Menu

Dublin – Delfin English School

1 Logo 1402012_817192731643097_2590805068477699028_o

V hlavním irském městě Dublin můžete vidět bohatou historii od středověku až po moderní architekturu. Pro každého se tu najde něco –  muzea, typické irské hospody a restaurace, zoo nebo dublinský hrad.

Jazyková škola Delfin English School se nachází v samém srdce Dublinu, vedle hlavní třídy O´Connell Street. V budově školy naleznete 26 prostorných tříd. Průměrný počet studentů ve třídě je 12, maximálně však 15 studentů. Minimální věk je 16 let. Dále zde studenti mohou využít počítačovou místnost, studovnu, kavárničku, připojení k WiFi po celé budově, skvělý společenský program. Škola zaměstnává nadšené učitelé, které vyučují zábavnou metodou, díky níž vytvářejí úžasnou atmosféru v hodinách., ať už jde o přiblížení irských svátků a tradic studentům nebo večírky na různá témata.

Škola pořádá během týdne různé společenské aktivity a exkurze. V týdnu můžete zhlédnout společně s ostatními spolužáky a zaměstnanci školy památky Dublinu jako jsou Old Jameson Distillery nebo Trinity College a společně tak konverzovat s ostatními i po výuce. O víkendu se můžete zúčastnit výletů do různých částí Irska jako např. The Cliffs of Moher, Galway nebo Giants Causeway.

Heslo jazykové školy Delfin English School je „Delfin is different.“ Přesvědčte se sami, jak je tato škola jiná od těch ostatních.

Kde se škola nachází?

MapIrelandDublin

 Jazykové kurzy

Všeobecný kurz  – ranní nebo odpolední
Intenzivní kurz  – ranní nebo odpolední
Superintenzivní kurz
Přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge a IELTS
Obchodní angličtina
Další: Au-pair program – v případě zájmu nás kontaktujte pro více informací

Ubytování

Ubytování je velmi důležitou součástí jazykového pobytu v zahraničí. Jazyková škola Delfin English School Vám zajistí ubytování podle Vašich požadavků. Někteří preferují bydlet v hostitelské rodině a být tak začleněni do místní irské kultury a tradic, jiní dávají přednost sdílet pokoj v apartmánu či v domě s více studenty. Záleží na Vás, čemu dáváte přednost Vy.

hurling-match-at-croke-park-3 2  Delfin-is-different

Aktuální ceník na rok 2020 naleznete zde.

 

 

___________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce Irskem

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.