Menu

EC Brighton

Student Lounge 1  images IMG_5146

EC Brighton je stylová, moderní škola vzdálená pouze 2 minuty chůze od známého Brighton Pier, kde se můžete kochat pohledem na moře, kouzelným západem slunce nebo si užít pouťových atrakcí. Také stojí za návštěvu bývalá královská rezidence The Royal Pavilion nebo malebné uličky plné obchůdků The Lanes. Další zajímavostí je street art a jestli jste fanoušci tohoto pouličního umění, tak neváhejte, vemte foťák a vydejte se na toulky městem. A pokud máte rádi přírodu, neměli byste vynechat útesy Seven Sisters, které jsou vzdálené pouze 40 minut od Brightonu. V okolí školy se rovněž nachází nespočet restaurací, barů a klubů, kde si užijete spoustu zábavy a v bistru Burger Brothers si můžete dát ten nejlepší burger, který jste kdy jedli.

Škola EC Brighton byla založena v roce 1982 a celková kapacita tříd je 386 studentů. Škola disponuje 33 klimatizovanými třídami. Maximální kapacita jedné třídy je 15 studentů, avšak v průměru studuje v jedné třídě 11 studentů. Studenti dále mohou využívat zdarma WiFi připojení k internetu, knihovnu, studijní „boxy“ a klubovnu. Do Brightonu přijíždějí studenti z celého světa, díky tomu budete mít možnost poznat i jiné kultury a získat nová přátelství. Kurzy jsou zaměřeny na to, abyste si v angličtině osvojili psaní, čtení, poslech a nebáli se mluvit. Jazyková škola Brighton nabízí také mnoho společenských aktivit.

Kurzy pro juniory

Obecná angličtina

Obecné informace
Úroveň: Začátečník až pokročilý
Délka kurzu: minimálně 1 týden (maximálně 6 v případě pobytu v rezidenci a 9 při pobytu v rodinách)
Věková hranice: 13-17 let 
Den příjezdu a odjezdu: sobota
Maximální počet studentů ve třídě: 15
Počet hodin/ týden: 20
Jedna vyučovací hodina = 45 minut

Kromě výše zmíněné výuky program zahrnuje plnou penzi, certifikát o absolvování kurzu, odborný dohled, výukové materiály a volnočasový program (5 půldenních aktivit, 5 večerních aktivit a 1 celodenní aktivitu týdně).


 

Volnočasový program

Ukázka volnočasového programu je k dispozici zde: Volnočasový program


 

Ubytování

Studenti si mohou vybrat mezi ubytováním v rodinách a v rezidenci.

V případě pobytu v rodinách dojíždí studenti do školy autobusem (cestu do školy jim samozřejmě jejich rodina ukáže). Cesta trvá kolem 45 minut hromadnou dopravou, týdenní jízdné stojí £25. Jsou jim k dispozici dvoulůžkové pokoje se sdíleným sociálním zařízením. Partnerské rodiny se nejčastěji nachází v těchto částech Brightonu: Woodingdean, Rottingdean, Ovingdean, Saltdean, Peacehaven a Hove. Bydlení v rodinách vám poskytuje pocit domova s přátelskou atmosférou. Také získáte jedinečnou příležitost, jak poznat místní kulturu a zvyky a zdokonalit se v angličtině. Škola EC Brighton je v kontaktu se všemi rodinami, které nabízí ubytování zahraničním studentům, aby byla zajištěna bezpečnost a aby měl student veškeré pohodlí.

V rezidenci budou studenti ubytováni v jednolůžkových pokojích se sdíleným sociálním zařízením. Ubytování je zajištěno v kampusu Univerzity Brighton, který se nachází v tradiční britské čtvrti. Doprava do školy trvá kolem 20 minut školním autobusem.


 

(Pro spuštění videa na něj klikněte :)) 


 

Aktuální ceník naleznete: zde

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!