Menu

Swanage – Harrow House

  

Swanage – jedno z nejkrásnějších míst v Anglii. Swanage je malebná přímořská vesnička nacházející se na úplném jihu Anglie. V letních měsících tu oproti severním anglickým městům tolik neprší a čeká vás tu více slunečných dnů. Swanage je obklopen krásnou přírodou a leží na pobřeží Jurrasic Coast, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. V okolí vesničky je mnoho turistických stezek, které vedou podél útesů a naskytnou vám pohled na překrásné přírodní scenérie. Návštěva tohoto pobřeží je jako výlet do britské historie, uvidíte římské, středověké i viktoriánské památky. Ve Swanage je spousta restaurací, barů, kde můžete posedět s přáteli u dobrého jídla a pokud byste raději vyrazili za kulturou, můžete zajít do kina, do divadla či navštívit muzeum. Ve Swanage se také konají různé festivaly a koncerty, takže si zde každý přijde na své.

Jazyková škola Harrow House má více než 50letou tradici a již nespočetně spokojených studentů. Ve škole je 23 moderně vybavených tříd a společenské místnosti, kde se můžete scházet se spolužáky a zahrát si třeba na piano, kouknout se na film nebo si zahrát stolní tenis. V objektu školy se nachází také sportoviště, kde si můžete zahrát třeba tenis, basketbal, volejbal. K dispozici je pro studenty také knihovna, wifi připojení a studovna.

Kurzy pro dospělé

General English in Action Courses

Obecné informace
Minimální věk: 18 let
Minimální délka kurzu: 1 týden
Zahájení kurzu: každou sobotu od 1. 1. – 31. 8. 2019
Počet lekcí/týden: 15 + 7,5 aktivních lekcí (britská kultura, pláž, festivaly, výstavy, ochutnávání tradičního jídla, procházka po místních památkách…)
Úroveň: A2 – C2
Kurz zahrnuje večerní aktivity (např. sportovní aktivity, kvízy, plavání, sledování filmů), celodenní výlety a půldenní nedělní exkurze.

 


 

Ubytování

Pro dospělé studenty je zařízené ubytování v hostitelských rodinách ve dvoulůžkových pokojích. Všechny rodiny bydlí v blízkosti školy. Studenti také mají plnou penzi, snídani a večeři v rodinách a oběd v jazykové škole. Pokud jedete studovat i se svými dětmi a chcete bydlet společně, můžete se ubytovat také v hotelu nebo hostelu.


 

Aktuální ceník naleznete:

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!