Menu

Inlingua Victoria

  

Victoria, hlavní město kanadské provincie Britská Kolumbie, se nachází v jižní části nádherného ostrova Vancouver. Žije zde okolo 335 000 obyvatel a díky mírnému podnebí, krásné krajině a historickým památkám je město také atraktivním turistickým cílem. Roste zde mnoho vzácných a unikátních druhů rostlin, proto bývá Victoria často nazývána jako Město zahrad. Pro milovníky společenského života a zábavy nabízí Victoria nespočet restaurací, kaváren, barů, klubů, divadel apod.

Jazyková škola Inlingua Victoria se nachází přímo v centru města na Government Street – jedné z nejkrásnějších ulic Victorie. Jejími majiteli jsou sympatičtí manželé a naši velmi dobří známí Brenda Scott a Thaddeus Monckton, kteří si zakládají na tom, aby jazyková škola studentům poskytla ten nejvyšší standard výuky a zároveň nezapomenutelné zážitky. Samotný školní kampus je nově zrenovovaný, vybavený nejmodernější technikou, společenskými místnostmi a také střešní terasou s výhledem na hory a oceán. Poblíž kampusu se nachází mnoho obchodů, restaurací, kaváren a historických památek.

Inlingua hala  

Aktivity mimo učebny hrají důležitou roli ve výuce cizího jazyka. Proto tato jazyková škola nabízí nespočet různých akcí, které jsou na každý den naplánovány tak, aby se studenti zapojili do aktivního používání angličtiny, a přitom poznali kanadskou kulturu a seznámili se s novými lidmi. Mezi aktivity patří např. pozorování velryb, jízda na kajaku, bowling, výlet do Vancouveru, grilován, plavání, hokejové zápasy, fotbal, lyžařské výlety, pěší turistika, horolezectví.

Pozorování velryb

Kurzy pro dospělé

Všeobecná angličtina

Kurz všeobecné angličtiny je určen pro studenty na všech úrovních angličtiny. Klade důraz na konverzaci, komunikaci a vysoký stupeň zapojení studentů do výuky. V tomto kurzu se naučíte efektivně komunikovat v angličtině, získáte znalosti v oblasti gramatiky, slovní zásoby, čtení, psaní a také hovorové angličtiny.
Úroveň: 10 úrovní od začátečníků až po velmi pokročilé Začátek kurzu: Každé pondělí
Druhy kurzů:
   Full Time Intensive English: 30 hodin týdně
   Full Time General English: 24 hodin týdně
   Part Time General English: 15 hodin týdně
   Part Time Speaking General English: 9 hodin týdně


 

Profesní obchodní angličtina

Kurz obchodní angličtiny je určen pro ty, kteří dosahují alespoň středně pokročilé úrovně angličtiny a potřebují se zdokonalit v obchodní angličtině. Lekce se zaměřují na profesní komunikační dovednosti a jsou založeny na skutečných firmách a problémech. Díky tomu jsou lekce maximálně relevantní a využitelné v reálných situacích. V kurzu jsou postupně procházeny jednotlivé moduly věnované konkrétním tématům, mezi které patří: bankovnictví, schůzky, marketing, obchodní psaní, prezentace, lidské zdroje, finance, řízení rizik a zákaznický servis.
Vstupní požadavky: středně pokročilá úroveň
Délka kurzu: 12 týdnů
Začátek kurzů: každé pondělí
Hodinová dotace:
   Full Time Professional Business English: 24 hodin týdně


 

Příprava na IELTS zkoušky

IELTS (The Internatinal English Language Testing System) je standardizovanou zkouškou, která se používá pro prokázaní znalosti angličtiny pro akademické účely, při hledání zaměstnaní nebo např. při komunikaci s úřady. Tento speciální kurz Vám pomůže nejen zkoušku úspěšně složit, ale také získat sebejistotu v angličtině a zvýšit tak šance k přijetí na vysněnou univerzitu nebo do zaměstnání. V kurzu procvičíte všechny důležité oblasti jazyka: poslech, čtení, psaní i konverzaci.
Začátek kurzu: každé pondělí
Délka kurzu: 12 týdnů
Hodinová dotace:
   Full time IELTS: 24 hodin týdně
   Part Time IELTS: 6 hodin týdně


 

Ukázky volnočasových aktivit

Kalendář aktivit


 

Ubytování

Hostitelská rodina
Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány tak, aby byla vždy zajištěna nejvyšší kvalita, čistota a komfort ubytování. Všechny hostitelské rodiny jsou průměrně vzdáleny do 15 minut chůze od centra města. Samozřejmostí je vždy zdarma připojení k internetu, takže můžete být v kontaktu se svou rodinou a blízkými bez žádných dalších poplatků.

  

Studentská rezidence
Pro ty, kteří upřednostňují ubytování s ostatními studenty, nabízí škola krásnou studentskou rezidenci. Nachází se pouze 5 minut chůze od pobřeží, obchodů a restaurací. Do školního kampusu se z rezidence dostanete krátkou jízdou autobusem (cesta trvá 15 minut)

  

Další možnosti ubytování
Na přání studenta škola zajistí i další možnosti ubytování jako např. hotely, motely, Bed and Breakfast, hostely, popř. soukromé byty nebo domy.


 


 

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!