Menu

EC Vancouver

  

Ve Vancouveru vám půjde učení angličtiny samo. O Vancouveru se říká, že je jedním z nejlepších měst k bydlení. Je multikulturním městem proslaveným svou vynikající kuchyní, proto se tam také během celého roku konají různé kulinářské a kulturní události. Vancouver ovšem neláká turisty jen překrásnou přírodou a dobrým jídlem, ale také mnoha nádhernými stavbami. Mezi nejzajímavější památky patří divadlo Queen Elizabeth Theatre nebo katedrála Christ Church Cathedral. Za přírodou můžete vyrazit například do krásného parku Queen Elizabeth Park, odkud se vám naskytne nepřekonatelný výhled na město a okolní hory. Získáte nové přátelé, ztratíte zábrany komunikovat v angličtině, zažijete mnoho zábavy a odvezete si domů nejen nové znalosti angličtiny, ale také spoustu krásných zážitků.

Jazyková škola EC Vancouver byla založena v roce 2011, celková kapacita je 285 studentů. Kapacita třídy je max. 15 studentů, průměrně jich však bývá 13. V případě přípravného kurzu k jazykovým zkouškám je max. počet studentů ve třídě 18. Ve škole je k dispozici 24 počítačů, zdarma přístup k Wi-Fi, studovna, knihovna a kuchyňka.
Lekce jsou dynamické a interaktivní, zkušení lektoři vytvářejí lekce tak, abyste si upevnili vaše dosavadní dovednosti a zároveň se zaměřují na to, co vám dělá největší problémy. Díky přátelské atmosféře, která ve třídě panuje, brzy začnete bez obav a plynule komunikovat. Lektoři používají k výuce kromě učebnic také autentický materiál, např. poslech rádia, čtení novin apod.

Kurzy pro dospělé

General English

Obecné informace
Úroveň: Začátečník až pokročilý
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet hodin/ týden: 20
Jedna vyučovací hodina = 45minut
Kurz je zaměřen především na zlepšení vašich komunikačních dovedností. Zlepšíte si poslech, psaní, lépe porozumíte anglickým textům, a především ztratíte zábrany mluvit.

 

Intensive English

Obecné informace
Úroveň: Začátečník až pokročilý,
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet hodin/ týden: 30 (20 lekcí General English + 10 lekcí)
Jedna vyučovací hodina = 45minut
Kurz Intensive English je určený studentům, kteří si chtějí rychle zlepšit angličtinu a dosáhnout cíle, který si stanovili. Budete si moct vybrat z různě zaměřených lekcí, a tak si přizpůsobit kurz podle vašich představa, na výběr je např. English in the City, Global Awareness, Writing with Confidence, English for Online Communication, Exam Skills atd.

 


 

English in the City

Obecné informace
Úroveň: začátečník až pokročilý
Délka kurzu: minimálně 1 týden, max. 5 týdnů
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet lekcí/týden: 30 (20 lekcí General English + 10 lekcí týkající se Vancouveru a okolí)
Jedna vyučovací hodina = 45 minut
V rámci tohoto kurzu strávíte dvě lekce týdně venku se svými spolužáky, poznáte místní kulturu a obyvatele, se kterými si budete povídat. Rozšíříte si slovní zásobu, kterou potřebujete při cestování a běžné komunikaci. Dorozumíte se bez problémů v každodenních situací, naučíte se jasně a sebevědomě vyjadřovat v angličtině, zlepšíte si poslechové dovednosti a písemný projev a snáze porozumíte textům.

 


 

(Video spustíte kliknutím na obrázek.) 


 

Academic Semester or Year

Obecné informace
Úroveň: všechny úrovně
Délka kurzu: minimálně 24 týdnů
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet lekcí/týden: 24 nebo 30
Jedna vyučovací hodina = 45 minut
Díky tomuto kurzu si zlepšíte veškeré jazykové dovednosti a získáte tak více příležitostí, ať už pracovních nebo studijních. Během dlouhodobého pobytu v zahraničí budete mít možnost navázat nová přátelství a poznat studenty z celého světa. Po absolvování tohoto kurzu obdržíte certifikát jazykové školy. Také můžete naplno využít příležitosti studia v zahraničí k přípravě na jazykové zkoušky Cambridge, IELTS, TOEFL nebo TOEIC. Studenti si mohou vybrat z následujících čtyřtýdenních kurzů: Comparative Culture and Communication, Write Now, Basic Writing Skills, Media Studies, The Language of Music, Film Studies, A World of Words, Get Talking.

 


 

English for Work

Obecné informace
Úroveň: mírně pokročilý
Délka kurzu: minimálně 1 týden, max. 10 týdnů
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet lekcí/týden: 30 (20 lekcí General English + 10 lekcí Business English)
Jedna vyučovací hodina = 45 minut
Lekce zahrnují následující témata: Negotiating contracts, Management and HR, Branding and promotional strategies, Project management, Company budgets, Business ethics and CSR. Díky tomuto kurzu se vám otevře mnoho pracovních příležitostí po celém světě. Naučíte se obhajovat vlastní názor na pracovních jednáních a získáte schopnost řešit problémy, které se mohou při práci vyskytnout.

 


 

Exam Preparation

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 20 nebo 30
Délka kurzu: minimálně 4 týdny
Jedna vyučovací hodina = 45 minut
Tento kurz vás připraví na všechna úskalí jazykových zkoušek Cambridge a IELTS. Můžete si zvolit mezi přípravou na FCE(úroveň B2) nebo CAE (úroveň C1) nebo CPE (úroveň C2), IELTS (středně pokročilý až pokročilý).

 


 

English and Farmstay

Obecné informace
Jazyková úroveň: alespoň středně pokročilý v angličtině nebo francouzštině
Délka kurzu: 2 – 4 týdny práce na farmě (s alespoň jednotýdenním jazykovým kurzem EC)
Věk studentů: starší 18 let
Tento kurz nabízí možnost studentům pracovat na farmě v krásné kanadské přírodě. Studenti pracují na farmě v BC, Alberta, Ontario nebo Quebec, kde bydlí s rodinami a každý den jim pomáhají. Zlepšíte si angličtinu nebo francouzštinu, ochutnáte tradiční jídla a poznáte místní kulturu. Požadavky pro účast v kurzu: studenti musí být fyzicky zdatní, aby mohli pracovat na farmě (být schopni zvednout alespoň 20 kg), nemít alergii na pyly, trávy, zvířata, je třeba se přihlásit na pobyt alespoň 6 týdnů před jeho začátkem.

 


 

One-to-One (individuální kurz)

Obecné informace
Úroveň: všechny
Délka kurzu: min. 1 týden
Počet lekcí/týden: min. 2 lekce týdně (2 až 10 lekcí týdně, které musí být kombinované se skupinovou výukou) Kurz je určen studentům, kteří si chtějí za krátkou dobu zlepšit úroveň angličtiny. Díky individuální výuce vám budou lekce přizpůsobeny na míru.

 


 

Ubytování

Standard Homestay (ubytování v rodině): Studenti často rádi bydlí v rodinách a účastní se rodinných aktivit, protože si tak nejlépe procvičí angličtinu a poznají místní zvyky. Je možné si vybrat mezi jedno nebo dvoulůžkovým pokojem a mezi sdílenou a vlastní koupelnou. Studenti snídají a večeří s rodinami, které bydlí asi 40 – 60 minut od školy.
Comfort Viva Tower Residence: Rezidence leží kousek od Davie Street, kde je mnoho restaurací, kaváren, supermarketů a obchodů a kousek pěšky je pláž Sunset. Každý byt má 2 nebo 3 samostatné ložnice a 2 ložnice se dvěma postelemi, plně vybavenou kuchyň, prostorný obývací pokoj a dvě sdílené koupelny.
Superior APT Co-Living: Rezidence leží v klidné části města asi 10 minut pěšky od centra, kde najdete různé obchůdky, kavárny a restaurace. Studenti bydlí v jednolůžkových pokojích. Toto moderní ubytování je skvělou možností, jak se seznámit s ostatními studenty a najít nové přátele. Je zde k dispozici grill nebo si můžete zahrát minigolf, v rezidenci je také sauna nebo společná místnost s televizí. Každý byteček je vybaven malou kuchyňkou.


 

Aktuální ceník naleznete: ZDE

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!