Menu

Dublin a Bray – ATC

classroom uncropped copy ATC logoHowth Lighthouse

Jazyková škola ATC byla založena před více než 40 lety, nabízí jazykové kurzy pro dospělé i pro juniory v Dublinu a v krásném městečku Bray a studovalo zde tisíce studentů z celého světa

Hlavní město Irska, Dublin, se nachází se svými 1.5 miliony obyvatel na východním pobřeží a je znám jako bezpečné, kosmopolitní a přátelské město. Naleznete tu spoustu divadel, kin, koncertních hal, nákupních center, galerií a příležitostí, jak strávit svůj volný čas.

V Dublinu vlastní ATC velmi moderní a nově vybavenou budovu, která se nachází v samém centru a naleznete zde 16 prostorných tířd. Každá třída je vybavena audiovizuálními technologiemi, včetně interaktivních tabul, která umožňuje vyučujícím používat nejnovější technologie. V hodinách je používán internet pro praktické příklady.

Bray je přímořské městečko 20km jižně od Dublinu. Vedle nádherných pískových a oblázkových pláží se tu koná široká škála festivalů a sportovních akcí během celého roku. Výuka v Bray probíhá ve 4 přilehlých viktoriánských budovách, má 20 tříd, kavárničku, studovnu,místnost s počítači,Wi-Fi připojení po celé budově knihovnu a zahradu s terasou

První den na obou jazykových školách vyplní student písemný test, poté přejde na ústní test a podle výsledků je zařazen do konkrétní třídy. Každá lekce trvá 60 minut a začít s výukou může každé pondělí v roce (pokud pondělí nepřipadá na irský svátek). Maximální počet studentů ve třídě je 8-12, v létě až 15 studentů. Po absolvování kurzu získává student certifikát.

Jazyková škola ATC je výjimečná také tím, že nabízí zdarma odpolední výuku a speciální workshopy. Každý týden se nabídka obměňuje, namátkou můžeme zmínit obchodní workshop, kde se naučíte,jak psát obchodní dopisy a emaily, jak napsat životopis a motivační dopis. Dále si prostřednictvím hudby, tance, historie, irského folkoru a literatury můžete procvičit nabyté znalosti anglického jazyka za dobu studia.

2

Kde se škola nachází?

MapIrelandBray

Jazykové kurzy pro dospělé:

  • Všeobecný kurz – 20 lekcí/týden
  • Intenzivní kurz – 20 lekcí + 6 lekcí zaměřeného na konverzaci
  • Přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge: IELTS, TOEIC, TIE, TOEFL
  • Individuální výuka one-to-one
  • Obchodní angličtina – 20 lekcí všeobecného kurzu + 6 speciálních lekcí obchodní angličtiny
  • Program pro učitele anglického jazyka – v tomto dvoutýdennímu programu se naučíte, jak zpestřit výuku v hodinách, naučí Vás nové metody a praktiky ve výuce. Kurz se skládá z 25 lekcí ve třídě a 5 lekcí prostřednictvím exkurzí. Pro tento kurz je potřeba mít úroveň anglického jazyka B1. Součástí výuky jsou i workshopy a semináře, společné projekty atd. ATC nabízí v obou městech širokou škálu volnočasových aktivit, ať už odpoledních či večerních, kulturních či společenských.

 

Juniorské letní pobyty

Trvají od 1-4 týdnů a jsou určeny pro studenty od 10-17 let. Program zahrnuje 15 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, vysoce kvalifikované lektory, výlety a exkurze, vyplnění volného času sportovními a kulturními aktivitami a 24 hodinovou asistenci. Ubytování je nedaleko školy a můžete si vybrat bydlení z těchto možností: V hostitelské rodině V rezidenci V apartmánech, které patří jazykové škole.

Možnosti ubytování:

Jazyková škola ATC nabízí zprostředkování ubytování v hostitelské rodině nebo v apartmánech.

Aktuální ceník ATC Bray naleznete zde

Aktuální ceník ATC Dublin pro dospělé naleznete zde.

       Aktuální ceník ATC Dublin pro juniory naleznete zde.

                                                 

Zde můžete zhlédnout video školy ATC:

 Fotogalerie:


Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce Irskem

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.