Menu

Twin Eastbourne

LTC Eastbourne School 4581868036_ac1e943227_z 4581874238_21ea780830_z

Město Eastbourne je přímořské letovisko, které se nachází na jihovýchodním pobřeží Anglie a ročně přiláká 4 miliony turistů. Kromě pláže a čistého moře si tak můžete užít turistických atrakcí, širokou škálu kulturního a sportovního vyžití. Nudit se tu určitě nebudete.

Jazyková škola Twin v Eastbourne (dříve LTC) byla založena již v roce 1954 a sídlí v překrásné původní budově z 18.století, která patřila vévodovi z Devonshire. K budově patří také 10ti hektarový park. Škola se v bezpečné obytné zóně asi 15 minut od centra. Za budovou školou si můžete zahrát tenis, stolní tenis, basketbal nebo badminton. V budově je 26 tříd, velká studovna, knihovna, počítačová místnost, přístup k WiFi, občerstvení. Maximální počet studentů ve třídě je 12. Kapacita tříd je 300 studentů, v létě 360. Studenti se po vyučování mohou zúčastnit několika společenských aktivit. Vedle sportovního vyžití si mohou zatančit salsu, zajít do místních hospůdek na typické anglické pivo nebo se projít po okolí a nasát tak anglickou krajinu. Škola pořádá jednodenní výlety po okolí (Cambridge, Londýn, Isle of Wight, Edinburgh, Oxford nebo Portsmouth).

Kde se škola nachází?

MapUKEastbourne

Kurzy pro juniory

Standard Summer School

Obecné informace
Počet lekcí: 20 lekcí/týden
Úroveň: začátečníci až velmi pokročilí studenti (A1-C1)
Věková hranice: 10-17 let
Pro studenty je připraven bohatý odpolední a večerní program. Každou středu je také čeká půldenní výlet a každou sobotu dokonce výlet celodenní. Ukázka volnočasového programu je ZDE.

 


 

Semi-Intensive Summer School

Obecné informace
Počet lekcí: 24 lekcí/týden
Úroveň: začátečníci až velmi pokročilí studenti (A1-C1)
Věková hranice: 14-17 let
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Pro studenty je připraven bohatý odpolední a večerní program. Každou středu je také čeká půldenní výlet a každou sobotu dokonce výlet celodenní. Ukázka volnočasového programu je ZDE.

 


 

Ubytování

Pro studenty ve věku 10 až 16 let je k dispozici ubytování v rezidenci. Většina pokojů má 4-5 lůžek, několik pokojů má lůžek více, 2 z nich mají až 12 lůžek. Chlapci a dívky jsou ubytovaní odděleně. V ubytování je zahrnuta snídaně, oběd a večeře. Na výlety mimo rezidenci dostanou studenti oběd s sebou. WiFi je dostupná v určitých částech budovy. 

V případě studentů starších 13 let je možné zajistit ubytování v rodinách

 

Aktuální ceník naleznete: zde


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!