Menu

Velká Británie

Za královnou nebo na festival v Edinburghu? Vyberte si z naší interaktivní mapy.
(Mapu si můžete přiblížit a když kliknete na „šipku“, zobrazí se Vám jméno a profil školy, kde najdete další užitečné informace.)

Pokud nenajdete na našich stránkách Vámi požadovanou jazykovou školu či město, kde byste rádi studovali, neváhejte nás kontaktovat.Umíme zařídit jazykový pobyt kdekoli.😉 Tyto jazykové školy pokládáme za nejlepší ve Velké Británii a z vlastní zkušenosti je doporučujeme.

 
Brighton, Exmouth, Eastbourne a Londýn – Sprachcaffe
Renomovaná škola Sprachcaffee je známá svými kvalitními juniorskými pobyty pro studenty ve věku 14-21. Výuku vám zpestří i celodenní program s výlety po okolí a na výběr máte až ze čtyř destinací!
Bournemouth – Southbourne
Bournemouth je příjemné univerzitní město a tato škola vyniká svou rodinnou atmosférou a dlouholetou tradicí (byla založena v roce 1966). Mimo jiné nabízí i speciální kurz „History Tours“ pro studenty 35+.
Londýn – EC London
EC London je ideální pro milovníky kosmopolitních měst a pro ty, kteří chtějí poznat centrum Londýna, kam budete mít ze školy velmi blízko. Škola nabízí velmi zajímavé volnočasové aktivity.
Eastbourne – LTC
Toto příjemné přímořské městečko na jihovýchodě Anglie určitě stojí za návštěvu a dozajista vás okouzlí i prostředí školy, která sídlí v krásné historické budově z 18. století. Kromě kvalitní výuky budete mít ve volném čase možnost vybrat si ze zajímavých volnočasových aktivit.
Londýn – LAL London
Tato škola je ideální volnou pro ty, kteří mají rádi společnost a rušné město. LAL London má dlouholetou tradici a navíc vás zabaví i po vyučování – nabízí mnoho kulturních a společenských aktivit.
Brighton – EC Brighton
Tato stylová a moderní větší škola se nachází jen kousek od známého mola, kam budete moci ve volných chvílích zavítat. Brighton je výbornou destinací především pro ty, kdo mají rádi přímořská letoviska.
Torbay – LAL Torbay
Pokud chcete zažít britský styl, Torbay je to pravé ořechové pro vás – budete ubytováni v penzionu zařízeném v anglickém stylu, na lekce chodit do moderních tříd schovaných v historické budově a během volného času si užívat jednu z nejangličtějších částí Británie – hrabství Devon.
Oxford – EC Oxford
Poznejte jedinečnou atmosféru univerzitního a historického města Oxford, vaše škola se bude nacházet přímo v centru. V této větší škole se vám dostane velmi kvalitní výuky a zároveň si budete moci užít zajímavé kulturní a sportovní aktivity.
Exeter – Global English Centre
Exeter se nachází v hrabství Devon, kde si užijete nejvyšší teploty ve Velké Británii. Výuka ve škole probíhá ve velmi malých skupinkách, díky čemuž se vám dostane více prostoru a dosáhnete kýžených výsledků rychleji.
Edinburgh – School of English
Pokud hledáte vysokou kvalitu výuky a láká vás poznat hlavní město Skotska, tato škola, fungující již od roku 1969, je ta pravá. Ve volných chvílích budete mít navíc možnost v ulicích Edinburghu poslouchat a procvičovat skotský přízvuk nebo ochutnat místní skotské speciality!
Swanage – Harrow House
Swanage je malebná přímořská vesnička, která je bezesporu jedním z nejhezčích míst v Anglii. Kromě toho má tato škola k dispozici krásný sportovní areál a pokud vám ještě zbude chvilka, můžete vyrazit na výlety po okolí, které škola pro své studenty připravuje!
Chester – English in Chester
Chester je krásné historické městečko a kurz pro mladé studenty se odehrává přímo na kampusu University of Chester. Studenti si také užijí bohatý kulturní a společenský program!

 


Zde si můžete přečíst o zkušenostech našich studentů s jazykovými pobyty ve Velké Británii: 

Denisa – Edinburgh     Katka – Eastbourne

 

DSC_3945 546139_378409812199294_1117117574_n 20120730_133139