Menu

Málaga – Malaca Instituto

image malaca_instituto_malaga image (1)

Situovaná v překrásném španělském letovisku, Malaze, jazyková škola Malaca Instituto již čtyřicet let nabízí kvalitní výuku španělského jazyka. Výuka je vedena profesionálními lektory a zpestřena nejrůznějšími druhy aktivit, jež těží z umístění jazykové školy a umožňují studentům seznámit se se španělskou kulturou a procvičit jejich jazykové znalosti.

Jazyková škola Malaca Instituto patří k nejlepším jazykovým školám ve Španělsku, díky čemuž si již po páté vysloužila ocenění Super Star Award for school of Spanish, prestižní ocenění v rámci STM Industry Awards. Díky svým opakovaným triumfům v letech 2007, 2009, 2010, 2012 a 2013 byla škola zapsána do „síně slávy“ jako Superstar škola. Něco podobného se ještě nepovedlo žádné jiné španělské škole a pouze dalším jedenácti školám na světě.

 Škola je také uznána/členem následujících organizací:

miembros_01 miembros_02 miembros_03 miembros_04 miembros_05

Nabídka kurzů: 

Intenzivní a velmi intenzivní kurzy španělského jazyka Tyto kurzy obecné španělštiny se zaměřují na všechny formy užití španělského jazyka – čtení, poslech, písemný a ústní projev. Studenti se také velmi dobře seznámí se španělskou kulturou a zvyky. Velmi intenzivní verze kurzů také zahrnují 10 lekcí konverzace. Doba trvání: 2 až 4 týdny, začátek každé pondělí Hodinová dotace kurzů: 20, 24, 26 padesátiminutových lekcí týdně, ve velmi intenzivním kurzu až 30 lekcí za týden Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé Počet studentů ve třídě: maximálně 10 v hodinách obecné španělštiny a 6 v hodinách konverzace.

Obchodní španělština Tento kurz sestává ze dvou částí – kurzu obecné španělštiny (s časovou dotací 20 lekcí za týden) a jedné ze dvou specializací (s časovou dotací 10 lekcí za týden). Kurz obecné španělštiny se zaměřuje na všechny formy používání jazyka a to čtení, psaní, poslech, písemný a ústní projev vyváženou kombinací výuky gramatiky a slovní zásoby. Studenti mají možnost vybrat si ze dvou specializací – španělština pro obchod a španělština v byznysu. Doba trvání:1 až 4 týdny Počet studentů ve třídě: maximálně 10.

Příprava na zkoušky ze španělského jazyka – DELE  Kurz má za úkol připravit studenty na mezinárodně uznávané zkoušky ze španělského jazyka DELE. Každotýdenní testy nanečisto umožní studentům velmi dobře se seznámit s obsahem zkoušek.  Dále si studenti rozšíří a zdokonalí své znalosti španělského jazyka díky individuálnímu přístupu ze strany lektorů a aktivnímu používání jazyka. Jazyková škola Malaca Instituto je k přípravě na tyto zkoušky autorizována Institutem Cervantes a její lektoři mají všechny potřebné kvalifikace k výuce těchto kurzů. Doba trvání kurzu: 4 týdny Termíny: duben, květen, červenec, říjen a listopad Hodinová dotace: 20 lekcí za týden Jazykové úrovně: A2, B1, B2 – mírně až středně pokročilí Počet studentů ve třídě: maximálně 10.

Kurz španělštiny s vařením Kurz zahrnuje 20 hodin španělského jazyka týdně, 2 hodiny vaření týdně, 1 gastronomický výlet, každotýdenní gastronomickou přednášku a film, 1 půldenní výlet za ochutnávkou tapas, 1 kuchařku. Doba trvání: 1 nebo 2 týdny se počátečním datem: 17. února, 28. dubna, 26. května, 15. září, 13. října 1 týden (ne pro začátečníky) začínající: 24. února, 5. května, 2. června, 22. září, 20. října Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé

Kurz španělštiny s tancem Kurz zahrnuje 20 hodin španělského jazyka týdně, každotýdenní diskuzi o kultuře, každotýdenní filmové promítání, 10 hodin tance týdně (flamenco nebo salsa) a 2 lekce flamenca nebo 1 lekci salsy zdarma. Doba trvání:1 nebo 2 týdny Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé (jazykové znalosti), začátečníci (znalost flamenca/salsy).

Kurz španělštiny s pracovní stáží Program sestává z čtyřtýdenního kurzu španělského jazyka a následné pracovní stáže v Malaze. Firmy, u nichž pracovní stáž probíhá, jsou z různých sektorů např. design, turismus, zdravotnictví, marketing. Malaca Instituto také zajišťuje dohled nad studentem a organizuje pravidelné konzultace. Doba trvání: minimálně 3 měsíce Úroveň: obecně B2, záleží ovšem na typu stáže.

Hispánská studia Tento kurz je určen studentům se zájmem o výrazné zlepšení jejich španělštiny a získání značného množství znalostí o španělské kultuře a civilizaci. Program sestává ze dvou částí, jež mohou být objednány zvlášť. 1. část: Intenzivní kurz španělského jazyka Termíny: od srpna Doba trvání: 4 až 16 týdnů Dotace hodin: 20 lekcí týdně Úrovně: od začátečníků po velmi pokročilé Počet studentů ve třídě: maximálně 10 2. část: Intenzivní kurz španělského jazyka doplněný reáliemi o španělské kultuře Termíny: od ledna Doba trvání: 4 až 16 týdnů Dotace hodin: 20 lekcí týdně Úrovně: od B2 po velmi pokročilé Počet studentů ve třídě: maximálně 15 Volnočasové aktivity:  Jazyková škola organizuje pro své studenty řadu volnočasových aktivit, např. víkendové výlety po okolí do měst jako Granada, Cordoba, Sevilla, Ronda, Nerja, Frigiliana nebo Antequera. Dále mají studenti možnost účastnit se netradičních sportovních aktivit jako horolezectví, jízdy na kajaku nebo výletů do kaňónů a jeskyní.

Ubytování:  Byty: Ubytování typu A se nachází 10 minut od školy, disponuje klimatizací, nově navrženým interiérem a bazénem. Ubytování typu B se nachází zhruba 30 minut od školy, v blízkosti je i možnost využití veřejné dopravy a interiér je vybaven pohodlným a praktickým nábytkem. V obou typech ubytování sdílí studenti kuchyň, obývací pokoj a koupelny.

aloja1 aloja2 aloja3

Rezidence Club Hispanico: Rezidence se nachází ve stejné budově jako jazyková škola a dohromady tak vytváří určitý mini-campus. Z vybavení jsou k dispozici učebny, knihovna, multimediální místnosti, sportovní a taneční sály, recepce otevřená 24/7, restaurace, bazén, terasy, oddělení pro kulturní aktivity, prádelna a další. becera_hispanico

Hostitelské rodiny: Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybrány tak, aby zajistily studentům přátelské a rodinné prostředí. V rodinách je studentům zajištěno ubytování a polopenze.

Fotogalerie:

Umístění školy:

 

Pro přesnou cenovou kalkulaci kurzů nás prosím neváhejte kontaktovat.

 


Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:

– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků.
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz.
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci.
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60ti minutovou lekci španělštiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce Španělskem

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.