Menu

Embassy Malta – St. Julian’s

Sluncem zalitý ostrov Malta s nádhernými plážemi, průzračným mořem a s nádhernými historickými památkami je ideálním místem pro výuku angličtiny spojenou s parádně prožitými prázdninami. Neváhejte a vyšlete své děti do jazykové školy na Maltě, zlepší se v angličtině, najdou si kamarády z celého světa a poznají místní kulturu. Kromě angličtiny si studenti osvojí také další dovednosti, budou rozvíjet svou kreativitu, schopnost řešit problémy a naučí se pracovat v kolektivu. Výuku vedou zkušení lektoři a v hodinách panuje vždy veselá a přátelská atmosféra.
Pro zaměstnance školy je na prvním místě bezpečí vašich dětí, a proto jsou studentům nablízku 24 hodin denně. Také je pro všechny k dispozici aplikace školy ke stažení, kde můžete najít různé zábavné kvízy, přehled jednotlivých kurzů, základní informace o škole a městě, mapy a mnoho dalšího.
Jazyková škola organizuje mnoho aktivit, výletů a exkurzí, studenti tak poznají místní kulturu a naplno si užijí prázdnin. Mezi oblíbené aktivity patří filmové večery, různé sportovní aktivity, bazénová párty, návštěva vodního zábavního parku, projížďka lodí a mnoho dalšího.

img_0065 fekruna_bay_mellieha ec_malta_facade

Kde se škola nachází?

MapMaltaStJulian

Kurzy pro juniory

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 15 (20 x 45 minut)
Počet studentů ve třídě: max. 15
Věk studentů: 12 – 17 let
Jazyková úroveň: začátečníci až velmi pokročilí (studenti píší první den rozřazovací test)
Kurzy probíhají od 20. 6. do 30. 8.
Studenti obdrží veškeré potřebné výukové materiály a na konci pobytu získají certifikát o absolvování jazykového kurzu.

 

Ubytování a strava

Studenti mohou bydlet v hotelu na severu ostrova blízko krásných písečných pláží nebo v hostitelských rodinách. V hotelu jsou tří nebo čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, televizí, nábytkem a koupelnou. Snídaně a večeře se podávají v hotelu a obědy v jazykové škole, která se nachází asi třicet minut od hotelu. Studenti, kteří dají přednost ubytování v rodinách budou mít skvělou příležitost poznat místní tradice a kulturu a bydlet v příjemné rodinné atmosféře.

IMG_1406 013.windsurf img_0506


 

Aktuální ceník naleznete: zde 

IMG_1021-w2500-h2000 img_0097 spinach_gym_malta_7


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!