Menu

EC Vancouver 30+

  

Ve Vancouveru vám půjde učení angličtiny samo. O Vancouveru se říká, že je jedním z nejlepších měst k bydlení. Je multikulturním městem proslaveným svou vynikající kuchyní, proto se tam také během celého roku konají různé kulinářské a kulturní události. Vancouver ovšem neláká turisty jen překrásnou přírodou a dobrým jídlem, ale také mnoha nádhernými stavbami. Mezi nejzajímavější památky patří divadlo Queen Elizabeth Theatre nebo katedrála Christ Church Cathedral. Za přírodou můžete vyrazit například do krásného parku Queen Elizabeth Park, odkud se vám naskytne nepřekonatelný výhled na město a okolní hory. Získáte nové přátelé, ztratíte zábrany komunikovat v angličtině, zažijete mnoho zábavy a odvezete si domů nejen nové znalosti angličtiny, ale také spoustu krásných zážitků.

Jazyková škola EC Vancouver byla založena v roce 2011, celková kapacita je 285 studentů. Kapacita třídy je max. 15 studentů, průměrně jich však bývá 13. V případě přípravného kurzu k jazykovým zkouškám je max. počet studentů ve třídě 18. Ve škole je k dispozici 24 počítačů, zdarma přístup k Wi-Fi, studovna, knihovna a kuchyňka.
Lekce jsou dynamické a interaktivní, zkušení lektoři vytvářejí lekce tak, abyste si upevnili vaše dosavadní dovednosti a zároveň se zaměřují na to, co vám dělá největší problémy. Díky přátelské atmosféře, která ve třídě panuje, brzy začnete bez obav a plynule komunikovat. Lektoři používají k výuce kromě učebnic také autentický materiál, např. poslech rádia, čtení novin apod.

Kurzy pro studenty 30+

Pokud už vám bylo třicet a chcete studovat angličtinu obklopeni spolužáky ve stejné věkové kategorii, pak je pro vás tento kurz ten pravý. Potkáte spolužáky z různých koutů světa, poznáte jejich kulturu a zvyky a zažijete mnoho zábavy. Domů si pak přivezete nejen mnoho zážitků, ale především lepší úroveň angličtiny, což vám může otevřít dveře i k novým pracovním pozicím.

General English

Obecné informace
Úroveň: Začátečník až pokročilý
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet hodin/ týden: 20
Jedna vyučovací hodina = 45minut
Kurz je zaměřen především na zlepšení vašich komunikačních dovedností. Zlepšíte si poslech, psaní, lépe porozumíte anglickým textům, a především ztratíte zábrany mluvit.

 

Intensive English

Obecné informace
Úroveň: Začátečník až pokročilý,
Délka kurzu: minimálně 1 týden
Začátek kurzu: každé pondělí
Počet hodin/ týden: 30 (20 lekcí General English + 10 lekcí)
Jedna vyučovací hodina = 45minut
Kurz Intensive English je určený studentům, kteří si chtějí rychle zlepšit angličtinu a dosáhnout cíle, který si stanovili. Budete si moct vybrat z různě zaměřených lekcí, a tak si přizpůsobit kurz podle vašich představa, na výběr je např. English in the City, Global Awareness, Writing with Confidence, English for Online Communication, Exam Skills atd.

 


 

(Video spustíte kliknutím na obrázek.) 


 

One-to-One (individuální kurz)

Obecné informace
Úroveň: všechny
Délka kurzu: min. 1 týden
Počet lekcí/týden: min. 2 lekce týdně (2 až 10 lekcí týdně, které musí být kombinované se skupinovou výukou) Kurz je určen studentům, kteří si chtějí za krátkou dobu zlepšit úroveň angličtiny. Díky individuální výuce vám budou lekce přizpůsobeny na míru.

 


 

Ubytování

Standard Homestay (ubytování v rodině): Studenti často rádi bydlí v rodinách a účastní se rodinných aktivit, protože si tak nejlépe procvičí angličtinu a poznají místní zvyky. Je možné si vybrat mezi jedno nebo dvoulůžkovým pokojem a mezi sdílenou a vlastní koupelnou. Studenti snídají a večeří s rodinami, které bydlí asi 40 – 60 minut od školy.
Comfort Viva Tower Residence: Rezidence leží kousek od Davie Street, kde je mnoho restaurací, kaváren, supermarketů a obchodů a kousek pěšky je pláž Sunset. Každý byt má 2 nebo 3 samostatné ložnice a 2 ložnice se dvěma postelemi, plně vybavenou kuchyň, prostorný obývací pokoj a dvě sdílené koupelny.
Superior APT Co-Living: Rezidence leží v klidné části města asi 10 minut pěšky od centra, kde najdete různé obchůdky, kavárny a restaurace. Studenti bydlí v jednolůžkových pokojích. Toto moderní ubytování je skvělou možností, jak se seznámit s ostatními studenty a najít nové přátele. Je zde k dispozici grill nebo si můžete zahrát minigolf, v rezidenci je také sauna nebo společná místnost s televizí. Každý byteček je vybaven malou kuchyňkou.


 

Aktuální ceník naleznete: ZDE

 


 

Co nabízíme navíc?

Nabízíme kompletní servis k jazykovému pobytu:
– poradíme Vám, jaký kurz si vybrat dle Vašich požadavků
– zajistíme Vám letenku a poradíme s vyřízením víz
– náš letenkář bude neustále na telefonu v případě, že byste potřebovali s něčím pomoci. 
– po celou dobu Vašeho pobytu se na nás můžete obrátit v případě, že byste něco potřebovali.

*Před odletem na jazykové pobyty do zahraničí nabízíme ZDARMA:
– klientům z Brna a okolí 60minutovou lekci angličtiny, během které probereme témata potřebná ke každodenní konverzaci – orientace na letišti, komunikace v obchodě apod. 
– klientům, kteří nejsou z Brna a okolí a zakoupí si u nás jazykový pobyt, nabízíme knižního průvodce vybrané destinace či města.


 

Zaujala vás tato jazyková škola? 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se na jazykový pobyt rovnou přihlaste! Těšíme se na vás!