Menu

LAL Torbay

LAL-TOR-Outside-03  LAL-TOR-Torquay-harbour-02

Vaše děti se v Torbay zdokonalí v angličtině a získají spoustu zážitků. Jazyková škola v Torbay má s výukou mladých studentů dlouholeté zkušenosti, panuje tam veselá atmosféra, takže si vaše děti anglické prázdniny zaručeně užijí. Kurzy zahrnují mnoho různých zábavných aktivit jako filmové večery, hledání pokladu, hraní her a nebo si studenti mohou zahrát třeba tenis, badminton nebo fotbal atd.

Jižní pobřeží Devonu je skvělé místo pro výuku angličtiny! Naučte se anglicky v místě, kde se narodila Agatha Christie. Budete moci využít své jazykové dovednosti při prozkoumávání této typicky anglické oblasti. Budete si užívat slunce, jíst čerstvé ryby a užívat si nočního života. Občas můžete mít pocit, že se procházíte po jižním pobřeží Francie. Toto místo je zkrátka perfektní pro jazykový pobyt. Najdete tu písečné pláže, rybářský přístav nebo rušné centrum, kam můžete vyrazit za zábavou. V Torbay je známé svým nejkrásnějším počasím v Anglii, takže deštník nebude potřeba tak často. V okolí města je překrásná příroda, kam se můžete vydat na výlet a utéct tak z městského ruchu.V blízkosti se také nachází krásná historická města, která stojí za návštěvu např. Plymouth, Exeter nebo Bath, kde se narodila Jane Austenová.

 Living Coasts Molo

LAL Torbay

Škola nedávno prošla rekonstrukcí a disponuje velmi moderním a příjemným prostředím. Také se pyšní se členstvím v English UK a je akreditována British Council pro výuku angličtiny. Jazyková škola se nachází v Paigntonu jen pár minut od centra města a pobřeží. K dispozici vám je knihovna, studovna, zahrada nebo kavárna a wifi připojení.

  

Kurzy pro juniory

Vacation English Experience
Délka kurzu: minimálně 1 týden Počet lekcí/týden: 15 Počet studentů ve třídě: max. 15 Jazyková úroveň: všechny V kurzu se angličtina vyučuje pomocí kvalitních a moderních metod. V rámci kurzu je také doprovodný program, který souvisí s probíranými tématy ve škole, a tak se vaše děti rychle zlepší v angličtině. V kurzu jsou zahrnuté celodenní aktivity, plná penze a veškeré výukové materiály.

 

Vacation English Plus Experience
Kurz probíhá: 23. 6. – 18. 8. Délka kurzu: minimálně 1 týden Počet lekcí/týden: 15 Počet studentů ve třídě: max. 15 Jazyková úroveň: všechny Tento kurz se velmi podobá kurzu Vacation English Experience, ale více času se tráví výlety, exkurzemi a volnočasovými aktivitami.

 

Family School
Kurz probíhá: 7. 4. – 21. 4., 16. 6. – 1. 9. Délka kurzu: minimálně 1 týden Počet lekcí/týden: 15 Počet studentů ve třídě: max. 15 Jazyková úroveň: všechny Family School kurz je vhodný především pro ty nejmenší ve věku od 5 do 9 let se svými rodiči. Zatímco se učíte anglicky, tak se lektoři věnují vašim dětem, které se budou učit angličtinu zábavnou formou a pomocí různých her.

  

Ubytování

Mladí studenti ve věku od 10 do 17 let jsou ubytováni v rodinách, které bydlí průměrně 30 minut od školy. Bydlet v hostitelských rodinách je skvělá příležitost, jak poznat místní život, tradice a kulturu a zároveň mít veškeré pohodlí domova.

  

 

Aktuální ceník naleznete: zde

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!