Menu

Chester

  

Přihlaste svého potomka na kurz angličtiny do Chesteru a dopřejte mu nezapomenutelné prázdniny! Vaše dítko se zdokonalí v angličtině, získá spoustu zážitků a naváže nová přátelství se studenty z celého světa. Pro mladé studenty je zajištěn letištní transfer a ubytování v hostitelských rodinách, kde je čeká přátelské přivítání, pohodová atmosféra a pohodlí domova.

Vydejte se studovat angličtinu do Anglie a nechte se okouzlit anglickým šarmem města Chester. Historie Chesteru sahá až do období starověkého Říma, kdy město sloužilo jako válečná pevnost. Chester je perfektním místem ke studiu angličtiny, je to typicky anglické město, kde najdete černobílé domy pocházející většinou z 13. st. nebo červenohnědé stavby z viktoriánské éry a překrásně upravené parky a zahrady. Při procházce městem si budete připadat jako v historickém filmu! Město není přeplněné zahraničními turisty, takže si můžete užít klidné procházky a autentičnost tohoto místa. Určitě vás také ohromí pohled na skvostnou katedrálu, jejíž věže se tyčí do výšky 44 metrů. Kromě toho zde najdete největší zoologickou zahradu Velké Británie. Město se může chlubit i tříkilometrovými městskými hradbami.

Chester je středně velké město, kde se pojí historie s moderním způsobem života, což přitahuje studenty z celého světa. V historických středověkých stavbách zde najdete kavárny a obchody s módou. Naskytne se vám také pohled na dostihové závodiště z 16. st. a zároveň na moderní vnitřní sportovní centrum. Nebo si můžete zajít do baru přímo naproti honosnému římskému amfiteátru. V tomto městě se určitě nudit nebudete. Ve městě panuje vždy příjemná a přátelská atmosféra, dýchne tu na vás historie a vy budete mít příležitost nejen zdokonalit se v angličtině, ale hlavně si odpočinout a užít si naplno vše, co vám toto jedinečné město nabízí. Říká se, že se ve městě zabydleli duchové a strašidla a pokud budete mít štěstí, třeba nějaké to zbloudilé strašidlo také potkáte.

  

English in Chester

Jazyková škola English in Chester vznikla již v roce 1976 a má tedy dlouholeté zkušenosti a nespočetně spokojených studentů. Můžete se těšit na přátelské prostředí a skvělý kolektiv lektorů, se kterými vám angličtina půjde raz dva. Cílem lektorů není jen naučit vás jazyk, ale také se snaží, abyste se stali součástí tohoto prima kolektivu a nic vám nechybělo. Škola se nachází v moderně vybavených historických budovách v centru města. Škola také zajišťuje letištní transfer z letišť v Manchesteru a Liverpoolu.

Kurzy pro juniory

Summer Courses for teenagers

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 20 + bohatý společenský program
Věk: 13 – 16 let
Maximální počet studentů ve třídě: 14
Jazyková úroveň: začátečníci (A1) až pokročilí (C1)
Od 9:30 do 13:00 probíhají ranní lekce, kde si studenti aktivně zlepší především komunikativní znalosti, ztratí zábrany mluvit a zlepší si také písemný projev. V hodinách se pracuje s internetem, novinami, časopisy nebo také s písničkami a rádiovými programy. Odpolední aktivity jsou důležitou součástí kurzu, studenti se budou mít prostor sblížit, navázat nová přátelství a užít si spoustu zábavy. Mezi odpolední aktivity patří např. sledování filmů, bowling, karaoke, fotbal, tenis, volejbal nebo malování, tancování a zpěv. V sobotu se konají celodenní výlety.
Také je možné přihlásit se do kurzu Courses for Groups, který spočívá v tom, že se zapíše celá skupinka studentů, kteří chtějí studovat společně.


 


 

Ubytování

Mladí studenti bydlí v hostitelských rodinách, což je nejlepší způsob jak poznat místní kulturu, zvyky a zlepšit se v angličtině. V rodinách vždy panuje přátelská atmosféra a místní lidé jsou velmi pohostinní. Pro studenty je zajištěn transfer z/na letiště v Manchesteru nebo Liverpoolu.

  


 

Aktuální ceník na 2020 naleznete zde:

 

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!