Menu

Brighton

Ovingdean Hall Language School

pool Image_0069 classroom_(2)

Jazyková škola Ovingdean Hall International Language College je situovaná v historické části Ovingdean, jen několik minut od centra města Brighton. Tato jazyková škola disponuje širokou nabídkou jazykových kurzů, vybere si tedy každý. Kromě profesionálního přístupu a kvalitní výuky škola vyniká moderním vybavením, jež zahrnuje plně vybavené třídy, centrum pro e-learning, sportovní hřiště, kavárny či vyhřívaný bazén. Další výhodou je umístění jazykové školy – vlastní kampus se vším výše zmiňovaným vybavením  zaručuje studentům bezpečnost a zároveň blízkost k centru Brightonu a třeba i možnost návštěvy jiných měst, do Londýna je to vlakem méně než hodinu.

Město Brighton, které se nachází v hrabství Sussex na jižním pobřeží Anglie, patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím ve Velké Británii především díky své kosmopolitní, přátelské a živé atmosféře. Během letní sezóny je Brighton vyhledávaný díky svým plážím, které nabízí vyžití milovníkům vodních sportů, opalování či jen procházek kolem překrásného pobřeží. Celoročně je Brighton centrem kulturního dění a jeho obyvatelé jsou proslaveni svou láskou k umění. Již přes čtyřicet let se ve městě během května koná nějvětší festival umění ve Velké Británii – Brighton Festival. Brighton se také řadí mezi nejbezpečnější studentská města ve Velké Británii.

Kde se škola nachází?

MapUKBrighton

Nabídka kurzů:

Letní juniorský program

Tento program je určen studentům ve věku od 10 do 17 let. Společně s denní výukou angličtiny pro ně škola zajišťuje volnočasové aktivity, jako výlety po okolí nebo sportovní a společenské hry. Studentům je k dispozici ubytování v areálu školy (více informací v sekci Ubytování níže). Škola disponuje nejmodernějším vybavením, jež zahrnuje plně vybavené učebny s interaktivními tabulemi a projektory, centrum pro e-learning, sportovní hřiště, bazén, divadlo, kavárny apod. Samozřejmostí je přístup k wifi připojení.
Doba trvání: minimálně dva týdny mezi 16. červnem a 31. srpnem
Hodinová dotace kurzů: 20 lekcí (po 45 minutách) za týden
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé
Počet studentů ve třídě: maximálně 15

Více informací o letním juniorském programu je k naleznutí i v následujícím videu:

 

Ubytování:
Ubytování na kampusu:
Studenti mají možnost zvolit si ubytování na kampusu, kde si mohou vybrat z jednolůžkových – čtyřlůžkových pokojů se sdílenými či soukromými koupelnami. Nabízená je také plná penze a polopenze. Dále mají ubytovaní zdarma přístup do bazénu, internetové kavárny a společenské místnosti s počítačovými hrami. Rezidence jsou vzdálené pouhých 15 minut jízdy autobusem od centra města.
Ubytování v rodinách:
Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybrány tak, aby byl studentům zajištěn co nejpříjemnější pobyt. Obecně je tento typ ubytování vhodnější pro studenty zajímající se o běžný život v typických britských rodinách. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, studentům je v rodinách zajištěna polopenze s možností přikoupení oběda. Studenti mají také samozřejmě přístup ke všemu vybavení v areálu školy.

Fotogalerie:

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.