Menu

Embassy Brighton

Student Lounge 1  IMG_5146

Brighton College v Anglii je škola jako vystřižená z filmu o Harrym Potterovi. Vyšlete tam své děti za studiem angličtiny, zdokonalí se nejen v jazyce, ale také zažijí prázdniny plné zábavy a nových zážitků a najdou si kamarády z různých koutů světa. Kromě angličtiny si studenti osvojí také další dovednosti, budou rozvíjet svou kreativitu a schopnost řešit problémy a naučí se pracovat v kolektivu. Výuku vedou zkušení lektoři a na hodinách panuje vždy veselá a přátelská atmosféra. Škola leží v samotném srdci malebného pobřežního města Brighton. Za návštěvu zde stojí například bývalá královská rezidence The Royal Pavilion nebo malebné uličky The Lanes plné obchůdků. Jazyková škola organizuje mnoho aktivit, výletů a exkurzí, takže studenti poznají místní kulturu a užijí si naplno prázdnin. Mezi oblíbené aktivity patří volejbal, filmová noc, taneční workshop, exkurze po městě atd.
Pro zaměstnance školy je na prvním místě bezpečí vašich dětí, a proto jsou studentům nablízku 24 hodin denně. Také je pro všechny k dispozici ke stažení aplikace školy, kde můžete najít různé zábavné kvízy, přehled jednotlivých kurzů, základní informace o škole a městě, mapy a mnoho dalšího.

Kurzy pro juniory

Obecná angličtina

Obecné informace
Počet lekcí/týden: 15 (20 x 45 minut)
Počet studentů ve třídě: max. 15
Věk studentů: 13 – 17 let
Jazyková úroveň: začátečníci až velmi pokročilí (studenti píší první den rozřazovací test)
Kurzy probíhají od 21. 6. do 9. 8.
Studenti obdrží veškeré potřebné výukové materiály a na konci pobytu získají certifikát o absolvování jazykového kurzu.


 

Volnočasový program

Ukázka volnočasového programu je k dispozici zde: Volnočasový program


 

Ubytování

Studenti mohou bydlet buď ve studentské rezidenci nebo v hostitelských rodinách. Výhodou ubytování v rodinách je příjemné rodinné zázemí a šance velmi dobře poznat místní kulturu a zvyky. Děti snídají a večeří s rodinami a obědvají ve škole s ostatními dětmi. Rodiny bydlí max. 40 minut autobusem od jazykové školy.
Další možností ubytování je studentská rezidence, kde bydlí studenti v bytech ve vlastních pokojích se sociálním zařízením. Rezidence je vzdálená 20 minut autobusem od jazykové školy.


 

(Pro spuštění videa na něj klikněte :)) 


 

Aktuální ceník naleznete: zde

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!