Menu

St Brelade’s College

2005sa-44_300 School Building 2008de-019_300

Jazyková škola St Brelade’s College

Jazyková škola St Brelade’s College se nachází na krásném ostrově Jersey. V tomto státě, který patří k britskému území, žije asi 90 000 obyvatel. Na tento ostrov se dostanete z většiny anglických měst. Jersey je oblíbená turistická destinace navštěvovaná nejen kvůli nádherné přírodě, ale také kvůli čistým plážím, zeleného venkova, který nabízí širokou škálu venkovních aktivit. Město je také známé pro své historické památky. I přesto, že se nachází blízko Francii, patří k Británii a oficiální jazyk je zde angličtina.

Toto krásné a nejen historicky bohaté místo je, bohužel, méně známé. Pokud se chcete dozvědět více o Jersey, tento dokumentární film Na cestě po Jersey – TV program – Česká televize  Vám poskytne více informací.

Jazyková škola se nachází v hlavním městě St Helier, kde najdete spoustu restaurací, obchodů a můžete zde ochutnat vynikající mořská jídla. Kurzy probíhají po celý rok. Škola, která byla založena v roku 1978, je umístěna nad přístavní vesnicí St Aubin, 15 minut od hlavního města St Helier. Škola má 12 učeben, společenskou místnost, internetové učebny, velké hřiště na fotbal a volejbal. Můžete si zde vybrat z široké škály kurzů – ať už juniorských, intenzivních nebo kurzů pro seniory.

Kurzy pro juniory

Škola St Brealde´s College nabízí letní jazykové kurzy pro studenty ve věku od 10 do 17 let. Kurzy pro mladistvé zahrnují jazykový kurz, ubytování v rodině nebo v rezidenci, plnou penzi, transfery, dopravu a veškeré aktivity. Výuka probíhá formou aktivit, her, diskuzí o zajímavých tématech, kde hlavní důraz je kladen na mluvenou formu jazyka. Pro mladé studenty jsou zajištěné různé odpolední sportovní a společenské aktivity, barbecue, víkendové exkurze a výlety. Všechny aktivity jsou vedeny kvalifikovanými lektory, kteří mají studenty na starosti. Příkladové aktivity – návštěva zoo v Jersey, bowling, windsurfing, jízda na kánoi, surfing, golf, tennis, návštěva Elizabeth hradu, návštěva aquaparku, beach volejbal a mnoho dalších.

Holiday Course

Obecné informace
Počet lekcí: 15 dopoledních lekcí/týden
Počet studentů: max. 14
Úroveň: všechny
Délka kurzu: 1 – 6 týdnů
Věková kategorie: 10 – 17 let
Kurzy pro studenty ve věku 10 – 13 let probíhají: 15. 4. – 19. 4., 24. 6. – 30. 8., 21. 10. – 25. 10.
Kurzy pro studenty ve věku 14 – 17 let probíhají: 11. 2. – 1. 3., 8. 4. – 26. 4., 3. 6. – 6. 9., 21. 10. – 25. 10.

 


 

Semi Intensive Course

Obecné informace
Počet lekcí: 19 dopoledních lekcí/týden + 2 odpolední lekce
Počet studentů: max. 14
Úroveň: všechny
Délka kurzu: 1 – 6 týdnů
Věková kategorie: 14 – 17 let
Kurzy probíhají: 11. 2. – 1. 3., 8. 4. – 26. 4., 3. 6. – 6. 9., 21. 10. – 25. 10.

 


 

Intensive Course

Obecné informace
Počet lekcí: 22,5 dopoledních lekcí/týden + 3 odpolední lekce
Počet studentů: max. 14
Úroveň: všechny
Délka kurzu: 1 – 6 týdnů
Věková kategorie: 16 – 17 let
Kurzy probíhají: 11. 2. – 1. 3., 8. 4. – 26. 4., 21. 10. – 25. 10.


 

  

Ubytování

Student si může vybrat buď ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci. Bydlení u rodiny nabízí výbornou možnost, jak poznat britské tradice a zvyky. Studenti zde mají plnou penzi a sdílený pokoj. Student si také může zvolit ubytování v rezidenci, která se nachází blízko centra. Pokoje jsou určené pro 2 – 3 studenty. Studentům je poskytnuta 24hodinová podpora. Dojíždí se školním autobusem.

  

Aktuální ceník 2020 naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!