Menu

Winnipeg & Mississauga

  Jízda na kajaku

HeartLand International English School je akreditovaná jazyková škola, která byla založena v roce 1999. Za dobu jejího fungování již školou prošlo na 4 000 studentů z více než 73 zemí světa. Škola nabízí vynikající jazykové programy, které jsou vždy navrženy tak, aby maximálně odpovídaly potřebám studentů. Škola má dvě pobočky – ve Winnipegu (provincie Manitoba) a novou pobočku ve městě Mississauga (provincie Ontario). Obě pobočky jsou moderně vybavené a vyučují zde zkušení lektoři, kteří se starají o to, aby si studenti ze svého pobytu odnesli co nejvíce.

HeartLand mapa

Winnipeg, hlavní město kanadské provincie Manitoba, je sedmým největší městem Kanady. Žije zde asi 700 000 obyvatel, kteří jsou známí svou srdečností a pohostinností. Město je proslulé svým historickým centrem, nádhernými parky, uměleckými galeriemi a bohatým nočním životem. Koná se zde také mnoho festivalů, koncertů a výstav. V blízkosti Winnipegu se nachází krásná kanadská jezera, včetně jedné z deseti nejkrásnějších pláží Kanady (Grand Beach).

Winnipeg Kampus Výuka Winnipeg Museum For Human Rights

Mississauga se nachází v provincii Ontario, na březích stejnojmenného jezera. Je šestým největším a zároveň nejrychleji rozvíjejícím se městem Kanady. Žije zde na 750 000 obyvatel. Známé náměstí Celebrarion Square hostí každoročně mnoho festivalů, ve městě najdete více než 480 parků, Mississauga je také oblíbeným nákupním cílem. V blízkosti města se nachází nejznámější kanadské atrakce jako Niagárské vodopády, CN Tower, Ripley’s Aquarium nebo Canada’s Wonderland. Pouze 40 min jízdy vlakem od města se nachází Toronto.

Niagárské vodopády Mississaugua park Port-Credit-Lighthouse-Mississauga

Kromě klasické výuky v učebnách, jsou pro studenty připraveny nejrůznější venkovní aktivity, při kterých si procvičují angličtinu aktivním způsobem. Na každý týden je připraven kalendář aktivit, které zahrnují např. prohlídku památek, koncerty, grilování, tanec, návštěvu klubů apod.

Výlet do Tornota Curling Halloween party

Kurzy pro dospělé

Všeobecná angličtina

Škola nabízí kurzy všeobecné angličtiny pro všechny úrovně znalosti jazyka – od začátečníků až po velmi pokročilé. Studenti jsou zařazení do tříd na základě testu, který absolvují první den ve škole. Všechny kurzy jsou vyučovány v malých skupinách, aby bylo zajištěno maximální zapojení studenta ve výuce. V kurzech jsou vyučovány všechny základní aspekty jazyka: čtení, psaní, poslech a konverzace.
Úroveň: od začátečníků až po velmi pokročilé
Začátek kurzu: Každé pondělí
Délka kurzu: 1 týden – 1 rok (je možné i déle)
Druhy kurzů:
Super-Intensive: 33 hodin týdně
Full-Time: 25 hodin týdně
Semi-Intensive: 15 hodin týdně
IELTS/ Conversatin class: 8 hodin týdně

Ubytování

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině je skvělá šance, jak poznat kanadskou kulturu a zároveň si procvičovat angličtinu v přirozeném prostředí. Všechny rodiny jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly vysokým standardům školy. Ubytování zahrnuje vlastní pokoj, sdílenou koupelnu, 3 jídla denně (snídaně, oběd, večeře) a vyzvednutí na letišti při příletu.

Studentská rezidence

Ubytování ve studentských rezidencích je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet spolu s ostatními studenty a poznat tak spolužáky z celého světa. Cena ubytování zahrnuje pronájem vlastního pokoje. Stravování v ceně zahrnuto není, ale je možné jej přikoupit zvlášť. Škola nemá svou vlastní rezidenci, ale spolupracuje s univerzitami, které pro studenty ubytování zajistí. Všechny rezidence se nachází blízko školy.

Aktuální ceník naleznete ZDE


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!