Menu

Inlingua Victoria

  

Victoria, hlavní město kanadské provincie Britská Kolumbie, se nachází v jižní části nádherného ostrova Vancouver. Žije zde okolo 335 000 obyvatel a díky mírnému podnebí, krásné krajině a historickým památkám je město také atraktivním turistickým cílem. Roste zde mnoho vzácných a unikátních druhů rostlin, proto bývá Victoria často nazývána jako Město zahrad. Pro milovníky společenského života a zábavy nabízí Victoria nespočet restaurací, kaváren, barů, klubů, divadel apod.

Jazyková škola Inlingua Victoria se nachází přímo v centru města na Government Street – jedné z nejkrásnějších ulic Victorie. Jejími majiteli jsou sympatičtí manželé a naši velmi dobří známí Brenda Scott a Thaddeus Monckton, kteří si zakládají na tom, aby jazyková škola studentům poskytla ten nejvyšší standard výuky a zároveň nezapomenutelné zážitky. Samotný školní kampus je nově zrenovovaný, vybavený nejmodernější technikou, společenskými místnostmi a také střešní terasou s výhledem na hory a oceán. Poblíž kampusu se nachází mnoho obchodů, restaurací, kaváren a historických památek.

Inlingua hala  

Aktivity mimo učebny hrají důležitou roli ve výuce cizího jazyka. Proto tato jazyková škola nabízí nespočet různých akcí, které jsou na každý den naplánovány tak, aby se studenti zapojili do aktivního používání angličtiny, a přitom poznali kanadskou kulturu a seznámili se s novými lidmi. Mezi aktivity patří např. pozorování velryb, jízda na kajaku, bowling, výlet do Vancouveru, grilován, plavání, hokejové zápasy, fotbal, lyžařské výlety, pěší turistika, horolezectví.

Pozorování velryb

Kurzy pro juniory

Letní jazykový pobyt (kemp) pro mládež se koná v průběhu letních prázdnin (červenec–srpen) a je určen pro juniory ve věku od 10 do 17 let. Vyučující jsou zkušení, certifikovaní lektoři, díky kterým se studenti v angličtině velmi rychle zlepšují a získávají tak sebejistotu v jejím používání. Klasická výuka probíhá denně vždy do 14 hod, v odpoledních hodinách jsou pak pro studenty připraveny nejrůznější aktivity, při kterých si angličtinu aktivně procvičují zábavným způsobem. Jde např. o jízdu na kajaku, grilování, plavání, hokej, fotbal apod.

Délka kurzu: 1-6 týdnů
Období: červenec–srpen
Hodinová dotace: 15–20 hodin týdně
Začátek kurzu: každé pondělí


 

Ukázka volnočasových aktivit

Kalendář aktivit

Ubytování

Hostitelská rodina
Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány tak, aby byla vždy zajištěna nejvyšší kvalita, čistota a komfort ubytování. Všechny hostitelské rodiny jsou průměrně vzdáleny do 15 minut chůze od centra města. Samozřejmostí je vždy zdarma připojení k internetu, takže můžete být v kontaktu se svou rodinou a blízkými bez žádných dalších poplatků.

  


 


 

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!