Menu

Totnes

  

Totnes je malebné městečko s fascinující historií ležící v jižním Devonu. Toto krásné město je obklopené nádhernou přírodou a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Dáte si rádi skleničku dobrého vína a k tomu kvalitní sýr? Tak jste se ocitli na správném místě, zavítejte k vinicím Sharpham a ochutnejte neodolatelné místní speciality, po kterých se vám budou sbíhat sliny. Za návštěvu také určitě stojí hrad ze 14. století. V Totnes je mnoho restaurací a barů, kde určitě potěšíte své chuťové buňky. Také zde najdete mnoho malých a jedinečných obchůdků s tradičními produkty a zbožím. Pravidelně se na náměstí Civil Hall Square konají trhy, kde si můžete koupit jak čerstvou zeleninu a ovoce tak i třeba oblečení. Také si můžete užít plavbu po řece Dart nebo si jen tak sednout na lavičku u břehu, kochat se krajinou a užívat si místní pohodovou atmosféru. A když budete mít chuť vyrazit za kulturou, můžete navštívit mnohé galerie, muzea nebo zajít do divadla.

  

Jazyková škola English in Totnes

Škola byla založená již v roce 1980 a nachází se v historické budově Gate House v samotném srdci města Totnes. Škola nabízí kromě jazykových kurzů také mnoho společenských nebo sportovních aktivit, můžete si zkusit třeba i surfování nebo ježdění na paddleboardu.

Kurzy pro dospělé

General English

Obecné informace
Kurzy probíhají po celý rok a jsou určené studentům starších 16 let s výjimkou letních měsíců, kdy se do kurzů mohou zapsat studenti starší 18 let, protože pro mladé studenty je připraven jiný program.
Kurz je zaměřen na výuku všech jazykových dovedností, především komunikaci v reálných situacích.
Počet lekcí/týden: 15
Délka kurzu: 1 – 48 týdnů
Úroveň: úplní začátečníci (A1) až velmi pokročilí studenti (C2)
Počet studentů ve třídě: max. 12 (průměrně 7)
Délka jedné lekce: 60 minut
Tento kurz lze kombinovat s: Intensive English, Part-time work experience, One to one classes

 


 

Intensive English

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 21 (15 lekcí General English + 6 lekcí navíc)
Délka kurzu: 1 – 48 týdnů
Úroveň: úplní začátečníci (A1) až velmi pokročilí studenti (C2)
Počet studentů ve třídě: max. 12 (průměrně 7)
Délka jedné lekce: 60 minut
Náplň kurzu bude záležet i na vás, pokud byste se chtěli zaměřit na jazykové zkoušky Cambridge, budete v kurzu trénovat, jak řešit jednotlivá cvičení, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Kdybyste dávali přednost spíše obchodní angličtině, tak budete v hodinách procvičovat obchodní komunikaci apod.

 


 

Part-time Work Experience

Obecné informace
Obohaťte si životopis a zlepšete vyhlídky na budoucí zaměstnání díky neplacené praxi v anglické společnosti. Jazykové kurzy probíhají dopoledne a pracovní doba je stanovena na odpoledne, což je vhodné pro ty, kteří mají k dispozici jen 2 – 4 týdny nebo pro studenty, kteří potřebují získat praxi a zlepšit si angličtinu.
Počet lekcí/týden: 15
Délka kurzu: 2 – 48 týdnů
Úroveň: středně pokročilí (B1) až velmi pokročilí studenti (C2)
Délka jedné lekce: 60 minut

 


 

One-to-one Course – individuální výuka

Obecné informace
Individuální výuka je nejlepším způsobem, jak se zdokonalit v jazyce. S lektory se zaměříte na to, co vám dělá největší problémy a vypilujete si angličtinu.
Počet lekcí/týden: 5
Délka kurzu: 1 – 48 týdnů
Úroveň: úplní začátečníci (A1) až velmi pokročilí studenti (C2)

 

Ubytování

Ubytování je zajištěné v rodině, abyste zažili tu pravou anglickou atmosféru. Všechny rodiny bydlí max. 20 minut pěšky od školy. Můžete si vybrat mezi plnou penzí, polopenzí nebo vlastním stravováním. Také si můžete zvolit, zda chcete bydlet ve sdíleném nebo jednolůžkovém pokoji. Pokud byste nechtěli bydlet v rodině, tak si můžete vybrat z široké nabídky ubytování Bed and Breakfast nebo se ubytovat v místním hotelu.

Aktuální ceník naleznete zde.


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!