Menu

Bournemouth – Southbourne

419865_405961952784362_1651344762_n LOCATION_SSE_097 538986_405962569450967_1117017323_n

Město Bournemouth se nachází v krásném hrabství Dorset na jihozápadě Anglie necelé dvě hodiny od Londýna a je známé svou širokou škálou možností, jak příjemně strávit volný čas. Město leží přímo na nádherném pobřeží, které bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Za mořskými vlnami nemusíte daleko, místní pobřeží je ideální jak na surf, tak i kayak nebo paddleboard. Kromě písečných pláží nabízí město také mnoho sportovních a kulturních volnočasových aktivit. Pokud si rádi zajdete do obchůdků a butiků, bude se vám v Bournemouthu líbit, a po nákupech si můžete posedět v jedné z místních kaváren. Ani po západu slunce vás určitě nuda nezastihne, můžete zajít do kina, klubů, divadel nebo si jít poslechnout živou hudbu. V Bournemouthu vás čeká také gastronomický zážitek, najdete zde plno restaurací, ochutnáte mořské ryby nebo můžete posedět na vínku v luxusní restauraci.

Jazyková škola Southbourne School of English byla založena již v roce 1966. Leží v tiché obydlené části městečka Bournemouth asi 10 minut od krásných pláží. Nejznámější ulice Southbourne High Street se nachází pouhých 5 minut od budovy školy, kde jsou kavárny, bary, restaurace a nákupy.
Škola nabízí výuku anglického jazyka po celý rok, ve všech úrovních a pro studenty každého věku. Ve škole najdete rozmanitý počet národností. V budově školy se nachází 22 tříd s klimatizací a interaktivními tabulemi. Samozřejmostí je přístup k Wi-Fi, knihovna, studovna, bufet s občerstvením a nápoji. Zaměstnanci vytváří velmi přátelskou atmosféru a záleží jim na tom, aby se studenti cítili jako doma. Učební materiály jsou pečlivě vybírány podle úrovně studenta a jsou zahrnuty v ceně.
Škola pořádá exkurze a výlety nejen do Londýna, ale také do Oxfordu, Bathu, Stonehenge, Winchester a dalších míst. Dále pořádá fotbalové a volejbalové turnaje, mnoho sportovních aktivit jako je bowling, paintball, surfování, hodiny ježdění na koni a kulturní a společenské večery.

Kde se škola nachází?

MapUKBournemouth

Kurzy pro dospělé

General and Intensive Course

General Course
Počet lekcí/týden: 15
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Jazyková úroveň: všechny
Počet studentů ve třídě: max. 14 (v létě 16)
Intensive Course
Počet lekcí/týden: 21
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Jazyková úroveň: všechny
Počet studentů ve třídě: max. 14 (v létě 16)
Intensive Course Plus
Tento kurz je ideální pro studenty, kteří mají jen omezený čas na výuku angličtiny a potřebují udělat rychlý pokrok. K intenzivnímu kurzu tam je navíc šest hodin soukromých lekcí.

 

Summer Vacation Courses

Letní prázdninové kurzy angličtiny jsou volbou číslo jedna pro mnoho studentů. Kurzy probíhají od poloviny června do konce srpna, takže si kromě výuky můžete naplno užívat letního sluníčka.
Délka kurzu: 1 – 12 týdnů
Kurz začíná vždy v pondělí.
Jazyková úroveň: A1 – C1

 

Examination Courses

FCE (Cambridge First)
Délka kurzu: 4 týdny
Počet lekcí/týden: 21
Vhodné pro studenty s jazykovou úrovní B2.
CAE (Cambridge Advanced)
Délka kurzu: 4 týdny
Počet lekcí/týden: 21
Vhodné pro studenty s jazykovou úrovní C1.
CPE (Certificate of Proficiency in English)
Délka kurzu: 4 týdny
Počet lekcí/týden: 21
Vhodné pro studenty s jazykovou úrovní C2.
Cambridge First Summer Course (FCE)
Kurz probíhá v srpnu.
Počet lekcí/týden: 21
Rozšíříte si slovní zásobu a během výletů potrénujete mluvení.
Vhodné pro studenty s jazykovou úrovní B2.
International English Language Testing System (IELTS)
Délka kurzu: 4 týdny
Počet lekcí/týden: 21
Minimální jazyková úroveň je B1.

 

LOCATION_SSE_073 LOCATION_SSE_056 LOCATION_SSE_045

                                                                 Letní juniorské pobyty:

Letní pobyty pro juniory probíhají od půlky června do konce srpna.Všichni studenti absolvují první den školy rozřazovací test, podle kterých jsou zařazeni do určité úrovně jazyka a na konci kurzů obdrží certifikát. Počet lekcí za 1 týden je 15, maximální počet studentů ve třídě je 16, průměrný počet studentů ve skupině je 14. Junioři jsou ubytování v hostitelských rodinách, kde mají možnost poznat typický chod anglické rodiny, jejich tradice, zvyky a stravování. Hostitelská rodina jim poskytne plnou penzi. Studenti se mohou zúčastnit sportovních aktivit, zaplavat si v bazénu, používat školní počítače a moho dalších.

LOCATION_SSE_110 LOCATION_SSE_088 LOCATION_SSE_131

Ubytování

Nejoblíbenějším ubytováním je bydlení v rodinách, je to skvělou příležitostí, jak strávit příjemné chvilky s místními a poznat tamější kulturu. Pokud ale dáváte přednost většímu soukromí, můžete bydlet v plně vybavených bytech, domech či penzionech v blízkosti školy. Po další informace následujte tyto odkazy:
Ubytování s vlastním stravovávním
Mory House
Beach Lodge
Crossroads Hotel
Shore Line
Sun Haven

 

Aktuální ceník naleznete: zde

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!