Menu

LAL Londýn

1lal_logo5

LAL London je jazyková škola nacházející se v prostorách St Mary’s University, Twickenham s ohromujícím kampusem založeným v roce 1850. Prostory školy jsou koncipovány velmi moderně, avšak v souladu s velmi tradičním rázem budovy postavené nedaleko Strawberry Hill House, který se datuje zpět do roku 1747.

Škola sídlí nedaleko břehu řeky Temže a velmi rušné ulice High Street s velkým počtem kaváren, restaurací a místních obchodů. Veřejná hromadná doprava zajišťuje frekventované spojení do centra samotného Londýna a umožňuje rychlou dopravu k takovým památkám a monumentům jako je Big Ben či Buckingham Palace.

V roce 2012 přivítala univerzita mnoho týmů během Londýnských olympijských her a poskytla také tréninkové zázemí pro britského olympijského vítěze, Mo Faraha. Zázemí pro mnoho druhů sportovního vyžití zajišťují právě nově vybudovaná zařízení z roku olympijských her 2012.

Návštěvník nejen školy, ale i Londýna samotného nemůže vynechat ze svého seznamu návštěvu Buckingham Palace, Tower Bridge a London Eye. Mezi další možnosti, které Londýn nabízí patří nespočet muzeí, uměleckých galerií, velmi známých restaurací, nočních klubů a divadel. Londýn nabízí a má zkrátka vše.

Twickenham samotný je hlavním centrem obce Richmond-upon-Thames. Toto místo a obec je známa především rugbyovou federací, jejíž stadion se také nachází nedaleko. Vše, co návštěvník a student pro pobyt potřebuje se nachází v krátké vzdálenosti od školy.

Jazyková škola LAL nabízí tyto kurzy:

Pro dospělé:   Všeobecný kurz                        Intenzivní kurz                       Obchodní angličtina

Pro juniory: Summer School (Letní škola)

LAL Summer School si velmi zakládá na tom, aby studenti byly schopni používat jazyk v reálných situacích, které mohou v běžném životě nastat a poskytnout tak možnost účastnit se těch nejrozmanitějších aktivit, při kterých studenti poznají nové přátele a seznámí se s lidmi z jiných zemí a kulturních zázemí.

Informace o kurzu

–          Délka kurzu: 1-4 týdny
–          Věkové rozhraní: 13-17 let
–          Počet lekcí/týden: 20
–          Délka jedné lekce: 45 minut
–          Počet studentů ve třídě: max. 15
–          Začátek kurzu: 28. červen, 12. červenec, 19. červenec, 26. červenec, 2. srpen, 9. srpen

Ubytování

Studenti si mohou vybrat mezi dvěma druhy ubytování:

– Studentské koleje, které poskytují ubytování v St Mary’s University Campus.
– Hostitelské rodiny

Aktuální ceník naleznete: zde

Video

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.