delfin English School
Poznejte Dublin a spoustu nových přátel v této větší jazykové škole v hlavním městě Irska. Čas vám zpestří kvalitní výuka, všemožné akce, které se v Dublinu konají, a i maskot školy!
Dublin – ULearn
Pokud chcete zažít pravou dublinskou atmosféru, je tato škola v centru města to pravé ořechové. Zaujme vás také svými vyučovacími metodami a nabídkou společenských aktivit.
Galway – Galway Cultural Institute
Galway je velmi živé město slavné svým pouličním uměním a živou hudbou v ulicích. Škola Galway Cultural Institute, která je kousek of moře, patří k těm větším a velká je taky nabídka jejich výuky – zaujmout by vás mohly třeba jejich četné workshopy.
Galway – Galway Language Centre
Tato rodinná škola vyznačující se přátelskou atmosférou je umístěna v krásném mlýně z 18. století v centru města. Budete v těch nejlepších rukou – moderní výuka a kvalitní lektoři jsou tu zaručeni.
Galway – Atlantic Language
Město Galway je naše srdcovka, věříme, že se do něj zamilujete i vy! Kromě toho si v této jazykové škole můžete vybrat z široké nabídky kurzů, od obecné angličtiny po kurzy pro učitele.
Naas – Avanti Language Institute
Spojte angličtinu s golfem nebo jízdou na koni v této menší, ale velmi příjemné rodinné škole! Na výběr budete mít z velmi zajímavých volnočasových aktivit.
Tralee – Celtic School of English
Tralee je ideální pro ty, kteří preferují menší komorní města a rádi by poznali kouzlo irského západu. Vypravit se můžete i na blízký ostrov Derrymore, kde vás dozajista uchvátí místní pláže a útesy.
Kilkenny – MacDonald Language Academy
Ani zde se to Čechy nehemží – angličtinu tedy budete motivováni používat všude. Navíc se vám dostane skvělé péče v malých skupinkách po 3 až 6 studentech a ve volných chvílích můžete prozkoumávat krásy historického centra.
   

 

Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů s jazykovými pobyty v Irsku: 

Denisa – Donegal Monika – Naas Aneta – Cork