Menu

ILAC Toronto

bc858454868056b39925a56b61fa2eb7_f1109 365 27764-IMG_8137-2

Jazyková škola ILAC byla zvolena studenty i agenturami jako nejlepší jazyková škola v Kanadě několik let za sebou. Již 16. rokem nabízí kurzy ve Vancouveru a Torontu. Výuka probíhá ve vysoce moderních budovách, kde najdete nejmodernější vybavení tříd, počítačových i společenských místností. Škola si zakládá na přátelské atmosféře a velké škále národností studentů.

  

Toronto je velmi kosmopolitní město a jedno z nejbezpečnějších v Severní Americe. Je také velmi známé svým nočním životem, nákupními zónami a přátelskou atmosférou. Dominantou města je třetí nejvyšší věž na světě Ca Tower a kousek od ní najdete multifunkční sportovní stadion Rogers Center. Mezi další oblíbené turistické atrakce patří tržiště ve viktoriánské budově St Lawrence nebo náměstí Nathan Phillips Square. Milovníci umění a kultury by neměli opomenout Ontarijskou uměleckou galerii nebo budovu bývalého divadla Elgin Theatre. Také určitě stojí za návštěvu nedaleké Niagarské vodopády, pevnost Fort York a okolní jezera. Škola v Torontu se nachází v samém centru města, v části Yorkville. V budově je 90 klimatizovaných tříd, wifi zdarma a přátelský personál, který Vám kdykoli s čímkoli pomůže. Do této moderní školy se přicházejí učit angličtinu studenti z více než 75 zemí světa.

  

Kde se škola nachází?

MapCanada

Kurzy pro juniory

Vyšlete svého potomka za studiem angličtiny a dopřejte mu nezapomenutelné prázdniny v Kanadě. Vaše dítko bude mít možnost najít si kamarády z různých koutů světa, naučí se anglicky a užije si mnoho zábavy. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky až velmi pokročilé studenty.


 

Celoroční výuka angličtiny – Young Adult Program

Obecné informace
Kurz je určený mladým studentům ve věku 16 – 18 let. Studenti budou rozvíjet všechny jazykové dovednosti a rychle se rozmluví. V ceně programu je zahrnuto také členství v posilovně.
Student si vybírá jeden základní kurz (principal course) a další dva kurzy na základě vlastních preferencí a jazykové úrovně (elective courses).
Principal Course: General English, Cambridge English (FCE, CAE, CPE), TOEFL Preparation, IELTS Preparation Elective Courses: Speaking, Listening, Grammar, Pronunciation, Vocabulary, Reading, Writing, Idioms in English, Canadian Culture, English through Movies, English through Drama, English through Music, Business English, Academic Reading, Cambridge Exam Practice (FCE, CAE, CPE), TOEFL Preparation, IELTS Preparation, Academic Skills
Ubytování pro studenty do 18 let je možné pouze v hostitelské rodině.

 


 

Platinum Summer Package

Obecné informace
Kurz je určen studentům ve věku 15 – 18 let. Kurz zahrnuje 20 lekcí angličtiny týdně, jedna lekce trvá 45 minut. Studenti budou ubytováni v rodinách, takže budou mít veškeré pohodlí domova a jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a kulturu. V rámci kurzu zažijí mladí studenti spoustu zábavy, mohou se těšit na bohatý doprovodný program, například různé výlety, bowling, kanoistika atd. Kurz trvá 2 – 4 týdny.

 


 

Platinum Winter Package

Obecné informace
Jsou vaše děti milovníci zimních sportů? V tom případě jste narazili na vhodný kurz pro ně. Studenti si zalyžují, zajezdí na snowboardu nebo se můžou vydovádět na ledních bruslích.
Kurz je určen studentům ve věku 15 – 18 let.
Kurz zahrnuje 20 lekcí angličtiny týdně, jedna lekce trvá 45 minut.
Studenti budou ubytováni v rodinách, takže budou mít veškeré pohodlí domova a jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a kulturu. Kurz trvá 2 – 4 týdny.

 


 


 

Ubytování

v hostitelské rodině s vlastním pokojem nebo ve dvoulůžkovém pokoji, plnou penzí po celý týden, přístup k Wi-Fi.


 

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!