Menu

Tamwood v Kanadě

Juniorské pobyty Tamwood nejsou jen prázdniny, je to zábava, která vašim dětem otevře dveře k lepší budoucnosti. Studenti budou rozvíjet svou osobnost, zjistí, jaké jsou jejich cíle a záliby a poznají lépe sami sebe, naučí se pracovat v kolektivu a budou budovat své sebevědomí. Díky Tamwood vaše děti získají krásné vzpomínky na celý život. Dovednosti, které získají, jim pomůžou proměnit sny ve skutečnost.

Studenti jsou rozdělení do dvou skupiny, první skupinou jsou “juniors” ve věku 7 – 12 let a druhou jsou “teens” ve věku 13 – 17 let. Vaše děti si najdou kamarády z různých koutů světa a budou mít tak příležitost poznat další kultury a zlepšit si jazykové dovednosti. Děti si budou v přátelském kolektivu užívat spoustu zábavy, takže se o ně nemusíte strachovat. Pro lektory z Tamwood je nejdůležitější, aby si studenti užili pobyt a měli spoustu veselých zážitků. Lektoři jsou po celou dobu dětem nablízku, takže se nemusíte bát o jejich bezpečnost.

Pobyt zahrnuje plnou penzi a ještě večerní svačinu. Stravování je formou bufetu, pokud mají vaše děti alergii na některé potraviny nebo jsou vegetariáni, je možné po předchozí domluvě upravit menu. Studenti, kteří jsou ubytování v rodinách, snídají a večeří doma a obědvají v kampusu s ostatními dětmi. Na letišti vyzvednou vaše děti zaměstnanci Tamwood a autobusem je dopraví k ubytování.

  

Pobyty pro juniory (7 – 12 let)

Vaše děti si zlepší jazykové dovednosti a ztratí zábrany komunikovat v angličtině. Také získají nové kamarády z různých koutů světa, užijí si mnoho sportovních a volnočasových aktivit a zažijí nezapomenutelné prázdniny.
Jazykový kurz zahrnuje: 20 lekcí angličtiny týdně (1 lekce = 45 minut) + mnoho společných aktivit a výletů
Místo konání: Montreal, Toronto, Vancouver, Whistler
Jazyková úroveň: začátečníci až pokročilí

Pobyty pro studenty (13 – 17 let)

Vaše děti získají nové dovednosti, budou rozvíjet své dosavadní znalosti, zlepší si angličtinu a získají příležitost rozvíjet vlastní osobnost. Také si užijí mnoho zábavy a poznají nové kamarády z celého světa, naučí se něco o jiných kulturách a zažijí nezapomenutelné prázdniny.
Jazykový kurz zahrnuje: 20 lekcí angličtiny týdně (1 lekce = 45 minut) a mnoho společných aktivit a výletů
Místo konání: Montreal, Toronto, Vancouver, Whistler
Jazyková úroveň: začátečníci až pokročilí

  

Montreal

Montreal je bilingvní město, ve kterém se mluví anglicky i francouzsky. Jedná se o třetí největší město Kanady. Montreal nabízí velké množství aktivit, událostí a festivalů, je to město, které žije. Letní kemp Tamwood se nachází v univerzitním kampusu Concordia. Kampus prošel nedávnou rekonstrukcí a nachází se relativně blízko centra města a letiště.
Mezi oblíbené aktivity, které jazyková škola nabízí, patří návštěva města Quebec City, výlet do hlavního města Kanady, Ottawa, botanické zahrady v Montrealu, katedrála Notre Dame, hraní bowlingu, zábavní park Calypso Water and Theme Park, Montmorencyho vodopády nebo výlet do Mont Tremblant a mnohé další.

Ubytování a strava

Studenti bydlí v moderní rezidenci ve sdílených pokojích. Stravování je formou plné penze a jídlo se podává v kampusu formou bufetu. V kampusu je studentům k dispozici sportovní vybavení, posilovna a přístup k internetu.

Aktuální ceník naleznete: ZDE

  

Toronto

Toronto je největším městem Kanady, které nabízí velké množství různých aktivit, festivalů a událostí. Letní studijní kemp je umístěn v univerzitním kampusu University of Toronto campus, Mississauga, který leží podél řeky Credit River a je vzdálen 20 minut autem od letiště a 25 km od centra města. Kousek od kampusu je jezero Ontario, Niagarské vodopády nebo Canada’s Wonderland a mnoho dalších zajímavých míst.
Mezi oblíbené aktivity, které jazyková škola nabízí, patří Niagarské vodopády, Ontario Science Center, zábavní park Canada’s Wonderland, telekomunikační a turistická věž CN Tower nebo hokejová síň slávy NHL Hall of Fame a mnoho dalších.

Ubytování a strava

Studenti mohou bydlet přímo v univerzitním kampusu nebo v rodinách, které prošli pečlivým výběrem. Kampus nabízí soukromé pokoje se sdílenými společnými prostory. K dispozici je také sportovní vybavení školy a přístup k internetu.
Stravování je formou plné penze a studenti si mohou vybrat z několika jídel.

Aktuální ceník naleznete: ZDE

  

Vancouver

Vancouver je považováno za jedno z nejkrásnějších měst Kanady, leží u Pacifického oceánu a je obklopené plážemi a horami. Letní kemp se nachází na půdě prestižní univerzity Simon Fraser University (SFU) na vrcholu Burnaby Mountain s výhledem na Vancouver, centrum je vzdáleno asi 25 minut jízdy autem.
Mezi oblíbené aktivity patří návštěva města City of Victoria, akvárium ve Vancouveru, bowling, zábavní park Playland Amusement Park, vodní park Cultus Lake Waterpark a mnoho dalších.

Ubytování a strava

Většina studentů bydlí v rezidenci v soukromých pokojích se sdílenými společnými prostory. Strava je formou bufetu. Je také k dispozici ubytování v rodinách s plnou penzí. V kampusu je k dispozici sportovní vybavení, počítače a přístup k internetu.

Aktuální ceník naleznete: ZDE

  

Whistler

Whistler se nachází 120 km severně od Vancouveru a je domovem dvou světově proslulých lyžařských hor,ze kterých se vám naskytnou překrásné výhledy. Město Whistler nabízí mnoho možností sportovního vyžití, turistické i cyklistické trasy, jsou zde čtyři sladkovodní jezera, obchody, restaurace, také je možné vyzkoušet raft a mnoho dalšího.
Mezi oblíbené volnočasové aktivity patří výlet do Vancouveru, horská turistika, lední bruslení, kajak, minigolf a mnoho dalších.

Ubytování a strava

Studenti bydlí v rezidenci ve sdílených pokojích a mají vždy na výběr z několika druhů jídel. Také mají k dispozici přístup k internetu.

Aktuální ceník naleznete: ZDE

  
  


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!