Tamwood – Toronto, Vancouver, Whistler

Vancouver_Tamwood 288296_10150950568530745_568418188_o 2774584561_b2a043aa9b_z

O krásách samotné Kanady netřeba dlouze popisovat, stejně tak o přátelských a vstřícných obyvatelech. Samotné fotky řeknou mnohem více.
V Kanadě spolupracujeme s jazykovou agenturou Tamwood, která nabízí jazykové kurzy v nejnavštěvovanějších a oblíbených městech Vancouver, Toronto a Whistler. Města jsou obklopena nádhernými horami a parky. Tamwood se drží hesla, že nabízí něco pro každého, tzn. nejen samotné studium, ale také spoustu společenských a kulturních aktivit, výlety a mnoho dalšího. Díky tomu je jazyková škola Tamwood pokládána za jednu z nejprestižnějších škol v Kanadě.
Jazyková agentura byla založena v roce 1992. Škola si zakládá na vysoké úrovni vyučovacího systému, rozmanitosti národností studentů a osobní péče o každého studenta. Na škole vyučují vysoce profesionální lektoři, jež jsou často i učitelé na prestižních univerzitách. Budovy škol se nachází ve výborných lokalitách v centru, blízko všeho dění. Průměrný počet studentů ve skupině je 12 a jedna vyučovací hodina trvá 50 minut.

MapCanada

                                                            Nabídka jazykových kurzů ve všech pobočkách jazykové školy:

Všeobecný kurz – 15 lekcí/týden
Intenzivní kurz – 20 lekcí/týden
Velmi intenzivní kurz – 25 nebo 30 lekcí/týden
Příprava ke zkouškám Cambridge  FCE, CAE a IELTS
Angličtina s možností pracovní stáže (placené i dobrovolné, záleží na programu)

         Speciální kurzy v Torontu

Home Tuition – Domácí výuka
Jedná se o speciální individuální výuku, která probíhá u lektora doma. Student zde i bydlí a stravuje se. Kurz je velice intenzivní a lektor se zaměřuje na potřeby a přání studenta. Kurzy jsou určeny jak dospělým, tak juniorům od 14 let.

                                                                                                   Speciální kurzy ve Vancouveru

Obchodní angličtina
Délka kurzů je 4, 8 nebo 12 týdnů. Student by měl mít pokročilou znalost anglického jazyka a minimální  věk 18 let. Maximální počet studentů ve třídě je 15.Témata probíraná v hodinách obchodní angličtiny zahrnují: Management, Communication, Employee Relations and Negotiation; Corporate Structures; Risk and Crisis Management; Finance, Accounting and Company Performance; Change, Cooperation, Mergers and Acquisitions.
Právní angličtina
Home Tution – Domácí výuka
Jedná se o speciální individuální výuku, která probíhá u lektora doma. Student zde i bydlí a stravuje se. Kurz je velice intenzivní a lektor se zaměřuje na potřeby a přání studenta. Kurzy jsou určeny jak dospělým, tak juniorům od 14 let.

                  Speciální kurzy ve Whistleru

Angličtina +  lyžování či snowboarding s možností výuky těchto sportů
Během zimního období  mají studenti možnost zkombinovat výuku anglického jazyka se zvýhodněnými permanentkami do místních zimních areálů. Studentům Jazykové školy Tamwood jsou pětidenní a sezónní permanentky nabídnuty za výhodné ceny. Navíc mají studenti možnost výuky lyžování a snowboardingu ve světově proslulé škole Whistler Blackcomb Ski and Snowboard School. Lekce zahrnují 15 lekcí výuky týdně a možnost 2,5 hodin lyžování či snowboardingu týdně zdarma.

Dále škola nabízí speciální program, který je zaměřen k získání CSIA a CASI certifikace. Po ukončení kurzu student získá certifikát, který mu opravňuje vykonávat práci instruktora lyžování či snowboardingu po celé Evropě, Severní Americe, Alpách a na Novém Zélandu.

Tento speciální program zahrnuje: výuku anglického jazyka (15 lekcí/týden), registrační poplatky, lyžování/snowboarding pod vedením profesionálního instruktora.

Angličtina + jízda na horském kole (mountain biking)
Během letní sezóny se zimní středisko promění v největší areál pro jízdu na horském kole na světě. Studenti si mohou zakoupit zvýhodněné permanentky a v případě zájmu o zlepšení jejich jezdeckých schopností i skupinovou či soukromou výuku zajištěnou školou Whistler Mountain Bike School. Zkušení cyklisté mají také možnost získat certifikace opravňující je k činnosti lektorů. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Ubytování:

Ubytování v rodině – plná penze nebo polopenze

Studentská rezidence

Apartmány, hostely, hotely

 

Aktuální ceník pro Vancouver a Toronto naleznete: zde

Aktuální ceník pro Whistler naleznete: zde

 

Fotogalerie: 

Kanada:

Toronto: 

Vancouver: 

Whistler:

Zde můžete zhlédnout videa z jazykové školy:

Tamwood International English school ve Vancouveru

Tamwood ve Whistleru

Juniorský program ve Vancouveru a Whistleru

! Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu !

–          Poradíme Vám, jaký kurz si vybrat podle Vašich požadavků.
–          Zajistíme vám letenku a poradíme s vyřízením víz – náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali pomoci.
–          Po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obráti v případě, že byste něco potřebovali.

**Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:

– klientům z Brna a okolí 60 minutovou lekci angličtiny (při koupi 1-2 týdenního jazykovém pobytu), během kterých probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. Při koupi 3 a více týdnů nabízíme 90 minutovou lekci angličtiny.

– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás 1 týdenní jazykový pobyt, nabízíme základního knižního průvodce Skotskem. Pro ty, kteří si u nás zakoupí 2 a vícetýdenní jazykový pobyt, nabízíme velkého knižního průvodce Skotskem.**

POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI VÁM PORADÍME.