Menu

Kanada

Na západ nebo na východ? Vyberte si z naší interaktivní mapy. 
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.) 

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat. Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli 😉
Tyto jazykové školy níže pokládáme za nejlepší v Kanadě a z vlastní zkušenosti doporučujeme.

Toronto – EC Toronto
Toronto je příjemná multikulturní metropole a škola EC Toronto se nachází přímo v centru. Nadchne vás svým přátelským prostředím a moderními prostory a nabízí také speciální kurzy pro studenty 30+!
Toronto, Vancouver, Whistler – Tamwood
Tamwood je síť velmi kvalitních škol, které nabízí nejen zajímavou výuku, jež můžete zkombinovat s volnočasovými aktivitami v kanadském stylu – lyžováním, snowboardingem nebo jízdou na horském kole.
Toronto – ILAC Toronto
Velmi kvalitní škola s moderními učebnami umístěna v živém, ale zároveň bezpečném Torontu. Kromě angličtiny můžete prozkoumat třeba i světoznámé Niagárské vodopády!
Victoria – Inlingua Victoria
Velmi příjemná a moderně zařízená škola s krásným výhledem na moře a hory, která vás nadchne i pestrým volnočasovým programem. V rámci něho se naučíte používat angličtinu v praxi a dosyta si užijete kanadskou kulturu – ať už na hokeji nebo v přírodě!
Winnipeg, Mississauga – Heartland Language School
V této menší škole v krásném prostředí potkáte češtinu minimálně, což vás společně s příjemnou rodinnou atmosférou bude motivovat k častému používání angličtiny. Užijete si i venkovní aktivity, které škola organizuje a můžete se vydat na četné výlety – třeba na slavné Niagarské vodopády!
Vancouver – ILAC Vancouver
Krásná příroda, impozantní stavby a především velmi kvalitní výuka v moderních učebnách, to vše je ILAC Vancouver.
Vancouver – EC Vancouver
Krásné prostředí, široká nabídka kurzů od juniorů, přes dospělé po studenty 30+ a vysoká kvalita výuky!

 


Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů z pobytů v Kanadě.

David – pracovní pobyt v Jasperu Lenka – pracovní pobyt v Jasperu

 

Toronto 1175414_10151614952935745_2030005529_n 2774584561_b2a043aa9b_z