Menu

Sprachcaffe – St. Julian’s

249106_482574185092883_1608192858_n Sprachcaffe Malta_034 226095_280336908738843_83261389_n

Chcete, aby váš junior letos zažil jedinečné prázdniny a ještě si zlepšil angličtinu tak, že ho v září ve škole nepoznají? 🙂 Sprachcaffe International/Languages PLUS je velmi známou a oblíbenou jazykovou školou, která nabízí kurzy po celém světě. Středomořský ostrov Malta je oblíbenou nejen letní destinací turistů z celého světa. Vedle maltštiny je zde úředním jazykem i angličtina. Sprachcaffe PLUS nabízí jazykové kurzy U20 v malebném přímořském městečku St. Julian’s pro mladistvé ve věku od 14-21, dospělé a seniory. Pro studenty od 14 – 17 let je zajištěn celodenní dohled. Kurzy jsou vedeny rodilými mluvčími. Městečko St. Julian’s, ležící severně od hlavního města Malty, je ideální destinací pro ty, kteří mají rádi moře, teplé počasí, sluníčko, noční život a procházky krásnými uličkami. Ve městě se nachází velké množství obchůdků, barů, restaurací, diskoték.

Jazyková škola je v moderní klimatizované budově, kde je k dispozici připojení k internetu, dále zde můžete využívat knihovnu, společenskou místnost, venkovní posezení na zahradě a velký bazén, který je také chloubou této jazykové školy. Třídy jsou bezbariérové. Výuka probíhá v malých skupinkách maximálně po 15 studentech, jedna vyučovací hodina trvá 45 minut.

Škola se sice nachází v tiché části města, avšak do centra Malty, Sliemy, se dostanete pěšky asi za 15 minut. Nedaleko školy se nachází také skalnatá pláž. Pokud dáváte přednost písečným plážím, dostanete se k nim snadno autobusem, který jezdí několikrát za hodinu.

Kurzy v St. Julians pro dospělé i mladistvé probíhají po celý rok.

Kde se škola nachází?

MapMaltaStJulian

Kurzy pro juniory (14-21 let)

Jazykové kurzy U20 na Maltě jsou pro mladé studenty jedinečnou příležitostí, jak si zdokonalit angličtinu a zároveň si užít prázdniny a získat přátelé z různých koutů světa. Kurzy zahrnují také společenské aktivity (např. párty na lodi, filmové večery), výlet do hlavního města Valleta nebo k modré laguně Comino. Škola také nabízí celodenní okružní výlet po Maltě. Volný čas můžete strávit koupáním v průzračném moři, hraním volejbalu nebo třeba procházkami po malebných uličkách města. Na studenty bude čekat doprovod přímo na letišti.

Standard Course

Program U20 zahrnuje:
Počet lekcí/týden: 20
Délka kurzu: 1 – 4 týdny
Jazyková úroveň: všechny

V ceně jsou také zahrnuty učební materiály, volnočasové sportovní, kulturní a společenské aktivity, exkurze, výlety a zpáteční transfer z/na letiště.

 


 

Intensive Course

 

Program zahrnuje:
Počet lekcí/týden: 30
Délka kurzu: 1 – 3 týdny
Jazyková úroveň: všechny
V intenzivním kurzu se oproti standardnímu kurzu věnuje více času konverzaci.

V ceně jsou také zahrnuty učební materiály, volnočasové sportovní, kulturní a společenské aktivity, exkurze, výlety a zpáteční transfer z/na letiště.

 


 


 

Ubytování a strava

Můžete si vybrat mezi ubytováním v rezidenci Club Village nebo v rodině. Díky ubytování v rodině budete mít příležitost mluvit anglicky během celého dne, také poznáte místní kulturu a zvyky. Všechny rodiny bydlí v dostupných vzdálenostech od školy. Nebo můžete bydlet v rezidenci ve třílůžkovém pokoji s ostatními studenty hned vedle školy a užívat si ve volných chvílích velkého bazénu. Stravování je formou plné penze.


 

Reference

Tereza na Maltě
„Snad poprvé mě bavilo chodit do školy. Profesory jsem měla za 3 týdny dva a oba byli skvělí. Měli skvělou angličtinu a nádhernou výslovnost. Samozřejmě musím také zmínit noční život na Maltě. A musím říct, že to tam vážně žije! Takže jsem byla spokojená ze všech směrů, co to šlo. Pobyt bych stoprocentně doporučila a zaručeně přes English4all, jelikož vám vše zařídí a nemusíte mít starosti….“ Více zde: Tereza na Maltě 

Aneta na Maltě
„Po loňském jazykovém pobytu v Irsku, který mi zajistilo centrum English4all, jsem si nechala poradit a znovu jsem se jela zdokonalit v angličtině díky tomuto jazykovému centru, tentokrát do teplých krajin. Nemusela jsem se o nic starat, zařídili mi vše včetně letenky, což bylo strašně pohodlné….. Děcka a crew jsou tam super a možná je to i tím, že je to u moře a je tam více volného času, všichni se baví se všema a vůbec se mi nechtělo zpět domů!“ Více zde: Aneta na Maltě 

Reference z jiných jazykových pobytů si přečtěte třeba zde: Co říkají naši klienti?


 

249106_482574185092883_1608192858_n Sprachcaffe Malta_034 226095_280336908738843_83261389_n

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!