Menu

Chester

  

Vydejte se studovat angličtinu do Anglie a nechte se okouzlit anglickým šarmem města Chester. Historie Chesteru sahá až do období starověkého Říma, kdy město sloužilo jako válečná pevnost. Chester je perfektním místem ke studiu angličtiny, je to typicky anglické město, kde najdete černobílé domy pocházející většinou z 13. st. nebo červenohnědé stavby z viktoriánské éry a překrásně upravené parky a zahrady. Při procházce městem si budete připadat jako v historickém filmu! Město není přeplněné zahraničními turisty, takže si můžete užít klidné procházky a autentičnost tohoto místa. Určitě vás také ohromí pohled na skvostnou katedrálu, jejíž věže se tyčí do výšky 44 metrů. Kromě toho zde najdete největší zoologickou zahradu Velké Británie. Město se může chlubit i tříkilometrovými městskými hradbami.

Chester je středně velké město, kde se pojí historie s moderním způsobem života, což přitahuje studenty z celého světa. V historických středověkých stavbách zde najdete kavárny a obchody s módou. Naskytne se vám také pohled na dostihové závodiště z 16. st. a zároveň na moderní vnitřní sportovní centrum. Nebo si můžete zajít do baru přímo naproti honosnému římskému amfiteátru. V tomto městě se určitě nudit nebudete. Ve městě panuje vždy příjemná a přátelská atmosféra, dýchne tu na vás historie a vy budete mít příležitost nejen zdokonalit se v angličtině, ale hlavně si odpočinout a užít si naplno vše, co vám toto jedinečné město nabízí. Říká se, že se ve městě zabydleli duchové a strašidla a pokud budete mít štěstí, třeba nějaké to zbloudilé strašidlo také potkáte.

  

English in Chester

Jazyková škola English in Chester vznikla již v roce 1976 a má tedy dlouholeté zkušenosti a nespočetně spokojených studentů. Můžete se těšit na přátelské prostředí a skvělý kolektiv lektorů, se kterými vám angličtina půjde raz dva. Cílem lektorů není jen naučit vás jazyk, ale také se snaží, abyste se stali součástí tohoto prima kolektivu a nic vám nechybělo. Škola se nachází v moderně vybavených historických budovách v centru města. Škola také zajišťuje letištní transfer z letišť v Manchesteru a Liverpoolu.

Kurzy pro dospělé

General English pro studenty 16+

Obecné informace
Kurzy začínají každé pondělí.
Délka kurzu: minimálně 2 týdny
Počet lekcí/týden: 28 (20 dopoledních a 8 odpoledních)
Počet studentů ve třídě: max. 12 (průměrně 8)
Úroveň: začátečníci (A1) až pokročilí (C1)
Díky tomuto kurzu si zlepšíte především komunikativní dovednosti angličtiny. Budete si moct vybrat z více odpoledních kurzů podle vlastních preferencí např. rozšíření slovní zásoby, konverzace, čtení, pracovní angličtina, literatura a film a další.


 

25+ Courses (pro studenty 25+)

Obecné informace
Kurzy začínají každé pondělí.
Délka kurzu: 1 – 6 týdnů
Počet lekcí/týden: 30
Počet studentů ve třídě: max. 6 (průměrně 3)
Úroveň: začátečníci (a1) až velmi pokročilí (C2)
Kurz je vhodný pro studenty, kteří rádi studují v malých skupinkách.
Výuka probíhá v Language Training Center naproti hlavní budově. Škola je moderně vybavená, k dispozici je pro studenty počítačová místnost, WiFi připojení a studovna, kde můžou relaxovat, studovat nebo si dát kávu a povídat si se spolužáky.

The 25+ Combination Course
Kurz je kombinací skupinové a individuální výuky, takže budete mít lekce přizpůsobené na míru.
Můžete si vybrat mezi následujícími kombinacemi:
30 lekcí ve skupině + 5 individuálních
20 lekcí ve skupině + 10 individuálních
20 lekcí ve skupině + 15 individuálních

Courses for The Individual and 2:1 Courses
Kurzy 2:1 jsou určeny dvěma studentům se stejnou úrovní angličtiny a se stejnými požadavky.
Individuální kurz i kurz pro dva začínají každé pondělí. Oba kurzy obvykle zahrnují 22,5 vyučovacích hodin.


 

Development Courses for Teachers

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 30
Délka kurzu: 2 týdny
Minimální věková hranice: 25 let
Počet studentů ve třídě: max. 10
Jazyková úroveň: minimálně středně pokročilí (B1)
Můžete si vybrat ze dvou možností:
Methodology Booster Course: budete rozvíjet různé metody a techniky pro efektivní výuku angličtiny a také je to možnost, jak si zlepšit i vlastní angličtinu.
Content and Language Integrated Learning Booster Course: v rámci tohoto kurzu je obecná angličtina (General English) a kurz pro učitele, kteří vyučují jiné předměty prostřednictvím angličtiny.
Jazyková škola také organizuje kurzy pro skupiny učitelů. Ve všech kurzech získáte praktické nápady a inspiraci pro vaši výuku. Lekce lze přizpůsobit podle toho, zda vyučujete mladé studenty nebo dospělé.

 


 


 

Examination Courses

General English + Cambridge Examination Preparation (FCE, CAE)
Počet lekcí/týden: 30 (20 lekcí General English + 10 lekcí přípravy k jazykovým zkouškám)
Kurzy probíhají na jaře a v září.

Full-time Intensive Cambridge Examination Preparation (FCE, CAE)
Počet lekcí/týden: 30
Kurz je zaměřen výhradně na přípravu k jazykovým zkouškám FCE a CAE. Zkouška se skládá přímo v Chesteru na konci kurzu. General English + Cambridge Examination Preparation (KET, PET)
Počet lekcí/týden: 28 (20 lekcí General English + 4 odpolední lekce dle výběru + 4 lekce zaměřené na přípravu k jazykové zkoušce) Zkoušky KET a PET jsou vhodné pro studenty, kteří mají angličtinu na úrovni A2/B1. Kurz trvá 4 týdny.

General English with IELTS Preparation
Počet lekcí/týden: 28 (20 lekcí General English + 6 lekcí zaměřených na přípravu k jazykové zkoušce + 2 lekce akademického psaní)
Jazyková úroveň: B1 – C1
Zkouška IELTS se koná každý měsíc.

Full Time Intensive IELTS Course
Počet lekcí/týden: 28
Kurz je zaměřený na to, abyste si co nejrychleji zlepšili angličtinu a dosáhli tak vysokého hodnocení v IELTS zkoušce.

 


 

50+ Courses

Obecné informace
Délka kurzu: 2 týdny
Počet lekcí/týden: 20
Počet studentů ve třídě: max. 10
Úroveň: začátečníci (A1) – pokročilí (C1)
V rámci kurzu je také bohatý společenský program, který zahrnuje dvě odpolední aktivity, jeden půldenní a jeden celodenní výlet. Poznáte krásy města Chester a jeho okolí, navštívíte hlavní památky a krásné národní parky např. North Wales nebo Lake District.

  

Ukázka společenského programu pro všechny kurzy:


 

Ubytování

Škola nabízí širokou škálu ubytování. Většina studentů volí ubytování v rodinách, což je nejlepší způsob jak poznat místní kulturu, zvyky a zlepšit se v angličtině. V rodinách vždy panuje přátelská atmosféra a místní lidé jsou velmi pohostinní. V rodinách si můžete zvolit možnost polopenze a trávit tak více času s rodinou.

  

Další možností je ubytování v moderní studentské rezidenci Waterside Court, která se nachází pouhých šest minut pěšky od školy a centra města. V rezidenci byste měli vlastní koupelnu a sdílenou kuchyň a obývací pokoj. Škola spolupracuje také se dvěma hotely – Express by Holiday Inn, Macdonald New Blossoms hotel – kde se můžete ubytovat.

  


 

Aktuální ceník naleznete: ZDE

 

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!