Menu

Embassy Malta – St. Julian’s

Zlepšete si svou angličtinu v jazykové škole Embassy Malta v samotném srdci historického městečka St. Julian’s a studujte nedaleko krásných pláží, restaurací, barů a obchodů. Malta je rájem Středozemního moře s mnoha slunečními dny, pobyt na tomto ostrově se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Zaměstnanci školy vytváří při výuce velmi přátelskou a pohodovou atmosféru. V nové moderní budově školy naleznete kavárničku, interaktivní tabuli, společenskou místnost, Wi-Fi zdarma, tělocvičnu nebo beach club. Budova školy pojme 758 studentů. Ve třídě je průměrný počet studentů 10, nejvíce však 12 (převážně v létě).

Škola také nabízí mnoho společenských aktivit např. karaoke, párty nebo výlety po okolí. Můžete také vyrazit na výlet do historického města Mdina, kde je až na výjimky zakázána automobilová doprava. Mdina si díky klidu, který panuje ve městě, vysloužila přezdívku „tiché město“. Za návštěvu určitě také stojí hlavní město Valletta s dlouhou a pestrou historií. Jazyková škola také nabízí výlety na sousední ostrovy Comino a Gozo.

img_0065 fekruna_bay_mellieha ec_malta_facade

Kde se škola nachází?

MapMaltaStJulian

Kurzy pro juniory

Malta Club Residence

Obecné informace
Kurz probíhá od 22. 6. – 1. 9.
Věková hranice: 13 – 17 let
Délka pobytu: 1 – 10 týdnů
Maximální počet studentů ve třídě: 15
Počet lekcí/týden: 20
Strava: plná penze (pondělí – pátek)
Pro studenty je zajištěné ubytování v hotelu v blízkosti obchodů, restaurací a kaváren. Studenti budou ubytováni ve třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Hotel se nachází ve městě St. Paul přibližně 30 minut od školy a dopravu zajišťuje školní autobus. Na letišti bude po příletu čekat na studenty zaměstnanec školy, který je dopraví do jejich ubytování.
Kurz zahrnuje pět půldenních aktivit týdně, čtyři večerní a jednu celodenní aktivitu. V létě se také studenti mohou účastnit kurzu potápění.

 

Malta Economy Residence

Obecné informace
Kurz probíhá od 22. 6. do 1. 9.
Věková hranice: 13 – 17 let
Délka pobytu: 1 – 10 týdnů
Maximální počet studentů ve třídě: 15
Počet lekcí/týden: 20
Strava: plná penze (pondělí – pátek)
Pro studenty je zajištěné ubytování v hotelu v blízkosti obchodů, restaurací a kaváren. Studenti budou ubytováni ve třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Hotely se nachází ve městech Bugibba, Qawra a St. Paul’s Bay přibližně 30 minut od školy a dopravu zajišťuje školní autobus. Na letišti bude po příletu čekat na studenty zaměstnanec školy, který je dopraví do jejich ubytování. Kurz zahrnuje pět půldenních aktivit týdně, čtyři večerní a jednu celodenní aktivitu. V létě jsou pro zájemce také připravené kurzy potápění.

IMG_1406


 

Malta Homestay

013.windsurf

Obecné informace
Kurzy probíhají: 5. 1. – 2. 2. 2019, 6. 4. – 28. 4. 2019, 22. 6. – 1. 9. 2019, 4. 1. – 1. 2. 2020
Věková hranice: 13 – 17 let
Délka pobytu: 1 – 10 týdnů
Maximální počet studentů ve třídě: 15
Počet lekcí/týden: 20
Strava: plná penze
Studenti budou bydlet ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji u místní rodiny, kde budou mít veškeré pohodlí domova. Bydlení s rodinou poskytuje studentům příležitost poznat místní kulturu, zvyky a zlepšit se v angličtině. Cesta do školy trvá asi 30 minut a zajišťuje ji školní autobus.
Kurz zahrnuje pět půldenních aktivit týdně, čtyři večerní a jednu celodenní aktivitu v rámci dvoutýdenního programu.

 

Malta Day Programme

Obecné informace
Kurzy probíhají: 8. 4. – 26. 4. 2019, 24. 6. – 30. 8. 2019, 30. 9. – 25. 10. 2019
Věková hranice: 13 – 17 let
Délka pobytu: 1 – 9 týdnů
Maximální počet studentů ve třídě: 15
Lekce probíhají pouze dopoledne od pondělí do pátku.
Tento kurz nezahrnuje ubytování a je vhodný pro studenty, kteří jsou na dovolené s rodiči a chtějí využít svůj volný čas k výuce angličtiny a přitom si užít mnoho zábavy.
Kurz zahrnuje pět půldenních aktivit týdně, čtyři večerní a jednu celodenní aktivitu. Také je možné se zúčastnit výletu na Sicílii nebo kurzu potápění.
Škola také nabízí variantu, která nezahrnuje volnočasové aktivity, jen výuku

img_0506


 

Malta Summer Camp

Škola také nabízí programy pro děti ve věku 8-13 let. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi možnosti probereme.


 

Aktuální ceník naleznete: zde 

IMG_1021-w2500-h2000 img_0097 spinach_gym_malta_7


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!