Menu

Barcelona, Tenerife a další – Don Quijote

flamencologo-dq-grandecourses-fun

Chcete si v originále přečíst díla Gabriela G. Marquéze či zhlédnout filmy Pedra Almodóvara? Chcete si užít pobyt v zemi, která má co nabídnout každému návštěvníkovi, a přitom se naučit jazyk, kterým dnes mluví téměř pět set miliónů lidí? Španělsko a Jazyková škola Don Quijote Vás určitě nezklamou.

Už více než 28 let nabízí Jazyková škola Don Quijote kvalitní výuku svým studentům v deseti španělských destinacích a jejími třídami prošlo do dnešního dne skoro pět set tisíc studentů. Kromě výuky budete mít dostatek času na prozkoumání Vámi vybrané destinace nebo na volnočasové aktivity jako flamenco, kurzy vaření, salsu, tango, potápění a mnohé další. Níže naleznete podrobnější informace o výuce v Barceloně, Valencii a na Tenerife, nicméně škola má dále své pobočky v Granadě, Madridu, Salamance, Seville, Malaze, Marbelle či Alicante, v případě zájmu o tyto destinace Vám samozřejmě také pobyt zajístíme.

_________________________________

Barcelona

city.84 city.86 city.87 city.90 city.94 city.96 Nabídka kurzů:

Kurzy pro dospělé

Kurzy obecné španělštiny (různé intenzity výuky) Časová dotace: 25 nebo 35 lekcí týdně Doba trvání:  od 1 týdne výše, začátek každé pondělí Počet studentů: maximálně 8 ve třídě Úroveň: všechny Kurzy konverzace Časová dotace: 15 lekcí týdně (10 lekcí konverzace a 5 lekcí zaměřených na reálie) Doba trvání: od 1 týdne výše, začátek každé pondělí Počet studentů: maximálně 8 ve třídě Individuální výuka španělštiny Časová dotace: flexibilní, trvání lekce je 50 minut Doba trvání: flexibilní Počet studentů: 1 – 2, minimální věk je 17 let Příprava na zkoušky DELE Časová dotace: 20 lekcí španělštiny týdně a 2 lekce zaměřené na zkoušky DELE Doba trvání: 2 – 4 týdny, začátek kurzu je: 28. dubna, 12. května, 23. června, 7. července, 27. října a 10. listopadu Počet studentů: 2 – 12 Stáž s výukou Struktura programu: 4 týdny výuky španělštiny a 8 týdnů stáže v sektorech jako turismus, marketing, webové vývojářství apod. Program je možné absolvovat i bez 4 týdnů výuky, studenti ovšem musí mít znalosti španělštiny minimálně na úrovni B2. Začátek: každé první pondělí v měsíci. Počet studentů ve třídě: maximálně 8 Práce s výukou Tento program je určen pouze pro studenty cestovního ruchu a turismu (či podobných oborů) v prezenční formě, účastníci musí také ovládat španělštinu minimálně na úrovni B1. Program sestává ze 4 týdnů výuky, které následuje práce v oblasti hotelnictví např. na pozici číšníků, recepčních, plavčíků a dalších. Ubytování: Studenti mají možnost ubytování v hostitelské rodině, studentské rezidenci, sdíleném bytu a v případě Barcelony i v hotelu v centru města.

accommodations accommodation-top

 

Prostory školy:

school.05 school.19 school.23 school.48 school.56

 

______________________________________

Valencie

city.31 city.32 city.33 city.34 city.35 city.36

Nabídka kurzů:

Kurzy pro dospělé

Kurzy obecné španělštiny (různé intenzity výuky) Časová dotace: 25 nebo 35 lekcí týdně Doba trvání:  od 1 týdne výše, začátek každé pondělí Počet studentů: maximálně 8 ve třídě Úroveň: všechny Kurzy konverzace Časová dotace: 15 lekcí týdně Doba trvání: od 1 týdne výše, začátek každé pondělí Počet studentů: maximálně 8 ve třídě Individuální výuka španělštiny Časová dotace: flexibilní, trvání lekce je 50 minut Doba trvání: flexibilní Počet studentů: 1 – 2, minimální věk je 17 let Příprava na zkoušky DELE Časová dotace: 20 lekcí španělštiny týdně a 2 lekce zaměřené na zkoušky DELE Doba trvání: 2 – 4 týdny, začátek kurzu je: 28. dubna, 12. května, 23. června, 7. července, 27. října a 10. listopadu Počet studentů: 2 – 12 Stáž s výukou Struktura programu: 4 týdny výuky španělštiny a 8 týdnů stáže v sektorech jako turismus, marketing, webové vývojářství apod. Program je možné absolvovat i bez 4 týdnů výuky, studenti ovšem musí mít znalosti španělštiny minimálně na úrovni B2. Začátek: každé první pondělí v měsíci. Počet studentů ve třídě: maximálně 8 Práce s výukou Tento program je určen pouze pro studenty cestovního ruchu a turismu (či podobných oborů) v prezenční formě, účastníci musí také ovládat španělštinu minimálně na úrovni B1. Program sestává ze 4 týdnů výuky, které následuje práce v oblasti hotelnictví např. na pozici číšníků, recepčních, plavčíků a dalších. Ubytování: Studenti mají možnost ubytování v hostitelské rodině, studentské rezidenci či ve sdíleném bytu.

 

Prostory školy:

school.05 school.11 school.20 school.21 school.27 school.10

_____________________________________

Tenerife

city.17 city.18 city.20 city.22 city.26 city.28

Nabídka kurzů:

Kurzy pro dospělé

Kurzy obecné španělštiny (různé intenzity výuky) Časová dotace: 25 nebo 35 lekcí týdně Doba trvání:  od 1 týdne výše, začátek každé pondělí Počet studentů: maximálně 8 ve třídě Úroveň: všechny Kurzy konverzace Časová dotace: 15 lekcí týdně Doba trvání: od 1 týdne výše, začátek každé pondělí Počet studentů: maximálně 8 ve třídě Individuální výuka španělštiny Časová dotace: flexibilní, trvání lekce je 50 minut Doba trvání: flexibilní Počet studentů: 1 – 2, minimální věk je 17 let Příprava na zkoušky DELE Časová dotace: 20 lekcí španělštiny týdně a 2 lekce zaměřené na zkoušky DELE Doba trvání: 2 – 4 týdny, začátek kurzu je: 28. dubna, 12. května, 23. června, 7. července, 27. října a 10. listopadu Počet studentů: 2 – 12 Stáž s výukou Struktura programu: 4 týdny výuky španělštiny a 8 týdnů stáže v sektorech jako turismus, marketing, webové vývojářství apod. Program je možné absolvovat i bez 4 týdnů výuky, studenti ovšem musí mít znalosti španělštiny minimálně na úrovni B2. Začátek: každé první pondělí v měsíci. Počet studentů ve třídě: maximálně 8 Práce s výukou Tento program je určen pouze pro studenty cestovního ruchu a turismu (či podobných oborů) v prezenční formě, účastníci musí také ovládat španělštinu minimálně na úrovni B1. Program sestává ze 4 týdnů výuky, které následuje práce v oblasti hotelnictví např. na pozici číšníků, recepčních, plavčíků a dalších.

Ubytování: Studenti mají možnost ubytování v hostitelské rodině, studentské rezidenci či ve sdíleném bytu.

 

Prostory školy:

school.04 school.05 school.06 school.09 school.11 school.14  

______________________________________

Fotky z dalších destinací – rádi Vám zařídíme pobyt i v jiných než ve výše zmiňovaných městech!

Granada

city.26 city.38 city.46 school.08 school.10 school.11

Madrid

city.32 city.34 school.12 city.31 city.35 city.38

Málaga

city.23 city.28 city.30 school.01 school.20 school.22 Salamanca

city.15 city.18 city.20 school.05 school.07 school.13

Sevilla

school.25 school.10 school.01 city.36 city.31 city.30

 

Pro přesnou cenovou kalkulaci kurzů nás prosím neváhejte kontaktovat.

 


Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci španělštiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce Španělskem.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.