Menu

Německo

A do jaké části Německa se vydáte Vy? Vyberte si z naší interaktivní mapy.
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.)

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat. Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli 😉
Tyto jazykové školy níže pokládáme za nejlepší v Německu a z vlastní zkušenosti doporučujeme. 

Düsseldorf – Language School Sprachcaffe
Tato velmi kvalitní jazyková škola vás mile překvapí veškerým potřebným zázemím a po výuce můžete třeba trávit čas procházkami po Rheinuferpromenade nebo okukováním výloh na Königsallee.
Heidelberg – I. H. Collegium Palatinum
Škola se nachází v luxusní budově „Villa Krehl“, kterou obklopují příjemné zahrady. Nedaleko to je i do centra tohoto velmi navštěvovaného města!
Berlín – DID Deutsch-Institut
Braniborská brána nebo Reichstag – nejenom to budete mít při studiu na této škole v podstatě „za rohem“. Součástí výuky je také řada aktivit, díky kterým prozkoumáte to nej z hlavního města Německa!
Mnichov – DID Deutsch-Institut
Pokud vás lákají pravé německé tradice, hlavní město Bavorska si zamilujete. Milovníci piva si nesmí nechat ujít pivnici Hofbräuhaus a vidět na vlastní oči musíte také tradiční Lederhosen!
Hamburk – DID Deutsch-Institut
Pestrá nabídka kurzů a místa, která stojí za to vidět – Speicherstadt, Elbphilharmonie nebo Planten un Blomen – to vše vás čeká a nadchne při vašem pobytu v Hamburku!
Frankfurt – DID Deutsch-Institut
Frankfurtu je přezdíváno Amerika Evropy, a to díky jeho zářivým mrakodrapům. Frankfurt je velmi mezinárodní a živé město, nuda vám tu rozhodně nehrozí!