Menu

Malta

Maltská republika je okouzlující souostroví Středozemního moře. Malta je ideální pro ty, kteří si rádi užívají sluníčka, moře a nočního života. Také stojí za zmínku její bohatá historie, Malta se může chlubit prehistorickými chrámy nebo krásnými barokními městy. Pokud dáváte přednost přírodním pokladům, můžete navštívit skalnatá pobřeží a zaplavat si v průzračném moři. Na juniorských kurzech na Maltě se velmi příjemně skloubí letní prázdniny s efektivní výukou angličtiny a poznáváním nových přátel a míst. 

Pohrajte si s naší interaktivní mapu a podívejte se, kde se nachází naše partnerské školy. 
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.) 

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat. Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli ?
Tyto jazykové školy níže pokládáme za nejlepší na Maltě a z vlastní zkušenosti doporučujeme.

St Julian’s – Embassy Malta
V této větší moderní škole s profesionálními lektory si každý najde ten „svůj“ kurz. Kromě toho vás zaujme bohatou nabídkou volnočasových aktivit, takže nudit se rozhodně nebudete.
St Julian’s – Sprachcaffe Plus
Kvalitní škola s velkým bazénem, který je vám ve volných chvílích k dispozici, vyhledávána především milovníky rušného večerního života. Jen 15 minut od hlavního města Vallety!
Valleta – Easy School of Languages
Pokud chcete zažít atmosféru hlavního města Malty, tato škola umístěná v jeho centru je pro vás to pravé ořechové. Navíc má v nabídce řadu zajímavých výukových programů a výuku vám zpříjemní i velmi moderní učebny.
Sliema – IELS
Místní škola vás zaujme velmi kvalitní výukou v krásném prostředí a moderních prostorách a pestrou nabídkou mimoškolních aktivit – výlety, filmová promítání, karaoke, grilování na pláži a mnohé další!
St. Paul’s Bay – Sprachcaffe
Tato škola se nachází v malebném městečku Bugibba a nabízí vysokou kvalitu výuky a příjemné trávení volného času – ať již na místních písčitých plážích nebo prozkoumáváním městečka.

 


Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů s jazykovými pobyty na Maltě:

Aneta – Sprachcaffee Plus Tereza – Sprachcafee Plus Olga – Sliema

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Pohled na bazen OLYMPUS DIGITAL CAMERA