Edinburgh – Hamilton School of English

1613805_718026001551006_1133601539_n              2515_563282353692039_441821061_n                   10371727_767579686595637_1828183736825883064_n

Jazyková pobyt probíhá v kampusu Napier University, který je vzdálený necelých 20 minut od centra Edinburghu městskou dopravou. Jelikož je kampus postaven na kopci přímo nad Edinburghem, nabízí krásný výhled na celé město a okolí. V budově školy  jsou moderně vybavené třídy a krásné zahrady a parky kolem.

Hamilton School organizuje letní pobyty pro juniory od 12 do 17 let. Nabízí zábavu a neúnavný program, který studentům umožní poznat skotské hlavní město, bohatou skotskou historii a kulturu díky pestrým aktivitám spojených s výukou angličtiny, návštěvou muzeí, galerií parků, zahrad, starobylých hradů a historických památek. Součástí kurzu jsou nejrůznější výlety, během kterých mají studenti možnost poznat okolí Edinburghu jako je například město Glasgow, Stirling či St Andrews.

Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách. Pobyt ve skotské hostitelské rodině samozřejmě umožňuje studentům zažít pravou skotskou pohostinnost zatímco se aktivně procvičují a zlepšují v angličtině.

Cena jazykového pobytu 24 300Kč/týden.

Co zahrnuje cena juniorského pobytu?

15 hodin lekcí angličtiny týdně – 5 hodin týdně účasti při tvorbě nejrůznějších projektů Obousměrný transfer z/na Edinburgh International Airport (pouze pro skupiny) – Předplacená jízdenka na místní autobusovou dopravu – Ubytování v hostitelských rodinách – Strava (snídaně a večeře) v hostitelských rodinách od pondělí do pátku, plus oběd formou balíčku o víkendech Oběd v univerzitním kampusu (pondělí-pátek)Veškeré výukové materiály Všechny exkurze a aktivityCertifikát o úspěšném absolvování kurzu

Lekce angličtiny 

Kurz zahrnuje 15 hodin angličtiny týdně (3 hodiny každé ráno). Výuka zahrnuje lekce obecné angličtiny spolu s lekcemi, které se týkají skotské kultury. Během lekcí je kladen důraz především na konverzaci a poslech.

Práce na projektech 

Unikátním prvkem kurzu je práce studentů na nejrůznějších projektech pod dohledem vyučujících. Této aktivitě je věnováno 5 hodin týdně, která umožňuje studentům procvičovat a rozvíjet jejich úroveň angličtiny. Tyto skupinové projekty dávají studentům možnost spolupracovat s ostatními studenty z celého světa za použití angličtiny při nejrůznějších aktivitách jako produkce videa, skotského tance či divadla nebo fotoreportáží.

Harmonogram kurzu pro rok 2016

Účast v kurzu je možná rezervovat jak pro jednotlivce tak pro skupinku na dobu mezi 1 až 6 týdny. Začátky jazykových pobytů  jsou v tyto termíny: 26.6., 3.7., 10.7., 17.7., 24.7., 31.7.2016.

Národnostní složení

Organizátoři kurzu dbají na to, aby se zachovalo velmi vyvážené a pestré národnostní složení studentů během pobytu. Studenti tak mají možnost potkat nové přátele z celého světa a nabýt větší jistoty při užívání jazyka.

Národnostní složení pro rok 2014 zahrnovalo studenty z Japonska, Polska,  Švýcarska, Rakouska, Česka, Kazachstánu, Francie, Itálie, Ruska, Německa, Maďarska a Španělska.

Dojmy naší klientky, která školu již navštívila, si můžete přečíst: zde

V případě zájmu o více informací a ceně nás neváhejte kontaktovat na info@english4all.cz

! Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu !

  • Poradíme Vám, jaký kurz si vybrat podle Vašich požadavků.
  • Zajistíme vám letenku a poradíme s vyřízením víz
  • Náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali pomoci.
  • Po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obráti v případě, že byste něco potřebovali.

 

**Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:

– klientům z Brna a okolí 60 minutovou lekci angličtiny (při koupi 1-2 týdenního jazykovém pobytu), během kterých probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. Při koupi 3 a více týdnů nabízíme 90 minutovou lekci angličtiny. 

– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás 1 týdenní jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Skotskem. Pro ty, kteří si u nás zakoupí 2 a vícetýdenní jazykový pobyt, nabízíme velkého knižního průvodce Skotskem.**