Menu

Hastings

11ht 3ht 12ht

Pobočka renomované jazykové školy Shane Global v anglickém městě Hastings je ideální pro studenty, kteří preferují menší přímořská města obklopená krásnou přírodou. Studenti v Hastings mají nicméně také možnost navšívit blízké metropole jako Londýn* či Brighton, vlaková stanice je v těsné blízkosti školy. Prostory školy jsou umístěny v překrásné historické budově, velmi blízko centra města, a mezi studenty je také velmi populární trávit jejich volný čas ve školní zahradě. Ta je nejen skvělým místem k odpočinku, ale třeba i k poznávání nových přátel z řad studentů a procvičování Vašich jazykových znalostí. Studenti si velmi pochvalují přátelskou atmosféru školy, mimo výuku budete mít také možnost účastnit se řady společenských aktivit či exkurzí, takže se zde rozhodně nudit nebudete! *Škola má také pobočku v Londýně. V případě zájmu o tuto destinaci nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme více informací.

 

Kurzy pro dospělé

 
Kurz obecné angličtiny
Doba trvání: od 1 týdne výše
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé,
Minimální věk: 16 let
Počet studentů ve třídě: maximálně 14
Délka lekce: 60 minut
Hodinová dotace: 15 lekcí/týden

 
Intenzivní kurz
Doba trvání: od 1 týdne výše
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé,
Minimální věk: 16 let
Počet studentů ve třídě: maximálně 14
Délka lekce: 60 minut
Hodinová dotace: 20lekcí/týden (15 hodin všeobecné angličtiny) + (1 doplňkový kurz)
Další informace: Kurzy intenzivní angličtiny je možno kombinovat se extra hodinami z balíčku „Add-On“ kurzů (5 hodin/týden), během kterých je možno se zaměřit na konverzaci & výslovnost nebo přípravu ke zkoušce IELTS.

 
One-To-One
Další informace: Individuální hodiny jsou dostupné pro každého studenta, který se chce zaměřit na všeobecnou angličtinu, specifickou oblast v angličtině či na přípravu ke zkouškám (IELTS, FCE, CAE, CPE). Lekce jsou sestaveny podle požadavků a přání studenta.

 
Specializované kurzy
Přípravný kurz pro certifikát IELTS
Standardní: 15 hodin / týden
Intenzivní: 20 hodin / týden
 

5114394573_b5fb77051b_z 5115275417_a39b221624_z 5114392213_12a76c8d13_z 5115275041_ba41e726f1_z

Kurzy pro juniory

Program pro studenty ve věku od 13 do 17 let
Doba trvání: od 1 týdne výše, v termínu od 1. července do 31. srpna
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé
Počet studentů ve třídě: maximálně 14
Délka lekce: 60 minut
Časová dotace: 15 hodin výuky týdně všeobecné angličtiny
Další informace: Dále jsou v rámci programu organizovány odpolední a večerní aktivity jako je (plavání, mini golf, objevování města Hastings, pirátská párty, klasická zahradní párty, tradiční čajové seance) či víkendové výlety do měst jako Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton, Canterbury a další.
Ubytování a stravování: ubytování a plná penze jsou zajištěny v hostitelských rodinách.

 

English Summer Camp 2016

Tento „tábor“ se nachází v Chalfont a nabízí jazykový pobyt pro mládež (8 – 18 let). Cílem jazykové školy Shane Global je skobninovat výuku angličtiny s těmi nejzábavnějšími a nejrůznějšími aktivitami pro procvičení jazykových dovedností dětí pokaždé v jinačím kontextu a situaci. Tento tábor je speciálně vytvořen pro to, aby si studenti odvezli ty nejkrásnější zážitky a zažili bezvadné prázdniny v Anglii. Týdenní aktivity jsou sestaveny z výuky angličtiny, aktivit a exkurzí. Zkušení lektoři se postarají o to, aby se nikdo nenudil!
 
Hodinová dotace: 15 hodin/týden všeobecné angličtiny
Ubytování: Na kolejích s ostatními studenty s plnou penzí
Aktivity: 7 dní v týdnu zážitkové aktivity a exkurze (návštěva zámku Winsdor, tenis, talent show, maškarní „pirácká“ párty, diskotéka, výlet do Londýna, výlet do Oxfordu, výlet do Cambridge, fotbal, cricket, týmové hry a soutěže a mnohé další)

 

Ubytování

Hostitelské rodiny
Ubytování v hostitelských rodiných je skvělou příležitostí k procvičení anglického jazyka i mimo oficiální výuku a k vyzkoušení si typického způsobu britského života. Domovy vybranných rodin se nachází ve vzdálenostech od 5 do 45 minut od školy a vždy blízko autobusových linek či zastávek. Studenti mají na výběr z následujících typů stravování: jen snídaně, polopenze, plná penze a vlastní stravování. Většina rodin má k dispozici internetové připojení, při rezervaci prosíme o upřesnění, jestli máte o internet zájem či ne. Minimální věk je 13 let.
 
Apartmány
Ubytování v bytech v centru města je vhodné především pro skupiny či rodiny. Byty disponují plně vybavenou kuchyní, internetem a pračkou.

Aktuální ceník naleznete: zde

Fotogalerie:

        MapUKHastings

 

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.