Menu

Bournemouth – Southbourne

419865_405961952784362_1651344762_n LOCATION_SSE_097 538986_405962569450967_1117017323_n

Město Bournemouth se nachází v krásném hrabství Dorset na jihozápadě Anglie necelé 2 hodiny od Londýna a je znám svou širokou škálou možností jak příjemně strávit volný čas. Kromě písečných pláží nabízí město také mnoho sportovních a kulturních volnočasových akviit.

Jazyková škola Southbourne School of English byla založena již v roce 1966. Nachází se v tiché obydlené části městečka Bournemouth asi 10 minut od krásných pláží. Nejznámější ulice Southbourne High Street je pouhých 5 minut od budovy školy a nabízí tak kavárny, bary, restaurace a nákupy.

Škola nabízí výuku anglického jazyka po celý rok, ve všech úrovních a pro studenty každého věku. Ve škole najdete rozmanitý počet národností. V budově školy se nachází 22 tříd s klimatizací a interaktivními tabulemi. Samozřejmostí je přístup k Wi-Fi v celé škole, knihovna, studovna, bufet s občerstvením a nápoji. Zaměstnanci školy vytváří velmi přátelskou atmosféru a záleží jim na tom, aby se studenti cítili jako doma. Kromě testování první den a po přivítání zaměstnanci školy provedou studenty školními prostorami a předají nejdůležitější informace. Učební materiály jsou pečlivě vybírány podle úrovně studenta a jsou zahrnuty v ceně.

Škola pořádá exkurze a výlety nejen do Londýna, ale také do Oxfordu, Bathu, Stonehenge, Winchester a další. Dále pořádá fotbalové a volejbalové turnaje, spoustu sportovních aktivit jako je bowling, paintball, serfování, hodiny ježdění na koni a kulturní a společenské večery.

Kde se škola nachází?

MapUKBournemouth

Jazykové kurzy pro dospělé:

Všeobecný kurz – 15 lekcí/týden

Intenzivní kurz – 21 lekcí/týden

Příprava na zkoušky Cambridge – KET, PET, FCE, CAE, CPE a IELTS.  

LOCATION_SSE_073 LOCATION_SSE_056 LOCATION_SSE_045

                                                                 Letní juniorské pobyty:

Letní pobyty pro juniory probíhají od půlky června do konce srpna.Všichni studenti absolvují první den školy rozřazovací test, podle kterých jsou zařazeni do určité úrovně jazyka a na konci kurzů obdrží certifikát. Počet lekcí za 1 týden je 15, maximální počet studentů ve třídě je 16, průměrný počet studentů ve skupině je 14. Junioři jsou ubytování v hostitelských rodinách, kde mají možnost poznat typický chod anglické rodiny, jejich tradice, zvyky a stravování. Hostitelská rodina jim poskytne plnou penzi. Studenti se mohou zúčastnit sportovních aktivit, zaplavat si v bazénu, používat školní počítače a moho dalších.

LOCATION_SSE_110 LOCATION_SSE_088 LOCATION_SSE_131

Ubytování pro dospělé:  v hostitelských rodinách, které jsou blízko budovy školy, v penzionu nebo v hotelu  a v rezidenci.

 

Aktuální ceník naleznete: zde

 

Fotogalerie:

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.