Menu

Velká Británie

Za královnou nebo na festival v Edinburghu? Vyberte si z naší interaktivní mapy.
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.)

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat.Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli.? Tyto jazykové školy pokládáme za nejlepší ve Velké Británii a z vlastní zkušenosti je doporučujeme.

 
Brighton, Exmouth, Eastbourne a Londýn – Sprachcaffe
Renomovaná škola Sprachcaffee je známá svými kvalitními juniorskými pobyty pro studenty ve věku 14-21. Výuku vám zpestří i celodenní program s výlety po okolí a na výběr máte až ze čtyř destinací!
Bournemouth – Southbourne
Bournemouth je příjemné univerzitní město a tato škola vyniká svou rodinnou atmosférou a dlouholetou tradicí (byla založena v roce 1966). Mimo jiné nabízí i speciální kurz „History Tours“ pro studenty 35+.
Londýn – EC London
EC London je ideální pro milovníky kosmopolitních měst a pro ty, kteří chtějí poznat centrum Londýna, kam budete mít ze školy velmi blízko. Škola nabízí velmi zajímavé volnočasové aktivity.
Twin Eastbourne – (dříve LTC)
Toto příjemné přímořské městečko na jihovýchodě Anglie určitě stojí za návštěvu a dozajista vás okouzlí i prostředí školy, která sídlí v krásné historické budově z 18. století. Kromě kvalitní výuky budete mít ve volném čase možnost vybrat si ze zajímavých volnočasových aktivit.
Londýn – LAL London
Tato škola je ideální volnou pro ty, kteří mají rádi společnost a rušné město. LAL London má dlouholetou tradici a navíc vás zabaví i po vyučování – nabízí mnoho kulturních a společenských aktivit.
Brighton – EC Brighton
Tato stylová a moderní větší škola se nachází jen kousek od známého mola, kam budete moci ve volných chvílích zavítat. Brighton je výbornou destinací především pro ty, kdo mají rádi přímořská letoviska.
Torbay – LAL Torbay
Pokud chcete zažít britský styl, Torbay je to pravé ořechové pro vás – budete ubytováni v penzionu zařízeném v anglickém stylu, na lekce chodit do moderních tříd schovaných v historické budově a během volného času si užívat jednu z nejangličtějších částí Británie – hrabství Devon.
Oxford – EC Oxford
Poznejte jedinečnou atmosféru univerzitního a historického města Oxford, vaše škola se bude nacházet přímo v centru. V této větší škole se vám dostane velmi kvalitní výuky a zároveň si budete moci užít zajímavé kulturní a sportovní aktivity.
Exeter – Global English Centre
Exeter se nachází v hrabství Devon, kde si užijete nejvyšší teploty ve Velké Británii. Výuka ve škole probíhá ve velmi malých skupinkách, díky čemuž se vám dostane více prostoru a dosáhnete kýžených výsledků rychleji.
Edinburgh – School of English
Pokud hledáte vysokou kvalitu výuky a láká vás poznat hlavní město Skotska, tato škola, fungující již od roku 1969, je ta pravá. Ve volných chvílích budete mít navíc možnost v ulicích Edinburghu poslouchat a procvičovat skotský přízvuk nebo ochutnat místní skotské speciality!
Swanage – Harrow House
Swanage je malebná přímořská vesnička, která je bezesporu jedním z nejhezčích míst v Anglii. Kromě toho má tato škola k dispozici krásný sportovní areál a pokud vám ještě zbude chvilka, můžete vyrazit na výlety po okolí, které škola pro své studenty připravuje!
Chester – English in Chester
Chester je krásné historické městečko a kurz pro mladé studenty se odehrává přímo na kampusu University of Chester. Studenti si také užijí bohatý kulturní a společenský program!
LAL Londýn
Zažijte atmosféru pravého Londýna přímo v jeho středu! Studentům bude k dispozici kvalitní vybavení univerzitního kampusu. Exkurze a kvalitní výuka jsou samozřejmostí.

 


Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů s jazykovými pobyty ve Velké Británii: 

Denisa – Edinburgh     Katka – Eastbourne

 

DSC_3945 546139_378409812199294_1117117574_n 20120730_133139