Menu

Tralee

csc_9118 csc_9120 csc_9129

Tralee je hlavním městem nádherného hrabství Kerry, jedním z nejnavštěvovanějších a nejhezčích regionů v Irsku. Tato oblast je známá nádhernými horami, plážemi, kde si můžete užít všechny vodní sporty, krásným poloostrovem Dingle, který mnohý pokládají za jedno z nejkrásnějších míst na světě a také historickými budovami a keltskými monumenty. Irové jsou nesmírně hrdí nejen na své bohatě kulturní dědictví, ale také na to, že v západní části Irska se zachovává irština, kterou se stále mluví v oblastech Gaeltacht.

1. 1090941_451276761637426_347315586_o csc_9099

Jazyková škola Celtic School of English se drží hesla Enjoy English, čili užijte si angličtinu. Hodiny probíhají formou zábavy, kde každý student dostává indivudální pozornost. Škola je rodinného typu, proto je zde výhoda, že dostanete kvalitu ve velmi profesionálním a přátelském prostředí. Majitelka školy Alison Broadman se během naší společné spolupráci za ty roky stala naší výbornou kamarádkou. Alison je nejen výbornou lektorkou anglického jazyka, ale také velkou hudebnicí, která Vás po výuce nadchne hrou na ukulele či banjo. 

Škola se zaměřuje také na to,aby si student užil Irsko jinak než jen učením ve škole. Pořádá aktivity a exkurze po nádherném hrabství Kerry. Ve škole se každý zná s každým, proto tu studenti mluví neustále. V této škole se neučí podle učebnic. Učitelé vyučují podle speciálních metod, které kombinují všechny aspekty jazyka, tzn. nejvíce se zaměřují na komunikaci, poté na gramatiku se slovní zásobou a také na čtení, poslech a psaní.

1 2 3

Kde se škola nachází?

MapIrelandTralee

Kurzy pro dospělé

Všeobecný kurz G 15 – 15 lekcí/týden 9:30-11:00, 11:20-12:50.
Všeobecný kurz G 20 – 20 lekcí/týden 9:30-11:00, 11:20-12:50, 14:00-15:00.
Všeobecný kurz 15 lekcí/týden + 5 soukromých lekcí
Všeobecný kurz 15 + Business – 15lekcí/týden + 5 lekcí obchodní angličtiny
Přípravné kurzy na Cambridgské zkoušky FCE a CAE
Přípravné kurzy na zkoušky IELTS, TOEIC, TOEFL
Teacher Training: Kurzy jsou velmi zajímavé a bohaté na různorodost výuky. Součástí tohoto 2týdenního programu jsou workshopy, swapshops, projekty a přednášky. Učitelé si mohou vybrat z těchto kurzů: – Hudba a TV – Irská kultura a technologie – Zaměření na dovednosti – plynnulost v jazyce a komunikace – Anglický jazyk a reálie

irish Landscape, farmland


 

Letní kurzy pro juniory (12-17 let)

Program zahrnuje kromě výuky a ubytování také kulturní, sportovní a společenské aktivity. O studenty pečuje neustále zaškolený tým lidí, který je má na starosti po vyučování a věnují se jim po celý zbytek dne.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.


 

Ubytování

Co se týče ubytování, nejoblíbenější variantou je ubytování v hostitelské rodině. Irské rodiny jsou pečlivě vybírány školou. Další variantou může být ubytování v apartmánech nebo v Bed and Breakfast. Cena je jiná v sezoně a mimo sezonu. Společenský program a aktivity pořádané školou jsou např.: –  večery plné her –  návštěva místních hospůdek – největším zážitkem pro studenty bývá plavání vedle delfínů v Dingle – dále si můžete vylézt na nejvyšší horu Irska Carrauntoohill – procházet se v krásné krajině Gap of Dnloe – vsadit si na chrtí závody – naučit se základní fráze v irštině – naučit se irským tancům – jet na exkurzi po Ring of Kerry a navštívit nádherné městečko Killarney a mnoho dalších  

229764_409320439166392_1527343089_n 467105_410243132407456_650672907_o 11.


 

Reference

Lenka v Tralee
„Tralee a Celtic School of English mě absolutně v ničem nezklamaly, spíše mě naopak ještě více nadchly k tomu se do Irska znovu vracet. Za dva týdny tam jsem zažila tolik nových a úžasných věcí, že se to zdá až neskutečné, a to vše se skvělými lidmi, které jsem tam poznala. Moje volba byla tou nejlepší, kterou jsem mohla udělat – vyhla jsem se ruchu velkoměsta a českým turistům a užila si tak naplno komunikaci v angličtině……“ Více zde: Lenka v Tralee

Reference z jiných jazykových pobytů si přečtěte třeba zde: Co říkají naši klienti?


 

Aktuální ceník naleznete: zde

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!