Menu

LAL Londýn

Vyšlete své dítko na kurz angličtiny do krásného Londýna a dopřejte mu možnost poznat spolužáky z různých koutů světa, potrénovat si angličtinu a navázat nová přátelství. Pro vaše juniory je připraven bohatý zábavný, kulturní a sportovní program, takže si užijí spoustu zábavy.
Letní škola ve Westminsteru leží přímo v centru Londýna, kousek od Victoria Station, Westminster Abbey a slavného Big Benu. Londýn je město, které žije a také proto je velmi oblíbené mezi mladými studenty!
Škola se nachází v univerzitním kampusu Westminster, kde je k dispozici moderní vybavení univerzity a útulná studentská rezidence.

Letní škola v Twickenhamu leží blízko řeky Temže v bezpečné a oblíbené čtvrti Richmond nad Temží. Tato čtvrť se proslavila sportem rugby a také se zde zrodila známá skupina Rolling Stones. Twickenham leží pouze dvacet minut od centra města. Jazyková škola LAL je umístěná v univerzitě St Mary’s University. Univerzitní kampus má k dispozici venkovní i vnitřní sportovní vybavení, mezi které patří např. kryté tenisové kurty.

Studenti se mohou zúčastnit několika exkurzí např. Madame Tussaud’s, vyrazit do zábavního parku Thorpe Park, prohlédnout si noční Covent Garden nebo filmová studia Harryho Pottera.

  

Kurzy pro juniory (13 – 17 let)

Westminster

Classic Central London Experience

Obecné informace
Délka kurzu: 2 týdny
Počet hodin/týden: 15
Počet studentů ve třídě: max. 15
Jazyková úroveň: všechny
Kurz probíhá: 28. 6. – 12. 7. nebo 12. 7. – 26. 7.
Kurzy angličtiny probíhají dopoledne a odpoledne studenty čeká bohatý program, různé výlety, exkurze či zábavné aktivity, takže si vaši junioři užijí mnoho zábavy a zároveň se budou celé dny zdokonalovat v angličtině. Kurz zahrnuje čtyři půldenní výlety týdně, odpolední a večerní aktivity, plnou penzi, zdravotní pojištění, učebnice potřebné k výuce, transfer a závěrečný certifikát o absolvování kurzu.

 

Premium Central London Experience

Obecné informace
Délka kurzu: 4 týdny
Počet hodin/týden: 15
Počet studentů ve třídě: max. 15
Jazyková úroveň: všechny
Kurz probíhá: 28. 6. – 26. 7.
Kurz Premium zahrnuje 3 celodenní exkurze a 3 půldenní exkurze týdně a navíc 2 celodenní výlety, odpolední a večerní aktivity, plnou penzi, zdravotní pojištění, učebnice a výukové materiály, zdravotní pojištění, transfer a certifikát o absolvování kurzu. Vaše děti si určitě užijí mnoho zábavy a vrátí se domů s perfektní znalostí angličtiny.


 

Twickenham

Classic London Experience

Obecné informace
Délka kurzu: 1 – 4 týdny
Počet hodin/týden: 15
Počet studentů ve třídě: max. 15
Jazyková úroveň: všechny
Kurz probíhá: 28. 6. – 16. 8.
Kurzy angličtiny probíhají dopoledne a odpoledne studenty čeká bohatý program, různé výlety, exkurze či zábavné aktivity, takže si vaši junioři užijí mnoho zábavy a zároveň se budou celé dny zdokonalovat v angličtině.
Kurz zahrnuje jeden celodenní výlet a čtyři půldenní exkurze týdně, odpolední a večerní aktivity, plnou penzi, učebnice a výukové materiály, zdravotní pojištění, transfer a certifikát o absolvování kurzu.

 

Premium London Experience

Obecné informace
Délka kurzu: 2 týdny
Počet hodin/týden: 15
Počet studentů ve třídě: max. 15
Jazyková úroveň: všechny
Kurz probíhá: 28. 6. – 16. 8.
Kurz zahrnuje jeden celodenní výlet, čtyři půldenní exkurze týdně a v průběhu dvou týdnů jeden výlet navíc. Vašeho juniora také čekají odpolední a večerní aktivity, takže si užije mnoho zábavy a bude se neustále zdokonalovat v angličtině. V ceně kurzu je také plná penze, zdravotní pojištění, učebnice a výukové materiály, transfer a certifikát o absolvování kurzu.


 

Ubytování

Westminster

Ubytování je zajištěno v univerzitní rezidenci, k dispozici jsou jedno nebo dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou.

  

Twickenham

Univerzitní rezidence pro studenty ve věku od 12 – 17 let, kde mají studenti vlastní ložnici s vlastní nebo sdílenou koupelnou.
Ubytování u místních rodin pro studenty ve věku od 14 – 17 let, kde mají studenti sdílený pokoj i koupelnu.

     

Aktuální ceník na rok 2020 pro juniory naleznete zde.


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!