Menu

Dublin – ULearn

Dublin, ULearn Záhlaví534484_117721828359972_1993156615_n1004674_343368022462017_541482256_n

Smaragdová země Irsko nabízí spoustu možností, jak zde strávit čas a poznat tak tamní zvyky. Hlavní město Dublin je oblíbené nejen pro svoje historické dědictví, ale také pro své krásné pláže.

Jazyková škola nabízí kurzy angličtiny v samém srdci krásného Dublinu. Nachází se blízko veškerého kulturního a společenského dění. Tato menší rodinná škola již 20 let nabízí studentům z celého světa kvalitní výuku, která je známa tím, že učitelé používají zábavnou a efektivní metodu v hodinách a studenti se tak každoročně vracejí do této školy zpět. Kurzy jsou určeny pro studenty všech úrovní a věku. 

Po absolvování vstupního testu budete rozřazeni do patřičné úrovně. Minimální věk pro kurzy pro dospělé je 16 let, 1 vyučovací hodina trvá 60 minut. V ceně kurzu je zahrnut rozřazovací test a certifikát o absolvování kurzu, učební materiály, přístup k počítačům a nápoje. Kurzy probíhají po celý rok. Nástup na kurz je každé pondělí. Vybrat si můžete z ranních kurzů (09:30-12:45), odpoledních kurzů (14:00-17:15) nebo z večerních kurzů (probíhají v pondělí a ve středu 19:00-21:00).

Kde se škola nachází?

MapIrelandDublin

Nabídka jazykových kurzů:

Všeobecná angličtina – 15 lekcí/ týden¨
Tento kurz je převážně zaměřen na komunikační dovednosti a prokládán dalšími aspekty jazyka – poslechem, čtením a psaním.

Intenzivní kurzy – 30 lekcí/ týden¨
Tento velmi intenzivní a náročnější kurz je určen pro ty, kteří by chtěli zlepšit své znalosti jazyka mnohem rychleji než při všeobecném kurzu. Kurz probíhá od 09:30 do 12:45 a od 14:00 do 17:15.

Obchodní angličtina
Angličtina je velice důležitý jazyk pro průmysl a obchod. Tento kurz absolvují studenti nebo zaměstnanci firem, kteří si potřebují prohloubit nejen všeobecnou angličtinu, ale také obchodní terminologii, jak psát obchodní emaily a dopisy, jak vyjednávat nebo reklamovat.

Juniorské pobyty
Irsko je pokládáno za velmi bezpečné místo pro mladistvé, proto zde přijíždějí studenti z celého světa. Dopoledne navštěvují junioři školu se zkušenými učiteli, odpoledne a navečer je pro ně připravena spousta sportovních, kulturních a společenských aktivit.

Ubytování:

Aby se každý student cítit v Dublinu pohodlně, nabízí U|Learn několik možností ubytování, které jsou pravidelně kontrolovány, jestli vyhovují všem požadavkům.
Škola vám tak může zajistit ubytování:
v hostitelské rodině – ubytování bývá vždy od soboty do neděle. Od pondělí do pátku je v ceně zahrnuta polopenze, o víkendu plná penze nebo jen snídaně. Rodiny jsou umístěny většinou na předměstí Dublinu, proto je třeba počítat s cca 30 minutovým dojížděním do školy.
ve školní rezidenci
v apartmánu

 

Aktuální ceník naleznete: zde

 

Fotogalerie:

____________________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce Irskem

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.