Menu

Inlingua Victoria

 Fotka uživatele Inlingua Victoria.   Fotka uživatele Inlingua Victoria.   

Victoria, hlavní město kanadské provincie Britská Kolumbie, se nachází v jižní části nádherného ostrova Vancouver. Žije zde okolo 335 000 obyvatel a díky mírnému podnebí, krásné krajině a historickým památkám je město také atraktivním turistickým cílem. Roste zde mnoho vzácných a unikátních druhů rostlin, proto bývá Victoria často nazývána jako Město zahrad. Pro milovníky společenského života a zábavy nabízí Victoria nespočet restaurací, kaváren, barů, klubů, divadel apod.

Jazyková škola Inlingua Victoria se nachází přímo v centru města na Government Street – jedné z nejkrásnějších ulic Victorie. Jejími majiteli jsou sympatičtí manželé a naši velmi dobří známí Brenda Scott a Thaddeus Monckton, kteří si zakládají na tom, aby jazyková škola studentům poskytla ten nejvyšší standard výuky a zároveň nezapomenutelné zážitky. Samotný školní kampus je nově zrenovovaný, vybavený nejmodernější technikou, společenskými místnostmi a také střešní terasou s výhledem na hory a oceán. Poblíž kampusu se nachází mnoho obchodů, restaurací, kaváren a historických památek.

Inlingua hala      

Aktivity mimo učebny hrají důležitou roli ve výuce cizího jazyka. Proto tato jazyková škola nabízí nespočet různých akcí, které jsou na každý den naplánovány tak, aby se studenti zapojili do aktivního používání angličtiny, a přitom poznali kanadskou kulturu a seznámili se s novými lidmi. Mezi aktivity patří např. pozorování velryb, jízda na kajaku, bowling, výlet do Vancouveru, grilován, plavání, hokejové zápasy, fotbal, lyžařské výlety, pěší turistika, horolezectví.

          Pozorování velryb  Kalendář aktivit

                                                     

                                              Jazykové kurzy

Všeobecná angličtina
Kurz všeobecné angličtiny je určen pro studenty na všech úrovních angličtiny. Klade důraz na konverzaci, komunikaci a vysoký stupeň zapojení studentů do výuky. V tomto kurzu se naučíte efektivně komunikovat v angličtině, získáte znalosti v oblasti gramatiky, slovní zásoby, čtení, psaní a také hovorové angličtiny.
 
Úroveň: 10 úrovní od začátečníků až po velmi pokročilé
Začátek kurzu: Každé pondělí
 
Druhy kurzů:
   Full Time Intensive English: 30 hodin týdně
   Full Time General English: 24 hodin týdně
   Part Time General English: 15 hodin týdně
   Part Time Speaking General English: 9 hodin týdně
 
 
Profesní obchodní angličtina
Kurz obchodní angličtiny je určen pro ty, kteří dosahují alespoň středně pokročilé úrovně angličtiny a potřebují se zdokonalit v obchodní angličtině. Lekce se zaměřují na profesní komunikační dovednosti a jsou založeny na skutečných firmách a problémech. Díky tomu jsou lekce maximálně relevantní a využitelné v reálných situacích. V kurzu jsou postupně procházeny jednotlivé moduly věnované konkrétním tématům, mezi které patří: bankovnictví, schůzky, marketing, obchodní psaní, prezentace, lidské zdroje, finance, řízení rizik a zákaznický servis.
 
Vstupní požadavky: středně pokročilá úroveň
Délka kurzu: 12 týdnů
Začátek kurzů: každé pondělí
Hodinová dotace:
   Full Time Professional Business English: 24 hodin týdně
 
 
Příprava na IELTS zkoušky
IELTS (The Internatinal English Language Testing System) je standardizovanou zkouškou, která se používá pro prokázaní znalosti angličtiny pro akademické účely, při hledání zaměstnaní nebo např. při komunikaci s úřady. Tento speciální kurz Vám pomůže nejen zkoušku úspěšně složit, ale také získat sebejistotu v angličtině a zvýšit tak šance k přijetí na vysněnou univerzitu nebo do zaměstnání. V kurzu procvičíte všechny důležité oblasti jazyka: poslech, čtení, psaní i konverzaci.
 
Začátek kurzu: každé pondělí
Délka kurzu: 12 týdnů
Hodinová dotace:
   Full time IELTS : 24 hodin týdně
   Part Time IELTS: 6 hodin týdně
 
 
Letní kemp pro mládež
Letní jazykový pobyt (kemp) pro mládež se koná v průběhu letních prázdnin (červenec–srpen) a je určen pro juniory ve věku od 10 do 17 let. Vyučující jsou zkušení, certifikovaní lektoři, díky kterým se studenti v angličtině velmi rychle zlepšují a získávají tak sebejistotu v jejím používání. Klasická výuka probíhá denně vždy do 14 hod, v odpoledních hodinách jsou pak pro studenty připraveny nejrůznější aktivity, při kterých si angličtinu aktivně procvičují zábavným způsobem. Jde např. o jízdu na kajaku, grilování, plavání, hokej, fotbal apod.
 
   Délka kurzu: 1-6 týdnů
   Období: červenec–srpen
   Hodinová dotace: 15–20 hodin týdně
   Začátek kurzu: každé pondělí
  

                                                  Ubytování

Hostitelská rodina
Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány tak, aby byla vždy zajištěna nejvyšší kvalita, čistota a komfort ubytování. Všechny hostitelské rodiny jsou průměrně vzdáleny do 15 minut chůze od centra města. Samozřejmostí je vždy zdarma připojení k internetu, takže můžete být v kontaktu se svou rodinou a blízkými bez žádných dalších poplatků.
 
Studentská rezidence
Pro ty, kteří upřednostňují ubytování s ostatními studenty, nabízí škola krásnou studentskou rezidenci. Nachází se pouze 5 minut chůze od pobřeží, obchodů a restaurací. Do školního kampusu se z rezidence dostanete krátkou jízdou autobusem (cesta trvá 15 minut)
 
Další možnosti ubytování
Na přání studenta škola zajistí i další možnosti ubytování jako např. hotely, motely, Bed and Breakfast, hostely, popř. soukromé byty nebo domy.
 
 
 
Zde můžete zhlédnout video jazykové školy Inlingua:

 

Fotogalerie:

Aktuální ceník naleznete: připravuje se

_______________________________________________________________________

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Kanadou.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.