Menu

Kilkenny

school books Kilkenny-46665 Kilkenny Castle

Kde se škola nachází?

MapIrelandKilkenny

Jazykové pobyty pro juniory

Macdonald Language Academy se nachází v krásném historickém městečku Kilkenny na jihovýchodě Irska, hodinu od hlavního města Dublin. Kilkenny je turisty hojně navštěvované městečko s 30 000 obyvately, jehož dominantou je nádherný hrad Kilkenny. Škola, založena v r. 2006, je sice menší, ovšem dost velká na to, aby mohla nabídnout širokou škálu kurzů po celý rok, výuku všech druhů úrovní anglického jazyka a hlavně individuální přístup ke studentovi.

Juniorský program ´All inclusive´ zahrnuje 15 lekcí výuky anglického jazyka týdně, ubytování v hostitelské rodině (vždy od neděle), volnočasové aktivity, exkurze a dopravu z letiště a na letiště a 24 hodinový asistenční servis. Vybrat si můžete od 2-6 týdnů pobytu.

Maximální počet studentů ve třídě je 15. Při příjezdu absolvují studenti rozřazovací test a během pobytu budou testování, aby se učitelé ujistili, že dělají pokrok a umějí jazyk používat v praxi.

Macdonald Language Academy nabízí široký program volnočasových aktivit, po výuce se mohou studenti zúčastnit výletů a exkurzí po krásách Irska a zároveň tak procvičovat nabyté znalosti prostřednictvím různých úkolů, které studenti plní. Také budou vypracovávat tzv. projekty o kultuře Irska, díky kterým budou pracovat ve skupinkách se studenty různých národností.

Kurzy pro mladistvé jsou navrhnuty tak, aby se studenti nejen zlepšili v jazyce, ale také zažili nezapomenutelné prázdniny. Co se týče sportů, studenti si mohou zahrát tenis, golf, basketbal, fotbal, badminton, volejbal, hurling (irská obdoba pozemního hokeje), vyzkoušet si typické irské tance nebo si zkusit výrobu keramiky.

Večerní aktivity zahrnují diskotéky, vědomostní kvízy, návštěvu závodů chrtů, filmové večery atd.
O víkendech se jezdí na celodenní exkurzy do těchto míst: Glendalough, Irish Coast, Dublin, Waterford, Bunratty hrad, Fota Wildlife Park, Rock of Cashel a další.

ENGLISH PLUS Mackdonald Language Academy dále nabízí tyto speciální programy:
Angličtinu a Multi-sport se zaměřením na různé sportovní aktivity 4x týdně
Angličtina + golf
– Angličtina + fotbal
– Angličtina + badminon
– Angličtina + jízda na koni

Jazykové kurzy pro dospělé

Všeobecný kurz – 15 lekcí/týden
Intenzivní kurz – 20 lekcí/týden
Mini group15 nebo 20 lekcí/týden
Velkou výhodou studia na této jazykové školy je malý počet studentů ve skupince, a to max. 6 studentů. Pokud byste mělí zájem o ještě více intenzivnější kurzy, je tu možnost zvolit si tzv. Mini group lekce, kde je max. počet studentů 3.

Ubytování

V Mackdonald Language Academy si velice zakládají na tom, aby hostitelské rodiny byly pečlivě vybrány. Rodiny spolupracují se školou již několik let a nabízejí studentům vysoký standard ubytování. Studenti tak poznají chod typické irské rodiny a budou ubytování v jednolůžkovém pokoji.

Aktuální ceník naleznete: zde

__________________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce Irskem

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.