Menu

Hastings

11ht 3ht 12ht

Pobočka jazykové školy Shane Global v anglickém městě Hastings je ideální pro ty studenty, kteří preferují menší přímořská města obklopená krásnou přírodou. Studenti v Hastings mají také možnost navštívit blízká města jako Londýn či Brighton, vlaková stanice je v těsné blízkosti školy. Prostory školy jsou umístěny v překrásné historické budově, velmi blízko centra města, a mezi studenty je také velmi populární trávit jejich volný čas ve školní zahradě. Ta je nejen skvělým místem k odpočinku, ale třeba i k poznávání nových přátel z řad studentů a procvičování Vašich jazykových znalostí. Studenti si velmi pochvalují přátelskou atmosféru školy, mimo výuku budete mít také možnost účastnit se řady společenských aktivit či exkurzí, takže se zde rozhodně nudit nebudete! 

 

Kurzy pro dospělé
 
Kurz obecné angličtiny
Doba trvání: od 1 týdne výše
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé,
Minimální věk: 16 let
Počet studentů ve třídě: maximálně 14
Délka lekce: 60 minut
Hodinová dotace: 15 lekcí/týden

 
Intenzivní kurz
Doba trvání: od 1 týdne výše
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé,
Minimální věk: 16 let
Počet studentů ve třídě: maximálně 14
Délka lekce: 60 minut
Hodinová dotace: 20lekcí/týden (15 hodin všeobecné angličtiny) + (1 doplňkový kurz)
Další informace: Kurzy intenzivní angličtiny je možno kombinovat se extra hodinami z balíčku „Add-On“ kurzů (5 hodin/týden), během kterých je možno se zaměřit na konverzaci & výslovnost nebo přípravu ke zkoušce IELTS.

 
One-To-One
Další informace: Individuální hodiny jsou dostupné pro každého studenta, který se chce zaměřit na všeobecnou angličtinu, specifickou oblast v angličtině či na přípravu ke zkouškám (IELTS, FCE, CAE, CPE). Lekce jsou sestaveny podle požadavků a přání studenta.

 
Specializované kurzy
Přípravný kurz pro certifikát IELTS
Standardní: 15 hodin / týden
Intenzivní: 20 hodin / týden
 

5114394573_b5fb77051b_z 5115275417_a39b221624_z 5114392213_12a76c8d13_z 5115275041_ba41e726f1_z

Kurzy pro juniory

Program pro studenty ve věku od 13 do 17 let
Doba trvání: od 1 týdne výše, v termínu od 1. července do 31. srpna
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé
Počet studentů ve třídě: maximálně 14
Délka lekce: 60 minut
Časová dotace: 15 hodin výuky týdně všeobecné angličtiny
Další informace: Dále jsou v rámci programu organizovány odpolední a večerní aktivity jako je (plavání, mini golf, objevování města Hastings, pirátská párty, klasická zahradní párty, tradiční čajové seance) či víkendové výlety do měst jako Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton, Canterbury a další.
Ubytování a stravování: ubytování a plná penze jsou zajištěny v hostitelských rodinách.

 

English Summer Camp

Tento „tábor“ se nachází v Chalfont a nabízí jazykový pobyt pro mládež (8 – 18 let). Cílem jazykové školy Shane Global je spojit výuku angličtiny s těmi nejzábavnějšími a nejrůznějšími aktivitami pro procvičení jazykových dovedností dětí pokaždé v jiné situaci. Studenti si vždy odvezou ty nejkrásnější zážitky a zažili bezvadné prázdniny v Anglii. Týdenní aktivity jsou sestaveny z výuky angličtiny, aktivit a exkurzí. Zkušení lektoři se postarají o to, aby se nikdo nenudil!
 
Hodinová dotace: 15 hodin/týden všeobecné angličtiny
Ubytování: Na kolejích s ostatními studenty s plnou penzí
Aktivity: 7 dní v týdnu zážitkové aktivity a exkurze (návštěva zámku Winsdor, tenis, talent show, maškarní „pirácká“ párty, diskotéka, výlet do Londýna, výlet do Oxfordu, výlet do Cambridge, fotbal, cricket, týmové hry a soutěže a mnohé další)

 

Ubytování

Hostitelské rodiny
Ubytování v hostitelských rodiných je skvělou příležitostí k procvičení anglického jazyka i mimo oficiální výuku a k vyzkoušení si typického způsobu britského života. Domovy vybranných rodin se nachází ve vzdálenostech od 5 do 45 minut od školy a vždy blízko autobusových linek či zastávek. Studenti mají na výběr z následujících typů stravování: jen snídaně, polopenze, plná penze a vlastní stravování. Většina rodin má k dispozici internetové připojení, při rezervaci prosíme o upřesnění, jestli máte o internet zájem či ne. Minimální věk je 13 let.
 
Apartmány
Ubytování v bytech v centru města je vhodné především pro skupiny či rodiny. Byty disponují plně vybavenou kuchyní, internetem a pračkou.
 

Aktuální ceník naleznete:

 

Fotogalerie:

        MapUKHastings

 

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.