Menu

Velká Británie

Za královnou nebo na skotskou whisky? Vyberte si z naší interaktivní mapy. 
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.) 

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat. Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli 😉
Tyto jazykové školy níže pokládáme za nejlepší ve Velké Británii a z vlastní zkušenosti doporučujeme.
 
 
 
Bournemouth – Beet Language Centre
Bournemouth je příjemné univerzitní město s plážemi a kulturním a sportovním vyžitím. V této rodinné škole se můžete kromě studia angličtiny věnovat i zajímavým odpoledním a večerním aktivitám. Nuda tu rozhodně nehrozí!
Bournemouth – Southbourne School of English
Bournemouth je příjemné univerzitní město a tato škola vyniká svou rodinnou atmosférou a dlouholetou tradicí (byla založena v roce 1966). Nabízí rozmanité volnočasové aktivity, nudit se tu rozhodně nebudete!
Chichester – English Language School
Vyzkoušejte si pravý britský univerzitní život na této škole, která je součástí univerzitního kampusu. Budete spolupracovat s vysoce kvalifikovanými lektory a ve volných chvílích můžete zavítat do centra města, které je vzdálené jen 5 minut od školy.
Twin Eastbourne (dříve LTC)
Toto příjemné přímořské městečko na jihovýchodě Anglie určitě stojí za návštěvu a dozajista vás okouzlí i prostředí školy, která sídlí v krásné historické budově z 18. století. Kromě kvalitní výuky budete mít ve volném čase možnost vybrat si ze zajímavých volnočasových aktivit.
Londýn – EC London
EC London je ideální pro milovníky kosmopolitních měst a pro ty, kteří chtějí poznat centrum Londýna, kam budete mít ze školy velmi blízko. Škola také nabízí speciální kurzy pro studenty 30+!
Brighton – EC Brighton
Tato stylová a moderní větší škola se nachází jen kousek od známého mola, kam budete moci ve volných chvílích zavítat. Brighton je výbornou destinací především pro ty, kdo mají rádi přímořská letoviska.
Manchester – EC Manchester
Toto historické město nadchne nejen milovníky fotbalu a místního světoznámého klubu. Škola EC Manchester vyniká velmi pěkným prostředím a škola vás také potěší širokou nabídkou jazykových kurzů.
Oxford – EC Oxford
Poznejte jedinečnou atmosféru univerzitního a historického města Oxford, vaše škola se bude nacházet přímo v centru. V této větší škole se vám dostane velmi kvalitní výuky a zároveň si budete moci užít zajímavé kulturní a sportovní aktivity.
Edinburgh – Global School of English
Edinburgh je živé a zároveň historické město, ve kterém je pořád co objevovat. V této škole se budete cítit jako doma a kromě vysoké kvality výuky angličtiny vás zaujme i svým vzhledem – nachází se v krásné historické budově z 18. století.
Edinburgh – Edinburgh School of English
Pokud hledáte vysokou kvalitu výuky a láká vás poznat hlavní město Skotska, tato škola, fungující již od roku 1969, je ta pravá. Ve volných chvílích budete mít navíc možnost v ulicích Edinburghu poslouchat a procvičovat skotský přízvuk nebo ochutnat místní skotské speciality!
Exeter – Global English Centre
Exeter se nachází v hrabství Devon, kde si užijete nejvyšší teploty ve Velké Británii. Výuka ve škole probíhá ve velmi malých skupinkách, díky čemuž se vám dostane více prostoru a dosáhnete kýžených výsledků rychleji.
Hastings – Shane Global
V této rodinné škole potkáte minimum českých studentů, budete tak motivováni používat angličtinu co nejvíce. Hastings je navíc velmi příjemné přímořské městečko, takže kromě historického centra můžete zavítat i na místní pláže.
Londýn – LAL London
Tato škola je ideální volnou pro ty, kteří mají rádi společnost a rušné město. LAL London má dlouholetou tradici a navíc vás zabaví i po vyučování – nabízí mnoho kulturních a společenských aktivit.
Liverpool LILA* Liverpool
Tato moderní škola nabízí kurzy snad pro každého, od obecné angličtiny po kurzy pro juniory a přípravu na cambridgeské zkoušky. Kromě toho město Liverpool potěší nejen fotbalové fanoušky.
Sidmouth – Sidmouth International School
Tato velmi kvalitní škola se nachází v krásném hrabství Devon, kde si v létě užijete nejen (na Anglii) vysoké teploty. Je ideální pro studenty hledající menší město s rodinnou atmosférou.
Torbay – LAL Torbay
Pokud chcete zažít britský styl, Torbay je to pravé ořechové pro vás – budete ubytováni v penzionu zařízeném v anglickém stylu, na lekce chodit do moderních tříd schovaných v historické budově a během volného času si užívat jednu z nejangličtějších částí Británie – hrabství Devon.
Londýn – BSA
Užijte si všechny benefity Londýna při studiu na škole BSA ve východní části města a zároveň ušetřete čas a peníze díky ubytování přímo v budově školy!
Totnes – English in Totnes
V tomto malém městečku vás dozajista mile překvapí nejenom kvalitní výuka, ale i kulinářské speciality, jejichž ochutnávání se dá skvěle spojit s výlety po okolí!
Chester – English in Chester
Okouzlující anglické město, které není přeplněné zahraničními turisty a přátelské prostředí velmi kvalitní školy – co víc si přát!
Swanage – Harrow House
Swanage je malebná přímořská vesnička, která je bezesporu jedním z nejhezčích míst v Anglii. Kromě toho má tato škola k dispozici krásný sportovní areál a pokud vám ještě zbude chvilka, můžete vyrazit na výlety po okolí, které škola pro své studenty připravuje!

 
Jazykové kurzy pro náročné:
Accent International Language Consultancy – Devon
Tato vysoce kvalitní škola je určena pro ty nejnáročnější, kteří si rádi připlatí za vysokou kvalitu. Svým studentům nabízí velkou škálu kurzů od všeobecných, rodinných až po kurzy pro firmy a manažery a to vše v krásném prostředí hrabství Devon.
 
 

Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů s jazykovými pobyty ve Velké Británii: 

Denisa – Edinburgh     Katka – Eastbourne

 

DSC_3945 546139_378409812199294_1117117574_n 20120730_133139