Menu

Bournemouth – Southbourne

419865_405961952784362_1651344762_n LOCATION_SSE_097 538986_405962569450967_1117017323_n

Pošlete své dítko studovat angličtinu do kvalitní jazykové školy, kde si zároveň užije skvělé prázdniny a najde kamarády z různých koutů světa. Pro studenty je připraveno mnoho aktivit, takže se spojí zábava s výukou angličtiny, mezi oblíbené aktivity patří například výlety do zábavného parku Chessington, bowling, minigolf, wind-surfing, fotbal nebo plavání.

Město Bournemouth se nachází v krásném hrabství Dorset na jihozápadě Anglie necelé dvě hodiny od Londýna a je známé svou širokou škálou možností, jak příjemně strávit volný čas. Město leží přímo na nádherném pobřeží, které bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Za mořskými vlnami nemusíte daleko, místní pobřeží je ideální jak na surf, tak i kayak nebo paddleboard. Kromě písečných pláží nabízí město také mnoho sportovních a kulturních volnočasových aktivit. Pokud si rádi zajdete do obchůdků a butiků, bude se vám v Bournemouthu líbit, a po nákupech si můžete posedět v jedné z místních kaváren. Ani po západu slunce vás určitě nuda nezastihne, můžete zajít do kina, klubů, divadel nebo si jít poslechnout živou hudbu. V Bournemouthu vás čeká také gastronomický zážitek, najdete zde plno restaurací, ochutnáte mořské ryby nebo můžete posedět na vínku v luxusní restauraci.

LOCATION_SSE_110 LOCATION_SSE_088 LOCATION_SSE_131

Jazyková škola Southbourne School of English byla založena již v roce 1966. Leží v tiché obydlené části městečka Bournemouth asi 10 minut od krásných pláží. Nejznámější ulice Southbourne High Street se nachází pouhých 5 minut od budovy školy, kde jsou kavárny, bary, restaurace a nákupy.
Škola nabízí výuku anglického jazyka po celý rok, ve všech úrovních a pro studenty každého věku. Ve škole najdete rozmanitý počet národností. V budově školy se nachází 22 tříd s klimatizací a interaktivními tabulemi. Samozřejmostí je přístup k Wi-Fi, knihovna, studovna, bufet s občerstvením a nápoji. Zaměstnanci vytváří velmi přátelskou atmosféru a záleží jim na tom, aby se studenti cítili jako doma. Učební materiály jsou pečlivě vybírány podle úrovně studenta a jsou zahrnuty v ceně.
Škola pořádá exkurze a výlety nejen do Londýna, ale také do Oxfordu, Bathu, Stonehenge, Winchester a dalších míst. Dále pořádá fotbalové a volejbalové turnaje, mnoho sportovních aktivit jako je bowling, paintball, surfování, hodiny ježdění na koni a kulturní a společenské večery.

Kde se škola nachází?

MapUKBournemouth

Kurzy pro juniory

Spring Courses

Jarní kurz nabírá na popularitě a probíhá od konce března do konce dubna
Věk studentů: 10 – 15 let
Délka kurzu: 1 – 4 týdny
Počet lekcí/týden: 15 (výuka probíhá od pondělí do pátku)

 

Summer Courses

Letní kurz probíhá od poloviny června do konce srpna.
Věk studentů: 9 – 16
Délka kurzu: minimálně 1 týden (nicméně většina studentů volí delší pobyt)
Počet studentů ve třídě: max. 16
Počet lekcí/týden: 15 (výuka probíhá od pondělí do pátku)
Jednou týdně se pořádá celodenní výlet a pravidelně mnoho sportovních a společenských aktivit.

 

Residential Courses

Kurz probíhá od začátku července do začátku srpna
Věk studentů: 9 – 16 let
Počet lekcí/týden: 15 (výuka probíhá od pondělí do středy, v pátek a sobotu)
Jednou týdně se pořádá celodenní výlet, dvě půldenní exkurze a dvě exkurze po okolí.

 

Year Round Group Courses

Věk studentů: starší 10 let
Délka kurzu: nejméně 1 týden
Počet lekcí/týden: 15 nebo 21
Studenti si také můžou vybrat kurz zaměřený na přípravu k jazykovým zkouškám z angličtiny. V kurzu jsou zahrnuty mnohé sportovní a společenské aktivity a také zajímavé výlety po okolí.

Ubytování a strava

Studenti mohou bydlet v hostitelských rodinách, kde se jim naskytne příležitost poznat místní kulturu a zvyky, ale také budou mít veškeré pohodlí domova. Všechny hostitelské rodiny bydlí v blízkosti školy. Ve škole budou mít studenti obědy a v rodinách snídani a večeře.
Další možností ubytování je školní rezidence, studenti si mohou vybrat mezi jednolůžkovými pokoji nebo pokoji pro více osob. Pokoje jsou světlé a velmi pohodlné. Ručníky nejsou zahrnuté v ceně, studenti si musí přivézt vlastní.

 

Aktuální ceník naleznete: zde

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!