Menu

Exeter

Exeter je hlavní městem hrabství Devon nacházející se asi 2 hodiny od Londýna a 20 minut od nejbližších pláží. Tato oblast je nejvíce navštěvovanou britskou destinací. Devon je nejteplejší částí Británie – v létě se teploty pohybují od 18°C -30°C. Exeter čítající asi 125.000 obyvatel je historické město známé především nádhernou katedrálou, částí Quayside s mnoha parky a zahradami, divadly, koncertními halami, nočním životem a celkově příjemným prostředím.

DSCN5633 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dartmoor poneys

Jak se dostanete do Exeteru?

V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit autobus, vlak nebo taxi z letiště až do jazykové školy The Globe. Škola se nachází 5 minut pěšky od vlakového nádraží, 5 minut jízdy od autobusového nádraží a 15 minut jízdy od letiště Exeter, 90 minut od letiště Bristol. Nejlevnější cesta z londýnského letiště Heathrow je se společností National Express Coach a cesta trvá 3,5 hodin. Nejrychlejší cesta je vlakem z londýnské stanice Paddington přímo do Exeteru, trvá 2 hodiny.

Jazyková škola The Globe English Centre byla založena v r.1978 Catherinou Borgenovou, která ji stále provozuje a pomáhá jí její syn Anton. Oběma záleží na tom, aby se zde studenti cítili jako doma. The Globe poskytuje kurzy po celý rok jak pro dospělé a juniory, tak pro rodiny (rodiče s dětmi nad 7 let) ve dvou oddělených budovách, obě se 14ti třídami. Tyto budovy se nachází v tichém prostředí 10 minut pěšky od samotného centra a jsou obklopeny krásnými zahradami s terasami.

Discovery class teacher3 P1020426

The Globe English Centre nabízí intenzivní výuku v malých skupinkách, vedle velkého výběru kurzů také společenské aktivity, profesionální výuku a přátelskou atmosféru. Pro studenty je zde wi-fi, zdarma kopírování materiálů do hodin, při výuce jsou ve většině třídách velká promítací plátna pro výuku. V budově je studentská kuchyň, kde se podávají zdarma teplé nápoje. První den obdrží student uvítací balíček, kde najde všechny potřebné informace. Průměrný věk studentů ve třídě je 28 let. Tato škola je také velmi oblíbená pro to, že se učitelé zúčastňují společenských i kulturních aktivit společně se studenty, proto při výuce probíhá přátelská atmosféra a necítíte se jako ve škole.

Kde se škola nachází?

MapUKExeter

Kurzy

Všeobecný kurz – 20 lekcí/týden
Intenzivní kurz – 28 lekcí/týden
One-to-one výuka
Obchodní angličtina
Teachers Programme
Příprava na zkoušky

 

Jazykové kurzy pro juniory

Velkou výhodou kurzů je, že všechny kurzy kromě juniorských kurzů probíhají ve skupinkách s max. 6 studenty ve skupince. Student může nastoupit jakékoli pondělí během roku. 1 vyučovací hodina trvá 45 minut. Veškeré učební materiály jsou zahrnuty v ceně, stejně jako extra výuka reálií. Na konci kurzu obdrží student certifikát o absolvování kurzu.

Bigbury Bay Widdicombe in the Moor OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ubytování

Ubytování je zajištěno  od neděle do neděle. Pokud si student vybere ubytování v hostitelské rodině, je v ceně kromě jednolůžkového pokoje i plná penze. Všechny rodiny se nachází max. do 30 minut pěšky od školy. Další možnost ubytování je ve sdílených apartmánech nebo vysokoškolských kolejích.

The Globe nabízí širokou škálu společenských i kulturních programů. Budete tak mít možnost objevit kouzelnou krajinu a kulturníní bohatství kolem Exeteru, také si užít aktivity jako jsou golf, jízda na koni, surfing a mnohé další.

Pokud připadne na den nástupu, tzn. pondělí, státní svátek, probíhá v tento den pouze rozřazovací test a výuka bude nahrazena v pátek odpoledne tentýž týden.

Aktuální ceník naleznete: zde

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Copy of IMG_6213 Along the Exe

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.