Menu

Bournemouth – Southbourne

419865_405961952784362_1651344762_n LOCATION_SSE_097 538986_405962569450967_1117017323_n

Město Bournemouth se nachází v krásném hrabství Dorset na jihozápadě Anglie necelé 2 hodiny od Londýna a je znám svou širokou škálou možností jak příjemně strávit volný čas. Kromě písečných pláží nabízí město také mnoho sportovních a kulturních volnočasových akviit.

Jazyková škola Southbourne School of English byla založena již v roce 1966. Nachází se v tiché obydlené části městečka Bournemouth asi 10 minut od krásných pláží. Nejznámější ulice Southbourne High Street je pouhých 5 minut od budovy školy a nabízí tak kavárny, bary, restaurace a nákupy.

Škola nabízí výuku anglického jazyka po celý rok, ve všech úrovních a pro studenty každého věku. Ve škole najdete rozmanitý počet národností. V budově školy se nachází 22 tříd s klimatizací a interaktivními tabulemi. Samozřejmostí je přístup k Wi-Fi v celé škole, knihovna, studovna, bufet s občerstvením a nápoji. Zaměstnanci školy vytváří velmi přátelskou atmosféru a záleží jim na tom, aby se studenti cítili jako doma. Kromě testování první den a po přivítání zaměstnanci školy provedou studenty školními prostorami a předají nejdůležitější informace. Učební materiály jsou pečlivě vybírány podle úrovně studenta a jsou zahrnuty v ceně.

Škola pořádá exkurze a výlety nejen do Londýna, ale také do Oxfordu, Bathu, Stonehenge, Winchester a další. Dále pořádá fotbalové a volejbalové turnaje, spoustu sportovních aktivit jako je bowling, paintball, serfování, hodiny ježdění na koni a kulturní a společenské večery.

Kde se škola nachází?

MapUKBournemouth

Jazykové kurzy pro dospělé:

Všeobecný kurz – 15 lekcí/týden

Intenzivní kurz – 21 lekcí/týden

Příprava na zkoušky Cambridge – KET, PET, FCE, CAE, CPE a IELTS.  

LOCATION_SSE_073 LOCATION_SSE_056 LOCATION_SSE_045

                                              Jazykový pobyt ´History Tours´ pro studenty 35+.

– 2 týdenní program je určen pro studenty nad 35 let, kteří by si rádi zlepšili anglický jazyk, ale obávají se, že by nestíhali tempu výuky. Jazykový kurz probíhá příjemnou, pomalejší formou, kde se hlavní důraz klade na komunikaci nejen v budově školy, ale také prostřednictvím výletů a exkurzí v krásném hrabství Dorset.

50+ photo 1 50+ photo 8 50+ photo 3

Tento pobyt je výbornou příležitostí, jak spojit “ příjemné s užitečeným.“ Poznejte nové lidi z celého světa! Během dvou týdnů proběhne 30 lekcí a v rámci programu se můžete zúčastnit odpoledních a večerních kulturních a společenských aktivit a o víkendech vyjet na celodenní výlet.  Co se týče ubytování, studenti bydlí v hostitelských rodinách v jednolůžkových pokojích s polopenzí a o víkendu s plnou penzí.

Termíny pobytu: 11.3.-25.3.2018, 13.5.-27.5.2018, 2.9.-16.9.2018

                                                                             Letní juniorské pobyty:

Letní pobyty pro juniory probíhají od půlky června do konce srpna.Všichni studenti absolvují první den školy rozřazovací test, podle kterých jsou zařazeni do určité úrovně jazyka a na konci kurzů obdrží certifikát. Počet lekcí za 1 týden je 15, maximální počet studentů ve třídě je 16, průměrný počet studentů ve skupině je 14. Junioři jsou ubytování v hostitelských rodinách, kde mají možnost poznat typický chod anglické rodiny, jejich tradice, zvyky a stravování. Hostitelská rodina jim poskytne plnou penzi. Studenti se mohou zúčastnit sportovních aktivit, zaplavat si v bazénu, používat školní počítače a moho dalších.

LOCATION_SSE_110 LOCATION_SSE_088 LOCATION_SSE_131

Ubytování pro dospělé:  v hostitelských rodinách, které jsou blízko budovy školy, v penzionu nebo v hotelu  a v rezidenci.

 

Aktuální ceník naleznete: zde

 

Fotogalerie:

______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Anglií.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.