Menu

Sidmouth

58275_403022006447948_1323638402_n 536925_403500896400059_2071748948_n 269528_403514516398697_1750952203_n

Sidmouth se nachází na jihozápadě Anglie v překrásném hrabství Devon. Sidmouth sice patří mezi menší města, nicméně nudit se tam rozhodně nebudete – studenti mohou navštívit kino, divadlo, zajít na pláž, zaplavat si ve vnitřním bazénu nebo mohou zajít do sportovního centra, zkusit golf, tenis, jízdu na koni nebo vyrazit na nákupy do místních podniků. Sidmouth patří k nejteplejším místům ve Velké Británii s letními teplotami okolo příjemných 25 stupňů. Je ideálním městečkem na procházky, můžete se kochat mořem a skalisky nebo se vydat do vedlejších malebných vesniček Branscombe a Beer. V centru města budete obdivovat architekturu, odpočinout si u hrnku dobré kávy a pochutnat si v místních restauracích.

Jazyková škola Sidmouth International School se nachází v centru města, asi pět minut chůze od moře. Pro dospělé je v areálu kampusu k dispozici jedenáct tříd a malebná zahrada. Prostory určené pro mladší studenty jsou odděleny a nacházejí se v blízkosti hlavního kampusu. Škola má velmi pestrou nabídku kurzů a svým studentům se individuálně věnuje již před jejich příjezdem do Velké Británie. Všichni učitelé mají certifikace vyžadované organizací British Council, což zaručuje vysokou kvalitu výuky.

Škola nabízí zdarma sobotní transfer z/na letiště Heathrow, Londýn pro přílety do 15:30 a pro odlety do 13:45.

Kde se škola nachází?

MapUKSidmouth

Kurzy pro dospělé

General English

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 20 lekcí po 45 minutách za týden, výuka probíhá od 9 -12:30 (pondělí – pátek)
Jazyková úroveň: od začátečníků po velmi pokročilé
Počet studentů ve třídě: maximálně 6
Dále máte možnost zvolit si kurz General English ONE to ONE, kdy je 20 vyučovacích hodin ve skupině doplněno 6 hodinami individuální výuky.

 

Intensive English

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 28 lekcí po 45 minutách za týden, rozvrh 9-12:30 (pondělí – pátek), 13:30-15:30 (úterý, středa, pátek)
Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé
Počet studentů ve třídě: maximálně 6 (v létě 9)
Dále máte možnost zvolit si kurz Intensive English ONE to ONE, kdy je 28 vyučovacích hodin ve skupině doplněno 6 hodinami individuální výuky.

 


 

IELTS

Obecné informace
Kurz je určen studentům starších 16 let.
IELTS je mezinárodně uznávaný certifikát z angličtiny.
Délka kurzu: min. 4 týdny
Počet lekcí/týden: 20 lekcí General English + 8 lekcí přípravy k IELTS

 

Cambridge Examination

Obecné informace
Kurz je určen studentům starších 16 let, kteří chtějí získat Cambridge certifikát.
Doporučená minimální délka kurzu je 6 týdnů.
Počet hodin/týden: 21
Počet studentů ve třídě: max. 6 (v létě 9)


 

Business English

Chcete si zvýšit sebevědomí na obchodních jednáních, při telefonní komunikaci nebo při psaní obchodní korespondence? Vyberte si jeden z několika kurzů zaměřených na obchodní angličtinu. Také je možné připravit skupinový kurz přímo podle potřeb vaší firmy.
Kurz business angličtiny je určen pro studenty starší 18 let.

Business English 1 (individuální výuka)

Business English 2

Počet lekcí/týden: 20 – 40
Díky individuálním lekcím se lektor přizpůsobí vašim potřebám a vy se tak rychle zlepšíte v business angličtině.

Počet lekcí/týden: 20 lekcí skupinové výuky + 6 lekcí individuální výuky
Počet studentů ve třídě: max. 6
Zlepšíte si znalosti týkající se mezinárodní business angličtiny, rozšíříte si slovní zásobu a naučíte se efektivněji komunikovat.

Business English 3

Počet lekcí/týden: 20 lekcí skupinové výuky + 12 lekcí individuální výuky
Počet studentů ve třídě: max. 6
Zlepšíte si znalosti týkající se mezinárodní business angličtiny, rozšíříte si slovní zásobu a naučíte se efektivněji komunikovat.


 

Juniorské programy

Jazyková škola nabízí tři druhy juniorských programů: Letní a velikonoční dovolená s angličtinou Tento program je určen pro studenty od 14 do 17 let. Dopolední výuky je doplněna odpoledními a večerními kulturními, společenskými a sportovními aktivitami.

Celoroční výuka studentů ve věku 14-17 let Tento program je vhodný pro studenty ve věku od 14 do 17 let se zájmem o kurz obecné angličtiny a osobním studijním programem. Je také vhodný pro studenty ucházející se o přijetí na britské školy vyučující v angličtině. Jazyková škola připravuje studenty na jazykové zkoušky a také jim pomáhá s výběrem vhodné školy či univerzity.

Program „Young Adults“  Tento program probíhá během léta nebo Velikonoc a je určen pro vyspělé a motivované studenty ve věku od 16 do 18 let. Výuka je vedena oddělením pro výuku dospělých studentů a doplněna společenskými aktivitami.

Ubytování

Jazyková škola Sidmouth nabízí ubytování v rodinách se snídaní a večeří a garantuje, že se v jedné domácnosti nesejdou dva studenti stejné národnosti a také že studenti budou přibližně ve stejném věku. Díky ubytování v rodinách si perfektně procvičíte angličtinu a budete si moct užívat pohodlí domova.
Pokud nechcete bydlet v rodině, můžete si vybrat z mnoha hotelů nebo B&B’s ubytování.

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!